Görüş Bildir
Haberler
Fenerbahçe'de Diego Sorunu Çözüldü

Fenerbahçe'de Diego Sorunu Çözüldü

Fatih
14.04.2015 - 19:15
İçeriğin Devamı Aşağıda

Fenerbahçe'de Diego sorunu çözüldü. Brezilyalı oyuncunun menajeri yönetimle görüştü.

Geçtiğimiz hafta alacaklarındaki problem nedeniyle TFF'ye başvuran Diego kulüpte huzursuzluk yaratmıştı. Bu gelişme üzerine Fenerbahçe kulübü Brezilyalı oyuncunun tüm alacaklarını ödeyerek dosyayı kapatmış ve olası olumsuz gelişmelerin önünü kesmişti.

Ancak yönetim Diego'nun menajerine bir görüşme çağrısı yaptı. Bu çağrıyı yanıtsız bırakmayan Diego'nun menajeri Türkiye'ye gelerek yönetimle toplantı yaptı. Yönetim bu başvurunun zamanlaması açısından duydukları rahatsızlığı dile getirdi. Brezilyalı'nın temsilcileri ise sözkonusu başvuruyu Trabzon'da yaşanan olaydan önce yaptıklarını ve bunun profesyonel bir hak olduğunu yönetime iletti.

Başvurunun kulübü yıpratmak amacıyla yapılmadığına dikkat çeken temsilciler Diego'nun Fenerbahçe'ye kalıcı olmak için geldiğini ve Türkiye'de olmaktan çok mutlu olduğunu söylediler. Diego cephesi oyuncunun Fenerbahçe'den ayrılmak gibi bir isteğinin kesinlikle olmadığını vurgularken, ödemelerin de yapılmasıyla ortada hiçbir problemin kalmadığını yönetime iletti.

Bu konuşma üzerine Diego'nun Fenerbahçe'den ayrılması durumu da rafa kalkmış oldu.

NTV Spor

Kaynak: http://sampiy10.gazetevatan.com/diego...
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0