El Alemin Starlarının İmaj Değişikliği Konusunda Feyz Alması Gereken Dehşet Ünlülerimiz

898PAYLAŞIM

Ünlü olmak, hele hele sürekli göz önünde bulunmak ciddi sorumluluk. Dünyadaki bütün starlar, zaman içerisinde kendini yenilemek zorunda ki gündemde kalabilsin. Ancak işler, her yerde aynı şekilde yürümüyor. Örneğin bir Justin Timberlake ile Bülent Serttaş bir mi? Tabii ki değil! Bizim ünlülerimizin imaj değişikliği konusunda gerçekten maşallahları varmış. Buyrun gözlerinizi kanatmaya...

Justin Timberlake'i biliyorsunuz. N sync isimli söylemesi zor grupta, genç kızların bebiş yüzlü kahramanı olarak tanındı. O zaman da tam çıtır zamanlarıydı bu arada!

Gel zaman git zaman, takımdan ayrı düz koşu yapmak için depar aldı. Güzelce bi yaşlandı önce tabii. O zıpçıktı çocuk tarzını da bi güzel bıraktı, işte böyle bir beyefendi imajına büründü.

Peki ya yürekleri yangın yerine çeviren bu bağrı yanık delikanlıya ne demeli? Dünyanın sarışın erkek rezervini kendi başına kucaklayan Brad Pitt'in kanı deli aktığı zamanlar işte bu zamanlar...

Tabii yıllar sonra çoluk çocuk masrafıydı, hanımıyla olan didişmeleriydi derken o da bir anda çöktü. Fakat tarzına ne oldu? Hiç bi şey olmadı! Biraz daha emekli gibi giyinmeye başladı sadece...

Biraz da hanımlardan gidelim: Rihanna ilk çıktığı zamanlarda gencecik, çıtı pıtı bir kızdı. Güzeldi tabii, melezdi bi kere. İmajı da işte böyle annesigille yazlığa gider gibiydi.

Rüştünü ispatlayınca coştukça coştu. Birbirinden farklı cesur imaja büründü. İnsan onu görünce belaya bulaşmamak için yanına gitmeye çekinirdi. En son işte böyle bakımlı bir sosyete gelini kadar oldu. "Abartmayı keseyim bari" dedi herhalde...

Beyonce'nin görüntüsü bacılarıyla birlikte kurduğu gruptayken işte böyleydi. İnsanın onu görünce "Naber kıvırcık?" diyerek saçlarına el atası geliyordu.

Yıllardan sonra Beyonce'nin görüntüsünde yaş almaktan başka bir değişiklik yok. "Yemişim imajını" diyerek arada bir saçlarının şeklini değiştirmişti sadece.

Peki bizde bu işler nasıl oluyordu? diye sabırsızlananlar için mutlu sonun başlangıcını Ceylan ile yapıyoruz. Ceylan küçükken aynı bizim gibi giyiniyordu bir ara. Ne de normal günlerdi...

Sonra Ceylan büyüyünce cildinde Swarovski taşlar çıkmaya başladı. Bir imaj uğruna deniz feneri misali parıl parıl parlamayı seçmişti küçük olmayan normal Ceylan.

Elimizde büyüyen bu çocuk, biz tanıdığımızda bıyıksızdı ve babasıyla klipte oynuyordu. Olsundu... Hayatımızda tanıdığımız tek İdo oydu ne de olsa.

Varoluş sancıları ve DJ'lik arasında gidip gelen İdo, yıllar sonra kendine işte böyle bir imaj seçmişti. Biz bu yazıyı yazarken kim bilir kaçıncı kere görüntüsünü değiştirecek ve acaba bu sefer kendini ne renge boyayayacaktı? Bilmiyorduk...

Yürek söken şarkıların bir numaralı ismi, laf sokmanın Oscar ödüllü performans sanatçısı Yıldız Tilbe, yeni yeni tanınırken aynı bizim yan komşu gibiydi.

Daha sonra sıkıntıdan mıdır yoksa yaratıcı olmanın verdiği huzursuzluktan mıdır bilinmez, oynaya oynaya kendini oyun hamuruna çevirdi. O ne yapsa yeridir ya, yürü be Yıldız Abla!

s.haber3.com

Sadece temiz yüzlü esnaflarda bulunan bir ifadeye sahip olan genç ud sanatçımız Sinan Özen, ilk çıktığı yıllarda enstrümanı ile işte böyle gülümsüyordu.

Daha sonra bilmediğimiz bir kişiye verdiği "Kulağımdan Öp Beni" direktifi sebebiyle olsa gerek, "Günde 5 kitap okuyorum Selin, inanır mısın?" isimli görüntüye bürünmeyi seçti.

Dünyanın en sevimli türkücülerinden biri olduğuna emin olduğumuz Bülent Serttaş'ın doğal görünümü tam bir "Canım Eniştem"di hatırlarsanız.

Tatlış dediğimiz Bülent Abi, paralel bir evrendeki imaj maker ile anlaşıp kendini Matrix'in Neo'su haline getirdi en son. Gözlerimiz acıdı, yüreğimiz dağlandı...

Bembeyaz dişleri, sağlıklı gülüşleri, "vara vara" diye söylediği gazelleri ile tanıdığımız İzzet Yıldızhan'ı ise böyle tanımıştık.

Sanatçının son görüntüsünü ise bomba bir yorum eşliğinde aşağıdaki tweette bulabilirsiniz. İmaj dolu günler...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Rihanna'nın photoshoplu fotoğrafını koymuşlar ahhahahadaahahha

tugce-elverir

peki burada Brad Pitt ile İzzet Yıldızhan'ı mı karşılştırdık yoksa Rihanna ile Yıldız Tilbeyi mi ?

canbaz67

bende diyorum, izzet yıldızhanın, işte benim stilim programında ne işi var.

selahattin-kurt1

Izzet yildizhani pek sevmem ama yeni hali eski haline göre göze daha cok hitap ediyo. Elestirenleri de pek anlamis degilim kendilerini playboy falan saniyolar heralde. Ben cabasini takdir ettim 👏

tosarik

ya bi yürü git türkücü bu türkücü sanarsin tarzi slow-jam rnb aq

selahattin-kurt1

Türkücü diye imaj değişikliği yapamaz diye bi kaide mi var ? :)

shadow123

Olmuyo yapmayın....

Görüş Bildir