Evlilikle İlgili Fikirlerini Şakkadanak Beyan Etmekten Çekinmeyen 15 Farklı Kişilik

1.1bPAYLAŞIM

Şu dünyada evli olsun bekar olsun hemen hemen herkesin evlilikle ilgili bir fikri var. Herkes aynı fikirde değil ama olsun. Onu da evlenecekleri insanlar düşünsün :)

1. Sırf bunun için bile evlenilir.

2. Faydacılıkta bugün!

3. Dünyanın en yaratıcı cezası sahdjahfgj

4. Annelerimiz ondan mı babalarımızı seçti acaba?

5. Ohooooo....

6. Kuş kadar olamadık...

7. Kaçınılmaz son!

8. Maalesef bu da doğru

9. Buyurun sohbete...

10. Son heves bükücü

11. Onun için evlenmeye bile gerek yok da neyse...

12. Balzac sen adamsın!

13. Çocuk da yaparsanız lojistik işleriniz hallolmuş olur.

14. Bunu bi denemek lazım

15. İşte gerçek bir evli adam!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
neslihan-nisan

sonuncu ates ediyo 😂

medya-cakali

Çocuğunu markete göndermek için doğurduğunu sanan mı dersin, alışveriş yaptırıp parasını yiyenden tut, kitap okuyan şiir yazan romantik erkeğe itibar etmeyin diyenden tut. Tamam ironi yapıyorsunuz herşeyi geçtim lakin ben bu kadar faydacı çocuğu köle gören 2 çocuk yapayım da işime baksınlar diyen bir nedil daha görmedim. Belki Dünya bu konuda kötüye gidiyor da Türkiye bok yoluna gidiyor o kesin, zaten bu toprakların insanını objektif gözle baktığınız da ne kadar kalitesiz olduklarını anlarsınız. Geçmişte evlilik bir nevi amacını karşılıyordu lakin bu zamanlar da boş bir şey olduğu, hayatını sürdürmek için gerek olmadığı ki şu zamanlar eskisine göre çok rahat ve sosyal istediğiniz gibi takılıp seks yapabildiğiniz sürece, kız arkadaşınız varsa ve beraber yaşar birbirinize bağınız olursa evlilik bir işe yaramaz..

unknown_member

Basit bir mantık: I - İnsanların çoğu mutsuz . II - İnsanlar evlenir. Sonuç: Evliliklerin çoğu mutsuz.

sciencesoldier

her şeyiyle güvenebileceğim oturup sohbet edebileceğim yeri gelince sarılacağım omzunda ağlayacağım yeri gelince güleceğim ama gerçekten ömrüm boyunca beni taşıyabilecek benim taşıyabileceğim biri olursa neden olmasın ki. evlilik sadece iki ruhun aynı evde olması o evlilikteki aşk ölür kim ne derse desin ölür. ama ölürken öyle bir sevgi bırakır ki sana işte onu anlamlandıramaz adını koyamazsın. sadece seviyorum dersin aslında sevgi değildir yaşadığın his tamamen bambaşka bir boyuttur. işte o boyuta ulaşacağım biri olursa ben buna inanırsam hiç durmam evet derim. onun dışında evlilik benim gibi bir delinin bile yapacağı şey değil.

sinan-kazak

15 doğrudur

Görüş Bildir