Doğumları Bile Olay! Kardashian ve Jenner Kardeşler Bebeklerini Dünyaya Getirirken Bütün Hastanenin Uymak Zorunda Olduğu Kurallar

-

Kardashian ve Jenner kardeşlerin doğum yapacakları hastanenin bütün personelleri için hazırlanmış kuralları var. Hatta bu kurallar yazılı bir şekilde iletiliyor ve hastane yönetimi tarafından imzalanıyor. Biz de sizler için First to Know'dan derledik. Gelin bakalım...

Kaynak: https://firsttoknow.com/kardashian-hospi...

1. Kim Kardashian, doğum yapacağı hastanede bütün katı kapattırıyor.

Aslında bu sadece Kardashianlara özel bir durum değil, ünlü isimler genelde doğum yapacakları zaman hastanenin o katını kapattırıyorlar. 

Kim ve Kanye, Saint'in doğduğu hastane odasının geceliğine 4 bin dolar ödediler. Bu arada hastane odası dediysek, öyle bildiğiniz odalardan değil. 5 yıldızlı bir tatilde suite oda gibi düşünebilirsiniz.

2. Özel hayatlarına saygı duymak zorundalar.

Kardashian ve Jenner bebeklerin doğumlarına birçok hemşire katılıyor. Bu hemşirelerin fotoğrafları medya ile paylaştığını düşünebiliyor musunuz? Bu önceden düşünülüyor ve doğuma giren bütün hemşirelerin o saat aralığında sosyal medya kullanılması yasaklanıyor.

3. Odalarını yanlarında güvenlik görevlileri olmadan terk etmiyorlar.

Khloe, Cleveland'de bir hastanede True'ya doğum yaptığı zaman, ailesini ve kendini korumak için polisler eşliğinde gitti. Hatta Kim Kardashian, hastanede olduğu süre boyunca odasından attığı her adımda, güvenlik görevlileri kendisini yalnız bırakmadılar. Tristan Thompson'ın aldatma iddiaları ortaya çıktığı zaman, korumaları garajlarında, asansörde ve odalarının dışarısında bekliyordu.

4. Sağlık personelleri, kameralara izin vermek zorundalar.

Kourtney, ilk çocuğu Mason'ı dünyaya getirdiği zaman, kameralar her anı kaydettiler. Daha sonra Khloe de True'nun doğumunu kaydettirdi ve E! adında bir programda herkes izledi. Bu da hemşire ve doktorların, kameramanlar ve yapımcılar da etraftayken çalışmak zorunda kalmalarını sağladı.

5. Çarşaf renklerini bile seçmek istiyorlar.

Khloe ve Kylie kızlarının doğumunda değişik isteklerde bulundular. Kız kardeşler, hastaneden açık gri çarşaf talep ettiler. Kumaşları ve hatta çarşafların dikiş sayısını bile kendileri belirlediler.

6. Eğer Kourtney yönetimi ele geçirmek isterse, izin vermek zorundalar.

Kourtney, doğumunda doktorlardan kendisine izin vermelerini istedi. Mason'ın doğumu aynı zamanda Keeping Up with the Kardashians'ın 4. sezon finalinin bir parçasıydı. Doğum sırasında, eli ile kendi bebeğini kendisi dünyaya getirdi.

7. Olaysız bir doğum yapmıyorlar...

Kardashian ve Jenner kardeşler nereye gitse olaylar kendilerini asla bırakmıyor. Bebeklerinin doğumunda bile... Khloe, Tristan'ın kendisini aldattığını öğrendikten çok kısa bir süre sonra bebeğini doğurdu. Hem Kim hem de Tristan oradaydı ve Kim kız kardeşini aldatan adamı tabii ki rahat bırakmadı.

8. Hastane personelinin, saç ve makyaj yapımını bölmesi yasak.

Bugünlerde birçok anne bebeğini dünyaya getirmeden önce, fotoğraf çekimi için makyaj yaptırıyor. Kardashian ve Jennerlar bu işi biraz daha ileri götürüp, saatlerce hazırlanıyorlar ve o sürede odaya hiçbir personelin girmesini istemiyorlar.

9. Ünlü bir annenin gücünü asla hafife almayın!

Kız kardeşler bebekleri ile hastaneden ayrılmaya hazırlanırken, hemşireler paparazilere yakalanmamaları için her şeyi yapmak zorundalar. Genelde hastaneden ayrılmak için gece yarısını bekliyorlar, dolayısıyla hemşireler de bekliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebehatun

6. madde o kadar doğal ki ve herkesin sahip olması gereken bir ihtiyaç. Bir ayrıcalık değil ayrıca doğum öncesi eğitim almış ve bunu yapmak isteyen kadınlara anne-bebek dostu hastanelerde (devlet hastaneleri dahil) bu imkan sağlanıyor zaten :)

hokkabaz042

🤦‍♂️

can_can

İğrenç insanlar ya

aleynaaciksozz

ne yalandan sinirleniyosunuz köy peynirleri, kadın da para var tabiki yapıcak ki olsa bende yapardım

ali.217

Bunalr nasil unlu olmuştu

rain0309

istersen onu burda söylemesinler😂

samyeli90

Ayy allahım ya çok da değerliler bizim analarımız bizi normal hastanede doğurdu ne oldu bizde insanız siz de

Görüş Bildir