Görüş Bildir
Haberler
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
11.04.2021 - 23:59

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Hızır birisinin uzaktan dürbünlü tüfekle ateş ederek herkesin hayatını kurtardığını söyler. Öte yandan kendisine yalan söylenirse herkesi elektrikli sandalyeye oturtacağını söyleyen Hızır oldukça ciddidir. Adamları ile plan yapıp mekandan çıkan Hızır'ın vurulacağını anlayan Bahar Hızır'ın önüne atlar ve vurulur. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 190. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm Fragmanı

Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin ölüm emrini veren Tuncay’ı yakalar. Tuncay’ın bağlı olduğu şebekeyi çözmek ve eşinin intikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, vereceği bu savaşta en çok ailesine ve dostlarına güvenir. Tuncay’ı sorgulaması için İlyas’a izin veren Hızır Çakırbeyli, bir yandan da Bahar’ın yardımıyla Yavuz’u kendi tarafına çekmeye hazırlanır.

Tuncay’ın söylediklerini dinlemesi için Yaman Korkmaz’ı çağıran İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı, duydukları karşısında adeta şok yaşar. Tuncay, Korkmazlarla yeşermeye başlayan dostluk filizini kesmek için Yaman Korkmaz ve Avukat Ebru’nun gizli aşk yaşadığını Behzat’a söyler.

Tuncay’ın yakalanmasıyla panik yaşayan istihbarat İlhan’ın yaptığı hamle ise ortalığı daha da karıştır. İlhan yüzünden Tuncay’ı elinden kaçıracağını anlayan Hızır Çakırbeyli, silahına davranır.

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Üst üste yaşadıkları kayıplarla birbirlerine daha da kenetlenen ailenin içine bu kez giren kara kedi ise Alpaslan’ı ayağa kaldırmak için canla başla çalışan Pınar olur. Ömür ise Pınar’ın eşi İlyas’a karşı olan ilgisini hisseder.

Kimsesiz Doğan’a hamlesini yapan ve mekanının içinde bomba patlatan Hamdi Korkmaz, amacına ulaşamaz. Bu kez sıra Kimsesiz Doğan’a gelir. Karabasan gibi çökmeye hazırlanan Kimsesiz Doğan, Hamdi Kormaz’ı asar.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın