Görüş Bildir

Demet Evgar'ın Twitter Hesabı Hack'lendi mi?

Anasayfa > Gündem

Geçtiğimiz hafta 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' programına konuk jüri üyesi olarak katılan oyuncu Demet Evgar'ın Twitter hesabından dün akşam saatlerinde yarışmayla ilgili çok sert paylaşımlar yapılmıştı. Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Evgar'ın hesabının hack'lendiğini açıklarken; oyuncu Emre Karayel de söylenenlerin asılsızdır olduğunu belirtti. Tuba Ünsal ve eşi Mirgün Cabas ise, Karayel'in hesabının hacklenmiş olduğunu iddia etti.

Oyuncu Evgar'ın Twitter hesabından dün gece ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı ve 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' yarışmasıyla ilgili sert mesajlar içeren tweetler atıldı.

Programda jüri üyesi olarak bulunmasını ilgi çekici bir gözlem olabileceği için kabul ettiğini ifade eden Evgar, kişisel Twitter hesabından şu paylaşımları yaptı:

'Bu sâyede bu ülkede estetiğin, san'âtın, edebiyâtın ve insân rûhuna hitâb edenlerin değil ahmak yığınlarına hitâb edenlerin güç kazanacağını hep birlikte görmüş olduk' şeklinde paylaşımlarda bulundu.

Ahmakların zevklerine hitâb etmek, sistemin sözde 'aydınlanmış' (illuminated) esâs sâhiblerini ya'nî robotlaştırıcıları güçlendirirken, toplumları ise aylık maaşlarına (samanlarına) bağımlı çiftlik hayvanları hâline getirmektedir.

Ahmaklara hitâb etmek sizi maddî olarak zengin kılar. Fakât esâs zenginlik, erdemlice bir hayât sürmekten başka hîçbir şey değildir. Erdemli kalabilenlere selâm olsun. Buradan sistemin sözde sâhiblerine yani sözde 'aydınlanmışlara' sesleniyorum: Siz çoksunuz fakât biz haklıyız.'

Acun Ilıcalı: Demet'in hesabı hack'lendi

Evgar'ın hesabından yapılan paylaşımların ardından Acun Ilıcalı ise kişisel Twitter hesabından şunları yazdı:

'Sevgili Demet Evgar aradı, Twitter hesabı hacklenmiş. Hesabından paylaşılanlar ona ait değil. Bilgilerinize...'

Emre Karayel: Demet'in hesabı hack'lenmedi Demet Evgar'ın 'Bir Kadın Bir Erkek' dizisinden rol arkadaşı Emre Karayel'in de hesabından Evgar'ın hacklendiğine dair söylenenlerin asılsızdır olduğu şeklinde tweetler atıldı.

'Demet Evgar'ın hacklendiğine dair söylenenler tamamen asılsızdır, şimdi telefonda konuştuk.'

Tuba Ünsal: Emre Karayel hacklenmiş Bu arada oyuncu Tuba Ünsal da, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Karayel'in kendisine DM'den 'hayranınızım' diye mesaj attığını, Karayel'in hesabının hacklenmiş olduğunu ifade etti.

Ünsal'ın eşi gazeteci Mirgün Cabas da, konuya dahil oldu ve şu tweetleri attı:

'Demet Evgar'la konuşan Emre Karayel'le konuştum. Demet'le konuşmadığını söylüyor.

Emre'nin hesabından karıma 'hayranınızım' diye DM geldiğine göre hacklenmiş. Hacklenmese sizli bizli konuşmazdı.'

CNN Türk

Kaynak: http://www.cnnturk.com/haber/sosyal-m...

İşte o tweetler

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
mahsumaktas

Oha tuba ünsalın dm tweeti gerçekten salakça. çocuk bile inanmaz ona.