Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Emoji Tercihlerine Göre Önceki Hayatındaki Mesleğini Söylüyoruz!

-

Birkaç yüzyıl önce hangi meslek sana uygun görelim. 🙄

1. Cinsiyetinle başlayalım..

2. Seni güldüren birine atacağın emoji hangisi olur

3. En sık kullandığın el hareketi emojisi?

4. Aralarından canın hangisini istedi şu an?

5. Biriyle seksi şeyler konuşurken (sexting) hangi emojiyi daha çok kullanırsın?

6. Şimdi de bir kalp seç <3

7. Son olarak da rastgele bir emoji seçerek testi bitir!

Simyacı çıktı!

Spiritüel tarafı her zaman zengin olan bir insansın. Maneviyata verdiğin önem seni ve çevrendekileri her zaman daha huzurlu, daha sakin kılıyor. Geçmiş hayatında simyacı olman, saygı duyulan ve bir taraftan korkulan bir karakter olduğunu gösteriyor. Ama sana kasten bir şey yapılmadığında zaten zararsız bir tip olduğun belli.

Berber/Cerrah çıktı!

Yıllar önce her işe koşacak kalifiye eleman yoktu tabii. Sen de multitaskingi yüksek bir tip olduğun için geçmiş hayatında berberlik ve cerrahlık yapmak sana gayet uyumlu. Tabii ikisinde de deneysel takılmak senin kararın.

Büyücü çıktı!

Büyülü bir kişilik, tonca karizman var. Bir şeyi istiyorsan, ona sahip olmak için için yapabileceğin şey sayısı sınırsız! Önceki hayatında damarlarından sihir akan bir büyücü olduğun için yaşadığın krallıkta da çok değerliydin. Herkesin sana olan saygısı ve minettarlığı da bundan. Çözüm insanısın.

Filozof çıktı!

Düşünceli, neden sonuç ilişkisine yatkın, mantıklı bir karaktersin. Her zaman aklını meşgul eden sorular veya sorunlar var. Bu kadar beynini çalıştırmanın sana olan yararını anlatamayız bile. Geçmiş hayatında düşünmek, çözüm üretmek büyük bir yetenek. Sen de büyük bir kanaat önderiydin belki de. Kim bilir?

Botanikçi çıktı!

Yardım etmekten hoşlanan, doğadan keyif alan, düzen ve özenin insanısın sen! Geçmiş hayatında botanik işleriyle uğraşıyordun ve bu senin zamanında o kadar güzeldi ki hem birçok bitki hakkında bilgiye sahip, hem de onların karışımından çıkacak ilaçların bilgisine sahipsin! Çevrendekilerin sana olan minettarı çok fazla!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nuray-nur-yolcu

büyücü ne lan ne büyücüsü benim niye haberim yok büyücü olduğumdan

sk-shin-sung-yeon

Berber /Cerrah jsjdjdj

mrs.karm

Büyücü ! BÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ ahajdjakdkakd

ipek-yesim

Büyücü/Botanikçi

lumos_03

Büyücüü. Biliyodum hogwarts la bir yerden alakam olduğunu biliyodum bsjakwkw

Başlıklar

Seksi
Görüş Bildir