Eşlerini Aldatan Kadınların Bahanelerini Duyunca Küçük Dilinizi Yutacaksınız!

316PAYLAŞIM

Aslında hiçbir aldatmanın haklı bir nedeni yoktur. Eşlerini veya sevgililerini aldatan bazı kişiler, sadece buldukları bahaneler ile suçlarını örtmeye çalışırlar. Uber Facts'ten sizler için derlediğimiz bu içerikte, eşlerini aldatan insanların bahanelerini bir araya getirdik.

Kaynak: https://uber-facts.com/women-reveal-the-...

1. Aslında istediği çok belli: Boşanmak!

Eşimi aldattım, çünkü ne kadar ısrar edersem edeyim benim isteklerimi yerine getirmiyordu. 

2. Ne demeli?

Eşimi aldattım çünkü her zaman reddedilmekten yorulmuştum. Ona boşanmak istediğimi, çünkü kendimi suçlu hissettiğimi söyledim. O zamandan beri biraz daha iyiyiz ama yavaş yavaş kötüye gidiyor yine. 

3. Her zaman ödeşmiş sayılmıyoruz.

Eşimi aldattım, çünkü beni aldattığı onca zaman boyunca nasıl hissettiğini anlamak istedim. Fark ettim ki, biz farklıyız. Ben deli gibi pişmanım, o değil.

4. Mutlu olacağı kişiyi bulmuş demek ki.

Eşimi 2.5 yıldır aldatıyordum. Çünkü öncesinde 7 yıl boyunca bana fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladı. Şimdi bir erkek arkadaşım var ve bana olması gerektiği gibi davranıyor. Bu nedenle ona aynı şekilde davranmayı düşünmüyorum bile. 

5. Çocuk gibi...

Eşimi aldattım çünkü başkasına aşık oldum. Karma denen şey gerçekmiş, aşık olduğum kişi beni sevmiyor. Ne kadar çocuksu...

6. Tüh! Mahvoldu çocuk.

Bu konuda kendimi gerçekten kötü hissediyorum ama eşimi aldattım. Çünkü penisinin benim için çok küçük olduğunu düşünüyordum. 

7. En iyi sebep!

Eşimi bana yeni çanta almadığı için aldattım. 

8. Her zaman eğlenceli olmak zorundasınız, unutmayın.

Eşimi aldattım ve bunu yapmaya devam edeceğim çünkü eşim gerçekten sıkıcı biri. 

9. İyi ki ayrılmışsınız!

Eski eşimi aldatmıştım çünkü o da beni aldatmıştı. Birbirimize iyi gelmiyorduk. 

10. Bu kötü olmuş.

Eşimi aldattım çünkü bana homoseksüel olduğunu söylemişti. Yalanmış. 

11. Nasıl?

Nişanlımı, eski eşimle aldattım. Çünkü onu terk etmeye kalkarsam yapacaklarından korkuyordum. 

12. Ortak nokta bu mu?

Eşimi düzenli olarak aldatıyorum. Onu sevmediğim için değil tabii. Ben yalnızca seksi seviyorum ve eşim seks ihtiyacımı istediğim şekilde karşılamıyor. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hediye-polat

En geçerli sebep 7 numara. Şimdi kendinizi o kadının yerine koyunda, düşünün. Kocası kadıncağıza çanta almamış. Dünden beri ağlıyorum ben bu kadına. Allah kimsenin başına vermesin. Zordur bacım zordur.

ottoman27

anlamıyorum bu insanlar acaba kerhanelerden oros pularla mı evleniyorlar.Nasıl bu kadar rahatlar 12 deki fahişenin kocasının belkide sağlık sorunu var bu durumu hiç konuşmuşmudur esiyle acaba allah bizi böyle seytanlardan korusun

bahadirthehoneybadger

Cok aci bir tecrube, yasamayan gercekten bilmiyor...

feridun.baylan

aralarında hangisi mantıklı bulmaya çalıştım ama bulamadım eşim sıkıcı diye aldatmak seks bağımlısıyım diye aldatmak nedir abi hele o çanta için aldatan zaten hepsi yurt dışında yaşanmış şaşırmadım Türkiyede böyle vakalar çok çok az olur kadın sineye çeker erkeğin elinin kiri olur olayda kapanır gider başkaldıran çok azdır birde bunun fiziksel psikolojik şiddet yönü var ki hangi kafın çekmemiştir kocası eve kuma bile getirir ama saf Anadolu kadını sadece olur demekle yükümlüdür görüyoruz şahit oluyoruz bu aldatma olayları sadece şehirleremi has sanıyorsunuz hey babam hey

ugur-murtazaoglu

hiçbir bahanesi olamaz her 2 taraf için de benim şahsi görüşüm anlaşamıyor isen açıklarsın durumu soru cevap tartışırsın,analiz edersin çözüm bulunamıyor ise ayrılırsın terbiyesizlik yapmanın alemi yok.

Görüş Bildir