Evli, Mutlu ve Çocuklu Çift, Cinsel Hayatlarına Heyecan Katmak İçin 'Swinger' Akımına Katıldı!

-

'Swinger' akımı dünya üzerinde birçok insanın hayatına girmiş durumda. Başka çiftlerle eş değiştirerek cinsel hayatlarına hareket ve heyecan katmak isteyenler bu akıma dahil oluyorlar. Tek eşliliği kabul etmeyen ve yaşam tarzlarıyla dikkat çeken, iki çocuk sahibi swinger ailenin hikayesini Daily Mail'den sizler için derledik.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

9 yıldır beraber olan Amerikalı çift Holli ve Michael Bell 6 yıldır evli. Önceki beraberliklerinden olan birer çocukları var ikisinin de.

Fakat yemek yapmak gibi alışılmış ebeveynlik özelliklerinin yanı sıra yataklarını başkaları ile paylaşmaya karar vererek farklı bir yaşam tarzına sahip oldular.

Mormon evinde büyüyen Holli bu fikri, tanışmalarından önce 20 yıl boyunca bu şekilde yaşayan Micheal'a sundu.

Çift, ilişkilerini 'tek eşli olmayan ilişki' olarak tanımladı. Düzensiz ilişkilere sahip olan insanlarla flört etmekten mutlu olduklarını vurguladılar.

Avustralya'daki bir sabah programında konuşan Holli ve Micheal, seks hayatlarına başka şahısları dahil etmek için çiftlerin birbirlerine karşı tamamen açık olmaları ve sağlıklı iletişim kurmaları gerektiğini söylediler.

Çift, kıyafetlerin isteğe bağlı olduğu ve insanların dilediği gibi eşlerini değiştirebileceği organizasyonlara davet ediliyor.

Ayrıca insanların eğlenmek amacıyla buluştuğu bazı villa partilerine de düzenli olarak katılıyorlar.

Fakat hiçbir zaman bu kaçamaklarını aileleri ve arkadaşlarına gösteriş yapma amacıyla gözler önünde yaşamıyorlar. Sadece sorulan sorulara mütevazı şekilde cevap veriyorlar. Bu sebeple de herkes tarafından yaşadıkları hayata saygı duyuluyor.

Micheal, bu konuyu çocuklarına açmak istediğini ve sürekli bu konuyu düşündüğünü söyledi.

Holli katıldıkları programda: ''Onlara, uygun olduğunu düşündüğümüz şeyleri söylüyoruz.'' dedi.

Ardından Micheal şu şekilde devam etti: ''Kızımız bana swinger olmanın ne demek olduğunu sordu fakat ''Sen swinger mısın?'' diye sormadı. Nasıl tek eşli yaşam tarzını benimsemiş çiftler, cinsel hayatlarını her daim çocuklarına açmıyorsa, biz de her şeyi çocuklarımıza anlatmanın uygun olmadığını düşünüyoruz.''

Çocuklarının, sırlarını İnternetten öğrenebileceklerinin bilincinde olduklarını ama böyle bir durumda da konuşmanın yaşlarına uygun bir şekilde yapılacağını söylediler.

Holli bu konu hakkında: ''Bize soru sorarlarsa, bu durumu nasıl uygun gördüğümüzü onlara açıklayacağız.'' şeklinde açıklamada bulundu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dyrc

Onediodan gavatlık propagandası. Nedir bu gavatlık sevdanızın kaynağı?

mehmet-mehmet7

Harbiden onedio bunedio diye diye bokunu çıkardın onedio

muratpostaci

Çocuklara çok güzel örnek oluyorlar Maşallah.

ibrahim-nazim-gume

Çok eşliliğe "dinimizde var" diyen insanlar buraya gelip nefret kusmaları kadar komik bir şey yok. Sorun erkeğin gururu mu sadece ?

merigood

iğrençlik boyutsuz ya. ucu görünmüyor artık. bunu bir de güzel bir olaymış gibi sunuyorlar. yazık gerçekten dünyanın sonu nereye gidiyor yazıkkk!!!!!!

Başlıklar

Amerika Birleşik DevletleriCinsellik
Görüş Bildir