Florence Littauer Kişilik Profili Testine Göre Ne Kadar Melankoliksin?

Psikoloji Testleri
188PAYLAŞIM

Florence Littauer'in kişilik profili testindeki karakter profillerinden biri de melankoliktir. Bu test sana yalnızca bir soruyla karakterinin ne kadar melankolik olduğunu söylüyor!

Bir de unutmadan istediğiniz kadar seçeneği işaretleyebilirsiniz!

Haydi teste!

Kendine uygun olanları işaretle ve ne kadar melankoliksin görelim! Eğer kararsız kalırsan, çevrendeki birine ''Ya ben böyle miyim?'' diye sorabilirsin ☺️

Analitik, çözümleyici
Çekingen
İnatçı
Affetmez
Fedakar
Kinci
İnsaflı
Titiz
Saygılı
Güvensiz
Duyarlı
Sevilmeyen
Planlı
Müşkülpesent (Güç beğenen)
Programa bağlı
Karamsar
Düzenli
Soğuk
Sadık
Olumsuz tavırlı
Detaylı
İçine kapanık
Kültürlü
Çok hassas
İdealist
Kederli
Derin düşünceli
İçe dönük
Ahenkli
Huysuz
İnce Düşünceli
Kuşkucu
Samimi
Yalnız
Yol gösteren
Şüpheci
Mükemmelliyetçi
İntikamcı
Terbiyeli
Tenkitçi

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

%0 melankoliksin!

Sende melankolik kişilikten eser yok! Sen işleri daima eğlenceye dönüştürebilen, insanlarla birlikte olmayı seven birisin. Renkli kişiliğin ve doğal karizmanla insanları adeta kendine çekiyorsun! Bir ortamda dikkatin merkezi olmayı daima başarıyorsun. Aynı zamanda çok sıcakkanlı bir insansın. İyimser, çoşkun ve heyecanlı birisin! Heyecanın merak duygunu daima körüklüyor. Çocuk ruhun, yaratıcı ve renkli fikirlerin ve kolayca arkadaşlık kurabilmen, seni sen yapan özelliklerden!

%25 melankoliksin!

Az da olsa melankoliksin! İşler yolunda gitmediğinde melankolikler gibi oturup kederlenmiyorsun ama! Sen her durumun insanısın. İşler kötü gittiğinde soğukkanlılıkla çözüm yolu arıyorsun. Bir de; sen dengeli olmaya en yakın insansın; hayatı uç noktalarda yaşamıyorsun. Karmaşık olmayan bir kişiliğe sahipsin, ama asla basit biri de değilsin! Melankoliklerin yaptığı gibi, binlerce adım sonrasını düşünmüyor, olayları basamak basamak değerlendiriyorsun. Yumuşak başlılık, soğukkanlılık, derli-toplu olmak ve sabırlı olmak seni anlatan kelimeler!

Sen yarı melankoliksin!

Melankolik kişilik tipinin bazı özelliklerini taşısan da tamamen melankolik değilsin! Melankolikler gibi içe dönük bir yapıya sahip olmasan da, derin ve düşünceli bir insansın. Detaylar senin için önemli. Zeki ve entelektüel bir kişiliğin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! Seni melankoliklerden ayıran özelliklerden biri de lider doğmuş olman. Kararlı ve tutkulu birisin. Hedefe yönelen ve kolay organize olan bir yapın var. Acil durumlarda soğukkanlılığını kaybetmediğini de söylemek gerek!

Sen tam bir melankoliksin!

Melankolik kişilik tipinin bütün özelliklerini bünyende barındırıyorsun! İçe dönük olmak en belirgin özelliklerinden. Konuşmaktansa susmayı tercih ediyorsun. Karamsar bir insansın ancak olayları olmadan önce görmek gibi de bir yeteneğin var! Olayların görünen yüzüyle yetinmiyorsun, içindeki gerçekleri araştırıyorsun. Bir melankolik olarak, uzun vadeli ve sonsuza kadar uygulanabilen işleri yapmak istiyorsun. Zeki ve entelektüelsin. Ee nasıl olmayasın ki? Yazarlar, ressamlar, müzisyenler genellikle senin gibi melankolik insanlardan çıkıyor! Bir diğer önemli özelliğin ise, mükemmeliyetçilik. Senin anlayışına göre; "Bir şey yapmaya değerse, iyi yapmaya da değerdir". İşte tam da seni anlatıyor bu cümle. Merhametli ve insanlara daima yardım eden biri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! Daima insanlarla ilgilenen, onların dertlerine derman olan bir yapın var. Son olarak hayatın gerçek ve saf aşkı aramakla geçiyor, sen yalnızca ve yalnızca gerçek olanın peşindesin. Asla bırakma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nazli-askin

Sen yarı melankoliksin! Sen yarı melankoliksin! Melankolik kişilik tipinin bazı özelliklerini taşısan da tamamen melankolik değilsin! Melankolikler gibi içe dönük bir yapıya sahip olmasan da, derin ve düşünceli bir insansın. Detaylar senin için önemli. Zeki ve entelektüel bir kişiliğin olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! Seni melankoliklerden ayıran özelliklerden biri de lider doğmuş olman. Kararlı ve tutkulu birisin. Hedefe yönelen ve kolay organize olan bir yapın var. Acil durumlarda soğukkanlılığını kaybetmediğini de söylemek gerek!

felisha

"Bir şey yapmaya değerse, iyi yapmaya da değerdir". İşte tam da seni anlatıyor bu cümle. Merhametli ve insanlara daima yardım eden biri olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz! Daima insanlarla ilgilenen, onların dertlerine derman olan bir yapın var. Son olarak hayatın gerçek ve saf aşkı aramakla geçiyor, sen yalnızca ve yalnızca gerçek olanın peşindesin.Asla bırakma!

felisha

Sen tam bir melankoliksin! Melankolik kişilik tipinin bütün özelliklerini bünyende barındırıyorsun! İçe dönük olmak en belirgin özelliklerinden. Konuşmaktansa susmayı tercih ediyorsun. Karamsar bir insansın ancak olayları olmadan önce görmek gibi de bir yeteneğin var! Olayların görünen yüzüyle yetinmiyorsun, içindeki gerçekleri araştırıyorsun. Bir melankolik olarak, uzun vadeli ve sonsuza kadar uygulanabilen işleri yapmak istiyorsun. Zeki ve entelektüelsin. Ee nasıl olmayasın ki? Yazarlar, ressamlar, müzisyenler genellikle senin gibi melankolik insanlardan çıkıyor! Bir diğer önemli özelliğin ise, mükemmeliyetçilik. Senin anlayışına göre;(devamı diğer yorumda)

elif_namli72

%25 melankoliksin! Az da olsa melankoliksin! İşler yolunda gitmediğinde melankolikler gibi oturup kederlenmiyorsun ama! Sen her durumun insanısın. İşler kötü gittiğinde soğukkanlılıkla çözüm yolu arıyorsun. Bir de; sen dengeli olmaya en yakın insansın; hayatı uç noktalarda yaşamıyorsun. Karmaşık olmayan bir kişiliğe sahipsin, ama asla basit biri de değilsin! Melankoliklerin yaptığı gibi, binlerce adım sonrasını düşünmüyor, olayları basamak basamak değerlendiriyorsun. Yumuşak başlılık, soğukkanlılık, derli-toplu olmak ve sabırlı olmak seni anlatan kelimeler!

abdullah-calar

%0 melankoliksin! %0 melankoliksin! Sende melankolik kişilikten eser yok! Sen işleri daima eğlenceye dönüştürebilen, insanlarla birlikte olmayı seven birisin. Renkli kişiliğin ve doğal karizmanla insanları adeta kendine çekiyorsun! Bir ortamda dikkatin merkezi olmayı daima başarıyorsun. Aynı zamanda çok sıcakkanlı bir insansın. İyimser, çoşkun ve heyecanlı birisin! Heyecanın merak duygunu daima körüklüyor. Çocuk ruhun, yaratıcı ve renkli fikirlerin ve kolayca arkadaşlık kurabilmen, seni sen yapan özelliklerden!

Görüş Bildir