Erkek Arkadaşını Tuzağa Düşürmek İçin Anlaştığı Kişi Tarafından Hayatının Sürprizini Yaşayan Kadın

-

Hiç tanımadığınız birine, hayatınızdaki insandan daha çok güvendiğinizde başınıza en kötü ne gelebilir? Sevgilisini test etmek için kiraladığı kadın nedeniyle ilişkisini bitiren kadın, gerçekleri bakın nasıl öğrendi. Detayları sizler için Lad Bible'dan derledik.

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/intere...

En azından bir kere yaşamış olan insanların da söylediği gibi uzun mesafeli ilişkiler gerçekten çok zordur. Çünkü bir yandan bir ilişki içerisinde bulunup, bir yandan da olabildiğince yalnız hissedersiniz.

Ne kadar çelişkili değil mi?

Güven, bu tarz ilişkilerde oldukça önemlidir. Çünkü güven olmazsa çiftler paranoyaklaşmaya başlar ve her şey karmaşık bir hal alır.

Alysha Bush ve Kourbine Lee'nin başına da tam olarak bunlar geldi.

23 yaşındaki ikili, Alysha'nın korkunç biçimde kurduğu komplo yüzünden ayrıldılar. Alysha Arizona'da, Kourbine ise Kaliforniya'da yaşıyordu. Uzaktan yürüttükleri ilişkileri bir buçuk yıl sürmüştü.

Tahmin edildiği gibi ilişkilerinin arasına mesafe girmişti ve Alysha'nın şüphe duyguları artmaya başlamıştı. BuzzFeed News'e konuşan Alysha: ''Biz şimdiye kadar zaten ilişkimizi uzaktan yaşıyorduk. İletişim eksikliğimiz olmaya başlamıştı. Birbirimizi sosyal medya üzerinden kıskanmaya başlamıştık. Onunla ve arkadaşlarıyla Vegas'a gittim. Bana çok uzak duruyordu. Benim yanımda başka kızlara asılıyordu.''

Alysha, güvensizliği konusunda haklı olup olmadığını belirlemek için bir plan hazırladı. Bu plan sayesinde Kourbine'in sadakatini test edecekti.

Kourbine ile aynı spor salonuna giden Paula Contento adındaki bir kadına internet üzerinden ulaştı. Kadına Kourbine'e yaklaşması ve sonucunu kendisine söylemesi için kendisine 50 dolar ödeyeceğini söyledi.

Paula anlaşmayı kabul etti. Sonrasında Alysha'ya, Kourbine ile buluştuğunu ve hatta birlikte olduklarını söyledi. Bunun üzerine sevgilisinden ayrılan Alysha, aslında dönen büyük oyunu fark etmedi.

2018 yılının Haziran ayında ilişkilerini bitiren ikili, Snapchat'in eski sevgilileri ikinci bir şans için bir araya getirdiği ilişki programı "Second Chance"e katıldı.

Programda Alysha, eski sevgilisini sözde ihanetini kabul etmesi için zorladı. Ama Kourbine masum olduğunu söylemeye devam etti. En sonunda dayanamayıp, Alysha'ya nasıl bu kadar emin olduğunu sordu. Alysha ise planını anlattı. Birbirlerini ikna etme konusunda zorluk yaşayan ikilinin bütün sorularına cevap olan video araması ise Paula tarafından geldi. Kourbine, Paula'ya neden yalan söylediğini sorduğunda genç kadın ağzındaki baklayı çıkardı.

"Onun seni hak ettiğini düşünmüyordum, bu nedenle yalan söyledim. Görünen o ki, senin muhteşem ve sadık bir adam olduğuna inanmıyor. Ben de belki benim şansım olur, diye düşündüm."

Bütün bu sıkıntılı sürecin sonunda çiftimiz barışıp, ilişkilerine devam etmeye karar verdi. Sosyal medyadan gelen tepkiler ise oldukça farklı.

"Bekle, ne?! 😭😭"

"Bu video hemen hemen merkür retrosunu açıklıyor."

"Yok artık 😂😂😂😂"

"Bazı kadınların oyunlar oynamaktan vazgeçmeye ihtiyacı var."

"Yani eğer parayla tutulmuş kız itiraf etmeyip söylediklerine sadık kalsaydı bu kadın tamamen yabancı birinin lafına sevgilisinden daha çok inanacaktı. Kadınlar bir şekilde hiç yoktan bir şeyler başlatmaktan keyif alıyorlar."

Yaşadıklarını anlatıp erkek arkadaşıyla yüzleşen Alysha, Buzzfeed News ile konuşmasında yaptığı hataları kabul etti.

"Açıkçası Paula'yı olaya dahil etmek yerine direkt olarak Kourbine ile konuşmalıydım. Ama o zaman o kadar kötü bir durumdaydım ki, sonrasında neler olabileceğini düşünmüyordum. Yalnızca onu yakalamak istiyordum. Paula'ya güvenebileceğimi düşündüm çünkü kadın kadına dayanışma gibiydi. En başta bunun bana kötü bir fikir olduğunu söyleyebilirdi. İkiyüzlü görünebilir ama yine de böyle."

Olayın içine bir şekilde dahil olup, iki kadının arasında kalan Kourbine ise yayını izledikten sonra hissettiklerini anlattı.

"Tekrar izlediğimde bunları dinlerken ve yeniden beraber olmayı denerken ne kadar aptal olduğumu hissettim. Benimle bu konuyla ilgili konuşmak yerine neden böyle bir şey yaptığını hala anlamıyorum ama sonunda ikimizin de iletişim konusunda iyi olmadığımızı düşünüyorum."

Paula ise öteki yandan, insanlar tarafından yanlış anlaşıldığını düşünüyor.

View this post on Instagram

Golden Hour 🍯

A post shared by Kourbine Lee (@_koach__) on

"Adil bir şekilde anlatıldığını düşünmüyorum. Çünkü, ben bu kişi değilim. Yuva yıkan bir kişi veya yalancı değilim. Bunun tam tersiyim, ayrıca kadınların gücünü sonuna kadar destekliyorum. Ve eğer yine böyle bir durumla karşı karşıya kalırsam, diğer kadına parasının kendisinde kalmasını ve bunun yerine o adamla direkt konuşmasını söylerim. Yalan söylediğim için gerçekten pişmanım. Özellikle de ciddi derecede güven sorunu olduğu bir durumda."

İkili programdan sonra barışsa da ilişkileri istedikleri gibi gitmediği için yollarını ayırdı. Umarız bir daha aynı şeyleri yaşamazlar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
viyol10sel

ben de c.nolan filmleri tadında sonunda vaaay beee diyeceğim bir şey çıkacak merakiyla okudum ama sıradan ötesi bir vaka çıktı, editörü elestirmiyorum çünkü icerik uretecek de pek bir sey kalmadi hakkaten

farkedmez

Sevgiline güvenmiyorsan zaten ayrılın. Barışmaları harbiden yanlış olmuş ama çok aşıklarsa normal

askito-muyum-ben

Güven bir gitti mi bir daha gelmiyor işte. Kızın güveni kırılmış, adamın gözünden kız düşmüş. Nasıl devam edebilirdi ki?

spiritorbs

Bunlar Türk olsaydı . Alysha ( Fetva ) başkasıyla evlenmişti .Diğer kız ( Husumet ) hem 50 doları hemde Kourbine ( Selamet ) İ alıp hayatına devam ederdi :)))))) Kourbine ( Selamet ) de mal mal takılırdı öyle ortalıkta .

tenroujima

Boşluk...

Görüş Bildir