Dünya Güzellerim'in Seyredenleri Duvardan Duvara Vuran İlginçlik Dolu Yeni Bölümü Yayınlandı

-

Ortalığı kasıp kavuran Dünya Güzellerim programının üçüncü bölümü yayınlandı. Ekran karşısındakiler yine neye uğradıklarını şaşırdılar, adeta dumurlarda dumurlara sürüklendiler. Bakalım ölüm ekibimiz bu sefer neler yapmış?

Bu haftaki ilk sürpriz, Banu Alkan'ın sır gibi sakladığı göbüşünü görmemizle başladı. Afrodit, günlerdir sarıp sarmaladığı göbüşünü nihayet özgürlüğüne kavuşturdu.

Aradığı aşkı Hindistan'da bulmaya kararlı olan Banu, "Hey Hintli" diye seslendiği esnaf camiasından beklenmedik bir benzetmeyle karşılaştı: Lady Gaga

Türkiye'ye kesinlikle eli boş dönmeye niyeti olmayan Afro, en son yaşam ile ölüm arasındaki ince çizgide seyreden bir amcaya bile İstanbul'a birlikte gitmek için hamlelerde bulundu.

Bu sırada Faik ile Safiye, romantik çarşı turundaydı. Faik, ense tıraşı olmak için girdiği berberde beklenmedik bir masaj seansıyla karşılaştı. Ama ne masaj!

Burcu Esmersoy'un peşine takılıp yoga yapmaya giden ikiliden Faik'in seçtiği tayt, gören gözlerden sicim gibi yaşlar akıttı.

En son Banu Alkan, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy, file binme turuna gittiler. Bu esnada fille konuşan Banu Alkan için Bülent Hanım Safiye'ye dönüp "İki fil iyi anlaştılar" dedi.

Hindistan'ın bütün hayvanlarına adeta hayatlarının sınavını yaşatan Bülent Ersoy, alkışlar eşliğinde file bindi. Tabii kraliçe selamını da çaktı tepedeyken.

Banu Alkan, Safiye'nin dedikodusunu yapmak için Diva'nın odasına gitti. Bu sırada Bülent Ersoy, Afrodit'i parmaklıklar arasından dinliyordu. Manzara, adeta nadir görülen bir doğa olayı gibiydi.

Programı seyreden Twitter ahalisi de yine onları gündem yapmayı başardı ve ilginç yorumlarda bulundu.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
songulfatihsamet

bülent ersoy egosu tavan yapmış bayağı terbiyesiz bir insan bana göre

senemkayhankavrukkoca

Bunlar hangi dunyanın guzelleri o.O

stalkk

herkeste bi hava ama o para bitse havanız söner fıss kalırsınız

come-to-besiktas-ronaldo-and-m

Banu Alkan hitli bi dayıyı kaçırırsa Boollywood dizilerini bi daha kanal 7 de göremezsiniz dikkattttt

corpse-bride

töbler olsun avize takmış :)))))))))))))))) iyi güldüm

Görüş Bildir