Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Zor Mantık Testi ve Zeka Sorularını Geçebilecek misin?

-

Bu mantık testinde sadece 5 soru var ve iddia ediyoruz bu sorular seni zorlayacak! En zor sorular, zeka bilmeceleri, cevapları ile birlikte seni bekliyor. Sorularımız bu sefer esprili değil ama dünyanın en kolay sorularını da sormadık tabi haliyle. Sorduğumuz zeka sorularını yanıtlarken cevaplarını da görebilirsin.

Kağıdını kalemini hazırla ve bu testten geçebilecek misin öğren!

1. Mezarın başında bir kız ağlıyor. Mezarda yatanın annesi ağlayan kızın annesinin kayın validesi. Mezarda yatan, ağlayan kızın nesi olur?

Halası
Anneannesi
Teyzesi
Yengesi

2.

Kırmızı
Beyaz
Siyah

3. Şekildeki çubukları en alttakinden en üsttekine doğru sırala!

D-F-A-G-C-E-B-H
D-G-A-F-C-E-B-H
D-F-A-C-G-E-B-G
D-A-F-C-G-E-B-H

4.

1.4,9
1.3,12
3,3,4
2,3,6
2,2,9
1,6,6
1,2,18
1,1,36

5. Son soru! Aşağıdakilerden hangisi doğrudur?

a) Aşağıdakilerin hepsi doğrudur.
b) Tüm şıklar yanlıştır.
c) h şıkkı doğrudur.
d) b şıkkı doğrudur.
e) Aşağıdakilerin hepsi doğrudur.
f) Yukarıdakilerin hepsi doğrudur.
g) h şıkkı yanlıştır.
h) Yukarıdakilerin hepsi yanlıştır.

Senden mantık fışkırıyor!

Bu über zor mantık testinde tüm soruları doğru cevapladın.  Seni dünyanın en mantıklı insanı ilan ediyoruz!  Aldığın en küçük kararlarda bile mantığını konuşturuyorsun. Sen ileride çok büyük işler başaracaksın mantıklı insan!

Sen mantıklı değil de duygusalsın!

Mantık ve duygu tarih boyunca hep çatışma içinde olmuştur. Her insanın içinde de bu çatışma az ya da çok yaşanır. Sende bu savaşın kaybedeni mantık! Bu yüzden sen duygusalsın ve hayatını duygularına göre yaşıyorsun, bu şekilde mutlu oluyorsun :) Mutlu olmaya devam et!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gsy-sydgd

waoooooooooooooooooooooow

omer-kursat-emanet

1- Halası 2- Siyah 3- D,F,A,G,C,E,B,H 4- 2,2,9 5- g şıkkı Herkese İyi Bayramlar. Senden mantık fışkırıyor! Bu über zor mantık testinde tüm soruları doğru cevapladın. Seni dünyanın en mantıklı insanı ilan ediyoruz! Aldığın en küçük kararlarda bile mantığını konuşturuyorsun. Sen ileride çok büyük işler başaracaksın mantıklı insan!

muharrem-ciftci

saçma geldi, Türk yapımı uluslararası bir site açıldı 2009 un ilk haftası, myiqcoin.com . İddiası zekanı geliştirebilirsin diyor. Üye oldum, güzelmiş. Galiba ileride para ödülü de koyacaklarmış diye duyum aldım.

arda-ates3

bune aq hepsini bildim sen mantıksızsın diyor

lamia-kacar

1. HALASI (ANNESININ KAYINVALIDESI KIZIN BABAANEESI OLUR. BABAANNENIN KIZI HALASI OLUR) 2. SIYAH 3. D,F,A,G,C,E,B,H 4. YAŞLAR 2,2,9 DUR. ÇÜNKÜ YAŞLAR ÇARPIMI 36 OLAN 8 SEÇENEK VAR. AMA TOPLAMI VERİLDİĞİNDE CEVAP BULUNAMIYORSA YA 1,6,6 YA DA 2,2,9 SEÇENEKLERİ KALIYOR DİĞER SEÇENEKLERDE RAKAM TOPLAMLARI FARKLI DEĞER ALIYORLAR. BÜYÜK KIZ PİYANO ÇALIYOR DEDİĞİNE GÖRE 1,6,6 OLAMAZ BÜYÜK İKİ KIZ OLMUŞ OLUR. GERİYE 2,2,9 KALIR. 5. H ŞİMDİ DUYGULARINI AL Bİ TARAFINA...

maruf-ariturk

yaş sorusunda bi senede 2 çocuk nasıl getirior

omer-kursat-emanet

Canım 5. sorunun cevabı g ama çok yaklaşmışsın mantıklı bir insan olmaya ='(

metin-yazicioglu-yazicioglu

olabilir

ege-saygin1

ikiz

Görüş Bildir