Görüş Bildir
Haberler
Ergün Diler 'Büyük Resmi' Gördü! Üniversitedeki Cinayetleri ve Hastane Yangınını Nükleer Santrale Bağladı

Ergün Diler 'Büyük Resmi' Gördü! Üniversitedeki Cinayetleri ve Hastane Yangınını Nükleer Santrale Bağladı

Takvim gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, Taksim İlkyardım Hastanesi'nde çıkan yangını ve Eskişehir Osmangazi Üniversite'sindeki cinayetleri, Akkuyu'da temeli atılan nükleer santral ile Erdoğan, Putin ve Ruhani görüşmesine bağladı. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Takvim gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergün Diler, bugün köşesinde 'Yeni Gladyo' başlıklı bir yazı kaleme aldı. Güler, Londra'da geçtiğimiz yıl yaşanan Grenfell Tower yangınının arkasında CIA'in olduğunu ve kısa süre önce Rusya'nın Sibirya bölgesindeki bir alışveriş merkezinde meydana gelen yangının da 'şüpheli' olduğunu öne sürerek sözü Türkiye'ye getirdi. 

Geçtiğimiz perşembe günü Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde işlenen cinayetlerin ve aynı gün Taksim İlkyardım Hastanesi'nden çıkan yangının arkasında, Akkuyu'da temeli atılan nükleer santralden ve hemen akabindeki Erdoğan, Putin ve Ruhani üçlü görüşmesinden rahatsızlık duyanların olduğunu iddia eden Güler'in, yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Gariplikler ya da tesadüfler bitmiyordu!"

"Gariplikler ya da tesadüfler bitmiyordu!"

'Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yangın çıktı. Koca binayı alevler sardı. Çatıdaki yangın her tarafı kuşattı. İnsanlar büyük bir başarıyla tahliye edildi. Alevlerin görüntüleri LONDRA'daki yangın ile neredeyse aynı frekanstaydı... İngiltere ve Rusya aynı olaylar karşısında çaresiz kalırken TÜRKİYE öndeydi! Başarılı bir adım atılmıştı. Ama gariplikler ya da tesadüfler bitmiyordu!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nde bir araştırma görevlisi bilinmeyen bir nedenden dolayı 4 kişiyi öldürüyordu...

Eğitim Fakültesi'ni silahıyla basan kişi rasgele ateş açıyor ve katliam yapıyordu... Olaydan önce ve sonra FETÖ kapsamlı birçok şikayetin olduğu ortaya atıldı. Öldüren de ölenler de birbirlerini FETÖ'CÜ olmakla suçluyordu! Bu sebepten 4 cana kıyılır mı? BİLEMİYORUM!

"Türkiye'nin dış politikası bağımsız olduğu zaman çok kişi rahatsız olur"

"Türkiye'nin dış politikası bağımsız olduğu zaman çok kişi rahatsız olur"
İçeriğin Devamı Aşağıda

Ama şunu biliyorum!

İki gün öncesinde Erdoğan-Putin NÜKLEER SANTRALİN TEMELİNİ attı. Bir sonraki gün ise Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile İran lideri Ruhani'yi yanına alarak DÜNYAYA MESAJ verdi. ADETA BÖLGE BİZDEN SORULUR DİYORDU.... Bölgede olmak, oyunu kurmak ve bunu hayata geçirmek için çuvalla DOLAR harcayan ülkeler bundan rahatsız olabilir miydi? KESİNLİKLE EVET! Sanırım oldular da... Ancak önceden silahlı HAVALİMANI ve RENİA BASKINI gibi eylemler yapıyorlardı! Ya da polislerimize bombayla saldırıyorlardı. ŞİMDİ İSE PARMAK İZİ BIRAKMAMAK İÇİN HASTANE YANGINIYLA ya da ÜNİVERSİTEDE DEHŞETLE gündeme geliyor olabilirler mi? ÇOK MÜMKÜN!Kitlesel bir terör eylemi gerçekleşse herkesin bakacağı adres belli.

ANCAK farklı klişelerle olunca kitlelerin algılamasında ilk sıraya İSTİHBARAT ÖRGÜTLERİ gelmiyor! Bu iki olaya da böyle bakmakta büyük fayda var! Unutmayın, TÜRKİYE'nin DIŞ POLİTİKASI MİLLİ VE BAĞIMSIZ OLDUĞU ZAMAN ÇOK KİŞİ RAHATSIZ OLUR!

DÜŞÜNÜN BAKALIM!'

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
171
51
26
23
4
4
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ebrar Çakır

Ölen doç.dr serdar çağlak akrabamızdı. Çok cana yakın ve içtendi. Amerikada devletin verdiği bursla okudu ve ilk yıllar yeterli olmayınca Amerikalılara muhta... Devamını Gör

Faust

Yahu bu tip adamlar bizden habersiz yaşamayı başarabiliyorken biz neden sürekli bu adamlarla ilgili şeylere denk geliyoruz ? Dünya denen şey Ergün diler mi ... Devamını Gör

red-factor

Buna inanlar var. Şaka yapmıyorum ya da laf atmıyorum birilerine. Ciddiyim inananlar var. Bayağı bayağı büyük bir kitle var hatta.