Görüş Bildir
Haberler
Facebook'un Otomatik Videolarını Kapatın

Facebook'un Otomatik Videolarını Kapatın

Caner
09.08.2014 - 18:29

Facebook'un Otomatik Videolarını Kapatın

Haber başlığında da belirttiğimiz gibi, kullanıcıları rahatsız eden Facebook’un otomatik video yürütme işlevini Masaüstü, Android ve iOS ’ta kapatabilmeniz için haberimizi okumaya devam edebilirsiniz

Masaüstü bilgisayarınızda

Facebook hesabına giriş yaptıktan sonra, sağ üstteki 'Ok'a tıklayın. Açılan menüden 'Ayarlar'a tıklayın. Açılan ekranda sol sütundaki 'Videolar' bağlantısına tıklayın. Son olarak 'Videoları Otomatik Oynat' seçeneğini 'Kapalı' olarak değiştirdikten sonra otomatik video yürütme işlevini devre dışı bırakmış olursunuz.

Android yüklü akıllı cihazlarda

Açmış olduğunuz Facebook uygulamasıyla hesabınıza giriş yapın. Sağ üstteki 'üç çizgili simgeye' dokunduğunuzda açılan listede 'Uygulama Ayarları'na dokunun. Açılan ekranda 'Videoları otomatik oynat' seçeneğini 'Kapalı' diyerek devre dışı bırakabilirsiniz. Dilerseniz de videoları yalnız Wi-Fi üzerinden otomatik yürütülmesine izin verebilirsiniz.

iOS yüklü akıllı cihazlarda

iPhone’unuzda veya iPad’inizde genel ayarlar menüsünü açın ve listeden Facebook’a, ardından Ayarlar’a dokunun. Ayarlar içerisinden otomatik oynatma işlevini ya tamamen kapatın, ya da sadece Wi-Fi üzerinden çalışacak şekilde ayarlayın.

Kaynak: CW Haberci Grup

Kaynak: http://www.teknolojioku.com/haber/fac...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Fatih UZUN

son zamanlarda gördüğüm en sağlam bilgi.

Semih AKBAL

Allah razı olsun