Evli ve Çocuk Sahibi Olduğu Ortaya Çıkınca Tacı Elinden Alınan 23 Yaşındaki Ukrayna Güzeli

-

Miss Ukraine birincisinin evli ve çocuk sahibi olduğu öğrenilince, gösteriye uygunsuz olması nedeniyle tacı elinden alındı.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

23 yaşındaki Veronika Didusenko, Ukrayna güzellik yarışmasının finalistlerinden biriydi.

Geçtiğimiz perşembe günü Kiev'de gerçekleşen yarışmada birincilik tacını takmıştı.

Ancak yarışmanın bazı katı kuralları vardı.

Miss Ukraine kuralları gereği, katılımcıların evli ya da çocuklu olmaması gerekiyordu.

Ancak Veronika, yarışmaya başvururken doldurduğu formda kişisel hayatı ile alakalı yalan söylemiş; daha önceden evlendiğini ve çocuk sahibi olduğunu saklamıştı.

Yalan söylediği ve yarışma kurallarına aykırı olduğu gerekçesiyle tacı elinden alındı.

Bu nedenle kasım ayında Çin'de gerçekleşecek başka bir törende tacın yeni sahibi belirlenecek.

Miss Ukraine yarışması, tacın yeni sahibini belirlemek için yapılacak harcamaları Veronika'dan isteme haklarının olduğunu belirtti.

Ancak böyle bir şey yapmayacaklarını duyurdular.

Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Veronika, kuralları anlayamayacak kadar 'aptal' olmakla suçlandı.

Instagram hesabında 11,500 takipçisi olan Veronika, bu zor zamanlarında yanında olan takipçilerine ve destekçilerine teşekkür mesajı yayınladı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nedirnasilneden

yazık olmuş yine de bu güzel kadına başka bir ödül verilmeliydi. güzel kadınlar üzülmesin. güzel kadınlara sahip çıkalım. GKYD (Güzel Kadınları Yaşatma Derneği)

melkid10

e bu bizimkinden güzeeeel

bedirhan-pinar

Siz olaya duygusal bakıyorsunuz anlıyorum, ama buradaki kadına "sen evlisin çocuk doğurmuşsun, güzelliğin gitmiştir, artık güzel değilsin" gibi bir bakış açısından dolayı değil yarışmaya giriş kurallarını ihlal ettiği için tacı elinden alınmış bunda neden artniyet arıyorsunuz ki?

enk-capital

"Miss" kelimesinden bağımsız olarak bence "anne" figürünün bu yarışmada alacağı unvanın önüne geçmemesi için düşünülmüş bi ayrıntı olabilir. "Anne olununca güzel olunmuyor mu" meselesi değil bu. Sadece insanların anneliğe atfettiği anlamdan ötürü bi durum. Bi de yarışmanın kuralları açık. Kadın yalan beyanda bulunmuş. Eğer öncesinde mevcut bi sözleşmede bununla ilgili bi madde varsa ceza bile alabilir.

selaminko

kadın evli ve çocuk sahibi olmasına rağmen bu kadar güzel kalmayı başarmışsa bir değil iki taç hak ediyor evet fakat hepimizin kaçırdığı bir konu var: yarışmanın öncesinde kurallar açıkça yarışmaya katılacaklara belirtilmiş ve onlar da onaylamışlar. yani kadın bile isteye hukuksuzluk yapmış.

Başlıklar

ÇinInstagramUkrayna
Görüş Bildir