Daha Neler Göreceğiz? Son Dönemde Moda Olan 'Karın Kası' Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

449PAYLAŞIM

Yaz ayları gelmeye başladığı zaman spor salonları dolup taşar çünkü herkes tatile fit bir vücuda sahip olmak ister. Ama Tayland'da bir şirket herkes için bunu önceden düşünmüş olacak ki, kalıcı six packler yapıyorlar. Detaylar için LadBible kaynaklı içeriğimize buyurun...

Kaynak: http://www.ladbible.com/community/weird-...

Bangkok'ta bulunan Masterpiece Hospital, erkekler için six pack ameliyatları yapıyor.

Kafanızdan geçenleri biliyoruz, evet spora bile gitmeden böyle bir karına sahip olma fikri çok güzel ama önce fotoğraflara bir göz atmanızı öneriyoruz.

Plastik cerrahide, dolgu ameliyatları artık çok yaygın.

Birçok insan memelerine ya da kalçalarına ameliyat ile dolgu yaptırıyor, six pack ameliyatının da aslında bundan çok bir farklı yok çünkü silikonları karnınıza yerleştiriyorlar.

Masterpiece Hospital'da bulunan doktorlar öncelikle hastaların karın bölgelerindeki yağlardan alıyorlar ve söylediklerine göre bu yol daha doğal bir görüntü yaratıyor ve kalıcılığı daha uzun oluyor. Hastane, ameliyatın acımadığını söylese de iyileşme süreci çok güzel gözükmüyor.

Bu arada, merak edenler için ameliyatın maliyeti 2 bin 900 pound.

Hastenede CEO ve cerrah olan Raweewat Maschamado bu konuda şunları söylüyor: "Bunu 3-4 senedir yapıyoruz. Dünyanın her yerinden ayda 20 30 hastamız oluyor. Doğal yollardan six packlere kavuşmak için, yağsız bir vücut ve bol spor gerekiyor. Birçok hastamızın kas kütlesi zaten oluyor geldiklerinde, sadece kendilerini aylar süren yağ yakımından kurtarmak istiyorlar. Tayland'daki birçok estetik ameliyatı kliniğinin aksine biz gerekli lisansları olan bir hastaneyiz. Bu da bizim en kaliteli ilaçlara ve estetik için gerekli olan maddelere ulaşabilmemiz anlamına geliyor."

Facebook sayfalarında yer alan bilgilere göre, hastanede burun ameliyatları, göz kapağı kaldırma işlemleri gibi birçok estetik ve cilt operasyonları da yapılıyor.

İyileşme sürecinin ise biraz acılı olduğunu söyleyen doktor, elde edilen sonucun buna tamamen değdiğini de dile getiriyor.

Bu arada sadece yurtdışında değil aynı zamanda Türkiye'de de yapılıyor:

Yaza Doğru Talep Artıyor! Türkiye'nin Dan Bilzerian'ı Taha Özer ile Yeniden Gündeme Gelen 'Karın Kası' Ameliyatı - onedio.com
Yaza Doğru Talep Artıyor! Türkiye'nin Dan Bilzerian'ı Taha Özer ile Yeniden Gündeme Gelen 'Karın Kası' Ameliyatı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mert-mehmet

Git spor yap paran cebinde kalsın hem de sağlıklı olursun sırf görüntü için değmez azıcık şu saksıları çalıştırın bu kadar zor olmamalı

erci-e

Vücutta en zor gelişen kas karın kasıdır. Bu nedenle bazıları kendini yormaktansa kısa yoldan çözüm bulmaya uğraşıyor. Ama bilmediği şey, "nasılsa karın kası görüntüsü var" deyip yemeğe saldırarak göbek yaptığında şişen göbeğin üzerinde kas olmadığı çok belli olan 6 tane şişmiş baklava-daha doğrusu puf böreğiyle çirkin bir görüntü sergileyecekler haberleri yok :)

gamze-oznalbant

Sadece güzel görünmek için canlarına ceza veriyorlar,güzel dediysem onlara göre güzel bana göre değil

adekaj

Kaslı erkek sevemedim gitti bir de sahte kaslı erkek de gelse bilemiyorum yani:p

thesivasli

Eve Dallas adında bir polisiye serisi okumuştum. Kitap 2050’li yıllarda geçiyordu ve Eve bir bölümünde sevgilisi Roarke için “Roarke spor aletlerini üşenmeden kullanırdı. O işin kolayını tercih edip para karşılığında bedenini biçimlendirecek, kaslarını şişirecek bir adam değildi.” demişti. Ve kitap 1990’lı yıllarda basılmıştı. Vay be.

Görüş Bildir