Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eski Sevgililerini Kıskandırmak İçin Çılgınca Şeyler Yapan İnsanlardan 15 İtiraf

 > -

İnsanların ayrılık acısıyla baş etmek için yaygın olarak tercih ettikleri iki yol var: Birincisi, evde oturup ağlamak, diğeri ise içlerini biraz rahatlatmak için ayrıldıkları sevgililerini kıskandırarak intikam almaya çalışmak. Derin ve karanlık sırlarınızı anonim olarak yayınlamanıza izin veren Whisper isimli uygulama, kullanıcılarından eski sevgililerini kıskandırmak için çaresizce başvurdukları çılgınca yöntemleri paylaşmalarını istemiş. İşte sonuçlar:

Kaynak: http://elitedaily.com/social-news/people...

1. "Eski sevgilimi kıskandırmak için yarattığım hayali bir erkek arkadaşım var. Üstelik bu gerçekten de işe yaradı."

2. "Esasen eski sevgilime ne kaybettiğini göstermek ve onu kıskandırmak spor yapıyorum. Bir de yeni sevgilisinin elini kıracak gibi sıkarak adama gözdağı vermek için... Adamın yüzündeki ifadeyi görmek paha biçilmez."

3. "Ezikliği yepyeni bir boyuta taşıdım. Eski sevgilimi kıskandırmak için kendime mesaj atabileceğim başka bir Snapchat hesabı aldım."

4. "Bir seferinde eski erkek arkadaşımı kıskandırmak için kendi göğsümü ısırılmış gibi hafifçe morarttım ve ona fotoğrafını gönderdim."

5. "Eski sevgilimi kıskandırmak için en yakın arkadaşlarıyla çıkıyorum."

6. "Eski sevgilim yanımdayken bana 'Naber güzelim?' gibi mesajlar atmalarını istediğim birkaç arkadaşım var. Bu şekilde onu gerçekten de kıskandırmayı başardık."

7. "Eski kız arkadaşımı kıskandırmak için annesiyle mesajlaşarak yeni ilişkim için tavsiye istedim."

8. "Eski erkek arkadaşımı bir çocukla takıldığımı söylerek kıskandırıyorum; tabii çocuğun gay olduğu detayını paylaşmadan!"

9. "Eski erkek arkadaşım, tanımadığım bir kızla öpüşürken çekildiği fotoğrafları göndererek beni kıskandırmaya çalıştı. Bunun üzerine ben de ona en yakın arkadaşıyla öpüşürken çekildiğim bir fotoğrafı attım."

10. "Eski erkek arkadaşımı kıskandırmak için sahte bir Facebook profili yarattım, ancak ne yazık ki oyunumu anladı. Sonra da bunu yüzüme vurdu ve çok utandım."

11. "Eski kız arkadaşımı kıskandırmak için mezuniyet balosuna iki kızla birden gittim."

12. "Eski sevgilimi kıskandırmak için kasıtlı olarak seksi görünmeye uğraşıyorum."

13. "Eski sevgilimi kıskandırmak için, onun olduğu bir yere giderken bir nişan yüzüğü taktım. Gerçekten evlenmiyorum tabii ki."

14. "Eski sevgilimi kıskandırmak için bütün erkek arkadaşlarına göğüslerimin resmini gönderdim. Biz çıkarken ona hiç böyle bir fotoğraf atmamıştım."

15. "Bazen yeni sevgilimle sadece eski sevgilimi kıskandırmak için çıkıyormuşum gibi hissediyorum."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hilal-bicaklioglu

sevgilim olmayan birini kıskandırmaya çalışıyordum... not: başarılı şuan sevgiliyiz

teslimesarca

eski sevgilimi kıskandırmak için hiç bi bok yapmıyorum hala gelicek diye onu bekliyorum bok var sanki de beklicek niyse . Kaliteli insan lazım .

fenamen

kaliteli hatun lazım abiiii.

ezgisen

saçma ne kıskandırmaya uğraşçam yok sayar görmemezlikten gelir olmamış gibi yaparım yeter o

osuran-boga03

hani marjinal bizdik

Görüş Bildir