Drake, Kalabalığın İçinde Kadınları Taciz Eden Adama Haddini Bildirmek İçin Konseri Durdurdu!

-

Drake, konseri sırasında kalabalığın içinde gözüne çarpan adama seslendi. Detayları BuzzFeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/stephenlaconte/...

Drake'i biliyorsunuz, Drake'i seviyorsunuz başka bir açıklaması olamaz.

Ünlü rapçi Sydney, Avustralya'daki turu için bir partide sahne alırken bir anda performansı durdurdu ve kadınları taciz ettiği gözüne çarpan adama bağırmaya başladı.

"Durdur şunu." dedi ve müziği kesti.

Sonra kalabalığın ortasındaki adamı işaret etti.

Sonrasında ise "Kızlara dokunmayı kesmezsen oraya gelip belanı s*kerim." diye bağırdı.

Tabii bunu duyan kalabalık gürledi.

Adamla tartışmasına devam ederken kalabalığın sesinden ne dediği tam anlaşılmasa da cinsel tacizin konserinde tolere edilmeyeceğini bizzat göstermiş oldu.

Uyarısını tamamlayınca da şarkısına geri döndü ve herkes eğlenmeye devam etti.

Drake'in bu davranışı cinsel istismarın hiç olmadığı kadar çok konuşulduğu, kadınların sonunda açılmaya başladığı dönemde yaşandı.

Gündemi takip ediyor demek Drake, her ünlüden aynı davranışı bekliyoruz. Teşekkürler 👏👏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
harley-quinn

Helal olsun adama! La şimdide konserde önümde bi kadın varsa rahat bir şekilde eğlenemiyorum çünkü yanlışlıkla değersin falan arkadan biri iter adım tacizci çıkar diye itile kakıla geriye doğru izlemeye çalışıyorum. :D Keşke şu fesatlar ve tacizcileri silebilsek. AS:DA

ota-boca-juniors

Harbiden "Kızlara dokunmayı kesmezsen oraya gelip belanı s*kerim." dedi mi? ;)

enes-ali-kazan

oooo dııırrraaaake primin amın koymusun karrşiiim

acilaracitir

BU YORUMLARDAN SONUÇ ÜNLÜ OL KENDİ RIZASIYLA SAYISIZ KIZ DÜDÜKLEYİP GRUP YAPABİLİRSİN BİZİM KIZLAR ANLAYIŞLI HE BİRDE ÜNLÜLERE FANATİK AŞIKLAR PLOTONİK

azssa9896

bazıları şey demiş, işte bu şov, prim, yalandan millete artistlik yapıyor falan demiş. yahu arkadaşlar, ister prim olsun ister şov olsun ister başka bir şey olsun sonuçta adam orada o tacizciyi uyarıp kızların rahat bir şekilde konserin keyfini çıkarmalarını sağlamış mı? sağlamış. her iki taraf da istediği sonucu almışken, bu devirde kadınlarımızın başlarına çok fazla taciz tecavüz meselesi gelmişken istediği kadar prim olsun şov olsun artistlik olsun kadınların beğenisini kazanmak olsun, sonuçta bu davranış bazılarımıza örnek oluyor. mesaj bir yerlere gitmiş oluyor. keşke herkes böyle prim yapsa da hem kendisine hem mağdur arkadaşlara faydası dokunsa. tabi siz bazılarınız bunu anlayamayacak kadar dar beyinli olduğunuz için size söylemiyorum bunları, bize söylüyorum. bizim gibi olanlara. sadri alışık gelmeden tüymem lazım. baybay.

lorlen

Çünkü milletimiz yapılan bir şeyin iyi sonucuyla değil prim olup olmaması ile daha çok ilgileniyor. Tamamen kötü niyet meselesi :D Birisinin yardım videosu paylaşılır; vay efendim "iyilik dediğin gizli olur böyle olmaz" diye başlarlar. Belki, ama sonuçta iyilik yapılmış mı ? Yapılmış. Bu barzolar anlamaz tabi bunu.

Görüş Bildir