Görüş Bildir
Haberler
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
01.06.2021 - 00:45

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Ömür İlyas'a ağlayarak 'Ben senin gibi seven bir adam bulamam, senin kadar da kimseyi sevemem.' derken İlyas ise Ömür'ü göğsüne yaslar. Hızır ve adamları otururken yeni düşmanları Savaş'ın bir çok kişi tarafından korunduğunu öğrenirler. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Özeti

Hızır Çakırbeyli, verdiği savaşta tek tek sevdiklerini kaybeder. Hızır Ali'nin Didem'le evlendiği gün saldırıya uğramasıyla şok yaşayan Çakırbeyli ailesi, Didem'in acı haberi ile yıkılır. Kızının ölüm haberiyle kendini kaybeden Haşmet Façalı ise saldırının arkasındaki isim olan Rıdvan'ın mekanı basar. Rıdvan'ın adamlarını tek tek indiren Haşmet Façalı, yediği kurşunlarla yere yığılır. 

Gelinin öldüğü gün dostu Haşmet Façalı'yı da kaybetmek istemeyen Hızır Çakırbeyli, elinden geleni yapar. Yaşanan onca karmaşanın arasında oğlundan gelen sevindirici haberle bir nebzede olsa içi rahatlayan Hızır Çakırbeyli, düşmanını yok etmek için kolları sıvar. Topyekûn savaşa hazır olan Çakırbeyli ailesi ve dostları, bu uğurda her şeyi yapmaya hazırdır. Hızır Çakırbeyli, hala hedef olan oğlu Hızır Ali'yi koruma görevini ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli'ye verir. Tek tek aile üyelerini kaybeden Rıdvan, bu kez de bombalı saldırı yapmak için kolları sıvar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın