Görüş Bildir
Haberler
Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 41. Bölüm Fragmanı

Müge Kakşi
24.04.2021 - 00:26

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni fragmanda; Ali Rıza ve Sultan evlilik yoluna girdiklerini herkese duyururken diğer tarafta Barış ve Zeynep'te evlenmeye karar verirler. Bu haberler herkesi çok mutlu ederken Sakine Zeynep'in Barış'la evlenmesini kabullenemez. Sakine Zeynep'e arkasını dönüp giderken bir anda araba çarpar ve arabanın içinde Tarık ve Nesrin vardır. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 41. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Doğduğun Ev Kaderindir Son Bölüm Özeti

Kendilerini Barış, Zeynep ve Nermin'e abi kardeş olarak tanıtan Nesrin ve Tarık'ın sevgili oldukları ve buraya bir plan kurarak geldikleri anlaşılır. Tarık ve Nesrin kendi kimliklerini açığa çıkartabilecek bir durumun içine düşer ve Meltem'den aldıkları yardımla kurtulurlar.

Annesi Sakine'den onu tanıyacağı hissiyle kaçmaya çalışan Gülbin, Nesrin olarak Barış ve Zeynep'in yemek planına dahil olur, Barış'ın evinde yemek sonrası oyunlar oynamaya başlayan gençler Emine'nin Nesrin'den hoşlanmaması ve kuvvetli sezgileri sebebiyle geceyi hızlı kapatmak zorunda kalırlar. Emine yine de Zeynep'i Nesrin konusunda dikkatli olması için uyarır.

Diğer tarafta Tarık'ın da lokantaya gelişi ve akşam yemeğine dahil olup Ali Rıza'yla tanışması ayrı bir gerilim yaratmıştır. Ali Rıza'nın gözü Tarık'ı tutmaz. Zeynep ve Barış evlilik yoluna girerken, Tarık da planı için Nermin'e ilgisini açıkça belli eder.

Sultan ve Ali Rıza ise evlilik kararlarını bir adım öteye taşıyarak Emine, Savaş ve Barış'ın onayını almak isteyecektir.

Sakine'nin kızı Zeynep'i ziyaret etmek için şirkete gelişi, Gülbin ve Tarık için şok edici olacaktır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın