Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çok Kötü mü Hissediyorsun? Testi Çöz Sana İltifat Edelim!

257PAYLAŞIM

Hepimiz aynı vaziyetteyiz aslında, iki güzel laf duysak dünyalar bizim olacak oysa...

1. Öncelikle:

Kadınım ben
Ben de erkeğim

2. Kaç yaşındasın?

3. Günün nasıl geçiyor?

4. Bugünlerde seni üzen şey ne?

5. Ruh halini şimdilik düzeltecek şey ne olurdu?

6. Genelde kendini mutlu hisseder misin?

7. Ve son olarak... İçinde bulunduğun durumu değiştirecek gücün olduğunu düşünüyor musun?

Hayatta harika şeyler yapacaksın!

Şu an senin için hiçbir şey yolunda gitmiyor gibi gözükebilir. Belki hayatındaki şeyler sadece kıvamında diyebileceğin bir noktada; ama metanetli ol. Hayatındaki her şey istediğin gibi olacak ve bir şekilde su yolunu bulup bir kanala doğru akacak. Aşındırmaya, tırmalamaya devam et! Hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ne yapıyorsan, yapmaya aynı kararlılıkta devam et. Bu hayatta basamaklarını çıkarken nefesinin tükendiği yerler olabilir, hatta artık ipin kopma noktasına geldiğini düşündüğün bir anda olabilirsin; ama SAKIN PES ETME! Her yenildiğini düşündüğünde tekrar, ama tekrar dene. Sonunda, mutluluğun kapısından içeri zile basıp girenlerden değil, yıkıp geçenlerden olacaksın!

Harika bir insansın!

Düşüncelerin, ilgi duydukların, işin, hobilerin, beğendiklerin ve beğenmediklerin... Hepsi sanki bilerek bir araya gelmiş ki seni teşkil eden ruhunda ve bedeninde toplanmış. Hayatta kimse senin kadar bulunduğu ortamın çehresini değiştiremez. Biraz deli dolu, yerine göre tatlı sert, nadiren de olsa ciddi halinle her zaman aranılan birisin. Zaman zaman iyimser, bazen karamsarsın. Ancak kendinin farkında ol ya da olma, bu dünya biraz aydınlıksa bu senin gibi şeker birine sahip olduğu için.

Gel buraya sarılalım sıkı sıkı!

Evet, biliyorum tanımadığın birinden böyle reaksiyon almak biraz tuhaf olabilir. Ama seni seviyorum. Müthiş bir insansın, aynı zamanda çok iyi kalplisin. Bunu suistimal edenler olur elbette ama o tatlı kalbini, iyi niyetinden istifade eden kişilerle yıpratma. Sen de iyi biliyorsun ki dün öylece geçip gidiyor; bazen derin yara izi bırakıyor, bazen nasır tutup sertleşiyor ve hatırlamıyoruz bile. Sana tek söylemek istediğim şey, muazzam biri oluşun. İyi günler diliyorum!

Çok güzelsin!

İltifattan ziyade sana gerçeği söylüyorum, çok güzelsin; için ve dışın Elhamra Sarayı'ndaki ince işlemeler kadar eşsiz ve güzel. Belki biliyordun, belki bilmiyordun, tek emin olduğum şey bunu duymaya ihtiyacın olduğu. Güzelliğini çekemeyip sana ağır ithamda bulunanlara kulak asma. Unutma ki beyazlar en kolay kiri gösterir. Heyecan verici bir güzelliğin var.

Yeterince güçlüsün!

Hayatta hep yalnızsın, bu yüzden kırılgan bir yapın olduğunu düşünüyorsun. Yanılıyorsun! Senin en büyük gücün bugüne kadar bir şeyleri tek başına başarman. Bu senin kimseye bağımlı olmadan, başkalarının sırtında parazit gibi onları kullanmadığını gösterir. Hayat basit bir elektrik devresi gibi; voltajı ve direnci doğru orantılıdır. Hayattan gelen akımı sabit tutman için direncini ve gerilimini arttırman gerekir. Hissettiğin ufak bir destek sana bu hayat denen savaşta ufak bir motivasyon olmaktan ötesi değil. Unutma ki sen hep tek başına bir şeyleri başardın!

Hayatta şans hep seninle olsun!

"Hayat denen Walt Disney dünyasında kendi payına düşeni arıyorsun" belki. Doğru, dünyanın terazisi bozuktur; ama dengesini yeniden kurmak için hangi tarafta olacağını bilgece seçenlerdensin. Belki  bugüne kadar attığın adımlarda şans yanında değildi; ama önsezin ve yaşından daha olgun davranışınla her zaman doğru yerdesin. Kimse hayata elinde büyük ikramiye ile gelmiyor, ama mutluluğa erişmek için gösterdiğin gayret, senin en büyük piyangon.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aschilej

LAN GEL BURAYA SARILALIM DİYE İLTİFAT MI OLUR TERBİYESİZ ŞEREFSİZLER BEN DE HEVESLENDİM GELDİM BİR İLTİFAT DUYAYIM DA BELKİ HOŞUMA GİDER DE BİRAZ MUTLU OLURUM DİYE GELDİM UĞRAŞIYORUM BANA DENİLİYO Kİ GEL Bİ SARILALIM AMK SARILALIM DİYE İLTİFAT VAR DİYELİM HADİ BİLGİSAYARDAN BANA NASIL SARILABİLİRSİNİZ LAN YALNIZLIĞIMI DAHA .OK YÜZÜME VURDUNUZ BU NEDİR GİTTİM BAŞKA SEÇENEK SEÇTİM ORDA DA DİYO Kİ HARİKA BŞR İNSANSIN EYVALLAH AMK SAĞ OL YANİ GERÇEKTEN MÜKEMMELR İLTİFAT SİNİR KATSAYIMI TAVAN YAPTINIZ AQ TEBRİKL EDERİM ALLAH BELANIZI VERSİN

ilkay-genc1

ibrahim tatlı sesin pornısu izlicem

zeynep-komurcu

Ah Onedio! Sarılmaya ihtiyacım var sevdiim insanlara doya doya...

eugenemulberry

O kadar yorgunum ki artık ağlayamıyorum bile halime. Annemi özlüyorum. Sanki o hayatta olsa her şey daha farklı olurmuş hissi...

mavi-gokyuzu

Gel buraya sarılalım sıkı sıkı! İyide ben sarılmayı çok sevmem ki !Yine de :)

Görüş Bildir