Gafın Böylesi! Ferhat Göçer'in Sahnede Hadise ve Sinan Akçıl ile İlgili Anlattıklarından Sonra Eşi Burcu Kıratlı Mekânı Terk Etti

210PAYLAŞIM

Cidden gafın böylesi ama...

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz aylarda Amsterdam'da dünyaevine girmişti hatırlarsanız.

Bu küçük hatırlatmadan sonra hemen olaya dönelim. Ferhat Göçer ve Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün Can Tanrıyar'ın oğlu Anılcan Tanrıyar ve Revna Alp'in düğününde sahne aldı.

Ünlü isimlerin akın ettiği düğüne asıl damgasını vuran olay ise Ferhat Göçer'in sahnede, Sinan Akçıl ve eski sevgilisi Hadise ile ilgili anlattığı anı oldu.

Sahnede Sinan Akçıl ile birlikte 'Kızım' şarkısını seslendiren Göçer, ardından şarkının hikâyesini anlattı.

"Bir gün Sinan Akçıl'a gittiğini ve içeride Hadise'nin de olduğunu" anlatan Göçer, ardından "Hadise'yi ağlarken gördüğünü ve bunun sebebinin de Sinan Akçıl'ın Hadise için yazdığı 'Kızım' şarkısı olduğunu" söyledi.

Hadise, şarkıyı duyunca duygulanmış ağlamıştı...

Göçer bu gafının ardından, Akçıl'ın 'Biri Bana Gelsin' şarkısını da o zamanlar aşk yaşadığı İzel'e yazdığını söyledi...

Sinan Akçıl, "Hayatındaki bütün güzel şarkıları biricik eşi Burcu Kıratlı'ya söylediğini" ifade ederek durumu kurtarmaya çalışsa da, Ferhat Göçer'in peş peşe yaptığı gaflardan rahatsız olan Burcu Kıratlı oturduğu masayı terk etti.

Burcu Kıratlı ardından eşi Sinan Akçıl ve dostlarının ısrarlarına dayanamayarak masasına geri döndü.

Ardından Akçıl, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak Göçer'e ithafen şunları yazdı: "Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir 'adamın' üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı "Densiz" bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan 'kendi büyük ayıbını' düşünsün."

"Artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır ve dünkü düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik."

Olay işte böyleydi... Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
king-in-the-east

oha bildigin magazin okuyorum diye düşündüm hemen çıkıyorum burdan bye

geciciex

seneye ayrılır başkasına en güzel kadınım dersin yani ney mal olduğunuz belli neyin tribi ya offffffffffffffffffffffffffff

begonvila

Bu kafaları bırakalım artık. Hepimiz mutlu olmak için farklı insanlarla çabalıyoruz. Mutlu olamadıysak o insanı aşağılayamayız ki..

begonvila

Eğer benim sevgilim geçmişte büyük aşk yaşamış mutlu olmus ve mutlu olmuşsa o u kıskanmam saygım daha da artar. Kıskançlık ne ya. Aşklar başlar biter önemli olan yaşadığın seylere sahip çıkmak. Geçmişteki ilişkisinden utanıp sahiplenmeyen benden sonra benim için de utanacaktır tu kaka diyecektir. O yüzden kıskansam da sevdiğim adamın geçmişine saygı duyarım.

gunec71

Çok saçma. İnsanlar zamanında bir şeyler yaşayabilir. Yeri gelmiş şarkıyla ilgili önemli anı paylaşılmış. O zaman o şarkılar söylenmesin. Kendine güvenen kadın geçmişe takılmaz.

Görüş Bildir