Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkekler Koşun, Bilim Yatağınıza Geldi! Kadınlara Göre Mucizevi Seksin Süresi Kaç Dakika?

3PAYLAŞIM

Yanıtları çokça aradık ama sonunda bulduk, hazır olun yatağın yolunu tutmaya!

Kadınlar erkeklerden ne bekliyor, nedir bu mucizevi seksin onlara göre kerameti?

Kadınları seviyoruz, onlar da bizi sevsin istiyoruz ama kendimizi sevdirecek o 'zamanlamayı' seks esnasında ne kadar sağlayabildiğimiz meçhul. Ne bekledikleri sır kapısının ardında değil, en azından onları bulutlara çıkaracak sürenin ne olduğunu yavaş yavaş ortaya çıkarıyoruz.

Önce bilimin uslu durmayarak yatağımıza dek girip yaptığı araştırmayı mercek altına alalım.

4000'e yakın farklı ırklardan kadın ve erkekten oluşan deney grubuna hazzın başından sonuna dek beklentileri soruldu.

Araştırmanın ilk ayağı erkeklerin beklentisini ölçmüş, bakalım kronometreler neyi göstermiş.

Erkekler seks esnasında ortalama veriye göre tabii, 25 dakika 43 saniyede zirveye ulaştığını paylaşmış. Peki bu süreye dek direksiyon sallayabiliyorlar mı, onu da sormuşlar.

Kadınlar daha fazlasını istiyor beyler!

Ama çok da fazlasını değil. Ortalama olarak kadınların zirve noktasındaki son durağa ulaşım süresi 25 dakika 51 saniye olarak ölçülmüş. Bu süreler göz önüne alındığında ABD'nin verileri en iyi sonucu vermiş, sonrasında da Kanada gelmiş. Kıta olarak hiç fena iş çıkarmamış buranın erkekleri.

Süre ve yaş grafiğinde Hindistan'ın beylerini istisna olarak tutarsak yaş ilerledikçe işler raydan çıkıyor.

Yaşlıların 'En iyi zamanlarınız, bunların değerini bilin.' dediği yaşlar 25-30 yaş arası, bu yaşlara aman dikkat!  Tüm bu yaşların ötesinde bir de ortalamayı incelemek şart. Ortalama bir seks 5.4 dakika sürüyor, beklentilere rağmen iki taraf da yolun başında yelkenleri suya indiriyor.

'Ver mehteri!' demeyi çok isterdik ama vatanımızın verileri boyun bükecek cinsten.

Türkiye'de ortalama seks 3.7 dakika sürüyor, araştırmaya göre. Ama yalnız değiliz, Hollanda ve İspanya'da da aynı veriler elde edilmiş. Avrupa standardındayız diyebiliriz yani.

Peki 25 dakika hayal mi demeyin, partnerinizin istediğini verebilmek öyle en zor denklemin sonucu değil.

Önce kural basit, her zaman kadınlar önceliğe sahiptir. partnerinizin sizden daha önce zirveye ulaştığından emin olmak ve asıl kuralı unutmamak gerek: Yavaşlık mutluluk getirir. Yavaş olun, acele etmeyin.

Favori pozisyondan uzak durmayı deneyin, işe yarıyor.

Alışkın olduğunuz ortamda değişiklikler yapmak da bu pozisyonun bir diğer ayağı. Değişimler, kontrol elde tutulduğu sürece daha iyi bir cinsel deneyimin kapısını açacaktır.

İdeal zamanı yakalamak için filmlerdeki sahnelerden, sürelerden etkilenmeyi bırakın.

Çünkü çıtayı yukarıda tuttukça yakınlaşma bir noktada stres kaynağı olarak hayatınızda yerini alabilir. Önemli olan evrensel süre değil, partnerinizin zirvede olduğu o anların tanıklığı, bunun için de partnerinizle konuşmanız ve onun neye ne kadar yakın olduğunu ondan dinlemeniz gerek. Bulutların üstünde yakınlaşmalar diliyoruz!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erhan-demir9

Bu bilgi de gerçek hayatta işime yaramaz.

ashirogi-muto

Kızlar benden size tüyo: İlk kez seks yaptığını söyleyen bir erkek 10 dakikayı geçiyorsa, düzenli seks yapmadığını söyleyen bir erkek ise 15 dakikayı geçiyorsa yalan söylüyordur bunu çok net söyleyeyim. Düzensiz seks ile erken boşalma doğrudan ilişkilidir, tecrübeyle sabit. Yani beyler uzun süreden sonra yaptığınız ilk sekste çok kısa sürede gelirseniz üzülmeyin, birkaç gün içinde bu süreyi 1 saate bile çıkartabilirsiniz. Daha fazlasının da faydası yok zaten, kızda da sizde de mecal kalmaz.

barneypalney

ortalama 3.7yse demek ki birileri 2 dakkada falan geliyo. çocuğu karanlık zindanlarda mı tutuyosun olm yıllarca

alper-feyzioglu

Harbi zordu

crystal_maiden

Şimdi tek gereken bir dişi

Görüş Bildir