Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya Cami ile İlgili Daha Önce Söylediği Sözler Sosyal Medyanın Gündeminde

Anasayfa > Video

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Ayasofya Cami için daha önce söylediği 'Cami olarak açmanın belli bir getirisi götürüsü var. Bunu açmanın faturası çok daha ağırdır' ifadelerinin yer aldığı video sosyal medyanın gündeminde.

Danıştay'ın 1934 yılında Ayasofya için çıkarılan müze kararını iptal etmesinin ardından Diyanet İşleri Bakanlığı'na devir işlemi gerçekleşti.

Danıştay'ın 1934 yılında Ayasofya için çıkarılan müze kararını iptal etmesinin ardından Diyanet İşleri Bakanlığı'na devir işlemi gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararı imzalaması ile Ayasofya resmi olarak müze kapsamından çıkarıldı ve cami olarak halkın kullanımına açıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi kararı Twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Erdoğan'ın daha önce Ayasofya Cami ile ilgili söylediği sözler de sosyal medyanın gündeminde yer aldı.

Ayasofya Cami 24 Temmuz'da açılacak.

Ayasofya Cami 24 Temmuz'da açılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan millete sesleniş konuşmasında, 'Hazırlıkları süratle tamamlayarak 24 Temmuz 2020 Cuma günü, cuma namazı ile birlikte Ayasofya'yı ibadete açmayı planlıyoruz.'dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
239
105
41
20
10
7
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
unknown

İşin garibi seçmenleri ne dese alkışlıyor. 1 sene sonra 'Ya knka müze daha iyidi sanki be' deyip tekrar müzeye çevirse yine sevinecekler.

fatma keskin

bronson davasındada bu fakir görevde oldugu sürece çıkamaz dedi bi ay sonra cıktı. inanılmaz sözünün eri gerçekten inanamıyorum bundan snra tam ters algılama... Devamını Gör

Sefa Dokum

Sonradan zengin olduğunu farketmiştir ;)

Bozkurt

AKPutperestler bu dönüşlere yetişemeyince arsızlık modunu açtılar zaten.