Görüş Bildir

Fox TV Muhabiri: 'Ömer Çelik'in Basın Toplantısına Alınmadım'

Anasayfa > Gündem

FOX Haber muhabiri Barış Kaya, Erdoğan Bayraktar ile ilgili soru soracağı için AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in düzenlediği basın toplantısına alınmadı.

FOX Haber muhabiri Barış Kaya, bugünkü AKP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından AKP Sözcüsü Ömer Çelik'in düzenlediği basın toplantısına alınmadığını açıkladı. 

Kaya, eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar ile ilgili sormaya hazırlandığı soru nedeniyle salona alınmadığını belirti.

Eski bakan Bayraktar'ın 17-25 Aralık soruşturmaları ile ilgili "Hakkımda hazırlanan dosyalar doğru" dediği öne sürülüyordu. 👇

Daha önce de Ruhsar Pekcan ile ilgili bir soru nedeniyle sorun yaşadığını anlatan muhabir Barış Kaya, toplantıya alınmama talimatının Ömer Çelik'ten geldiğini söyledi. Kaya'nın Çelik'e sormak istediği soru ise FOX TV Ana Haber'de ekrana yansıtıldı. 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
94
38
9
4
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Dio Kapatılsın

GÖZDEN KAÇMASIN. Türkiye'de asgari ücret 337 dolar, Çin'de ise 340 dolar. Dünya lideri olacağız(!) diye çıktığımız yolda dünyanın ucuz işgücü merkezi olduk.

Emre Öztürk

akp'li hiç bir kişi muhalif gazetecilerin sorularına cevap veremez. gazetecileri geçtim benim sorularıma bile cevap veremezler.

demet saygılı

basını almayacaksanız toplantının adını değiştirin...yandaş muhabbeti toplantısı...veya...canımın istediği soruların sorulduğu çok yüksek istişare toplantısı... Devamını Gör