En Yaratıcı Facebook Profillerinden 12 Örnek

Hepimizin zevkle adeta bir an bile terketmediği sevgili Facebook "Duvar Kağıdı" tasarımını çıkardı çıkaralı bu kavramı çeşitli şekillerde yaratıcı kullanmaya çalışan birçok birey oldu. Bakalım en yaratıcıları diyebileceklerimiz hangileriymiş görelim:

1. "Duvar Kağıdı"'mla etkileşimliyim!

Aslında ilk akla gelen yaratıcı duvar kağıdı fikirleri onunla bir şekilde etkileşmek oldu. Şekil A'da da görüldüğü gibi hayvan dostu Facebook kullanıcıları için baya bir cazip gibi duruyor.

2. Git kendini b*cer!

Bu küfrün ingilizce kaynaklı olduğunu hepimiz bilsek de ilk duyduğumuzda "ulan bu nasıl olur ki yaa?" diye kendi kendimize sorduğumuzu da inkar edemeyiz. Yıllar yılı beyinlerimizi kasıp kavurup yakan sorunun cevabını aldığınızı ümid ediyorum.

3. Yaratıcılık - "ception"

Çok sevdiğimiz "Inception" filmine gönderme yapmadan edemedim, göndermemi de bu yaratıcı duvar kağıdında yaratıcı olan abimize yapmayı uygun buldum.

4. Yaratıcılık X Apaçilik

Eskiden toplumumuzu en çok tehdit eden unsur "tanıdıklar ne der?"di. Şimdi ise "bunu yapsam apaçi gibi olur muyum?" kavramı üzerlerimizde kara bulut gibi hakim bulunmakta. Aman diyim kendinizi Facebook üzerinde açılmış apaçi albümlerinde buluverirsiniz...

5. Ama önce, bir "selfie" çekmeliyim!

Bu abimizi iki kere tebrik etmek gerekir, hem yaratıcı facebook kapak foroğrafı akımına hem de "selfie" akımına uyarak yaratıcılığa adeta meydan okumuş.

6. Kendimi vurup kendi kendimi gömerken kendi cenaze namazımı kıldım...

Bu da kendi kendisiyle etkileşime girmiş abilerimizden birisi, eğer şakayı ve dalga geçmeyi bir saniyeliğine bırakacak olursak bence tasarım gayet başarılı :)

7. Siz sadece "Planking" yaptığınızı düşünüyorsunuz...

Bir ara o ortalığı kasıp kavuran "planking" akımı varken bunun icra edilmediği mekanın kalmadığını düşünür olmuştuk, fakat varmış işte abimiz Facebook'ta yapmış...

8. "Angry Cover"

Zamanının en çok tutan o muhteşem oyunu Angry Bird'in ne kadar fazla tuttuğunu bir kez daha anlıyoruz, o kadar benimsenmiş ki kapak fotoğraflarında bile ayrılınamaz olmuş.

9. Ana ben profil fotoğrafımı terkediyorum...

Yaratıcılıkta sınır tanımayan insanoğlu kendini aşmış, kapak fotoğrafını kullanarak profil fotoğrafını sergilemiş, profil fotoğrafını kullanarak kapak fotoğrafını şenlendirmiş, bu kapağa "MAŞALLAH" diyoruz.

10. Hani filmlere konu olur ya...

Yavaş yavaş en yaratıcı kapak fotoğraflarına geçerken, bu arkadaşımız gerçekten olayı koparmış. Ben şahsen 9 puan verdim (sana puanım dohuz kanka!). Kapak fotoğrafını hazırladıktan sonra bir filmde başrol teklifi aldığı ile ilgili çeşitli hurafeler var, valla...

11. Anne beni neden evermedin turşumu mu kuracaksın?

ABD'de NY'ta yaşayan G. V. ailesi kendisini evermemesi üzerine bu olaya karşı olan tutumunu Facebook kapak fotoğrafı ile dile getirdi. Yakın arkadaşları da kendisine bu eyleminde destek verdi. (Bu kapak fotoğrafı bence efsane olmuş bu arada)

12. Olmazsa bi "Cyclops" atar mutluluklar dileriz!

Sanırım en görsel efektli şölenli kapak fotoğrafı. Ama yukarıda bahsetmiştik ya hani "Yaratıcılık x Apaçilik" diye, gelin bunun kararını siz verin :)))

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buqrazhslear

fuat'İn sana puanım dohuz kanka sını uyarlamışsın çok ta güzel olmuş :SD:asd:ADs:

dzvezda

işsizler topluluğu

Görüş Bildir