Çirkinlik Aktı! Mehmet Ali Erbil ve Genç Sevgilisi Nevin'in Hamilelik ve Para Kavgası

1.9bPAYLAŞIM

Çocukluğumuzdan beri magazinsel yaşantısıyla hatırladığımız Mehmet Ali Erbil yine bir skandal ile gündemde...

Detaya girmeye gerek yok; Mehmet Ali Erbil'in adeta bu ülkenin "Joker"i olduğu konusunda herkes hemfikir...

Uçarı ve ilginç tavırları, tacize varan boyuttaki hareketleri ile ya nefret edildi, ya da "ilginç" bulunup bir kesim tarafından "komik" olarak kabul edildi. Lakin kimse ona kayıtsız kalamadı.

Bu çılgın adam bugün tam tamına 60 yaşında!

Bildiğiniz "dede", hatta "tonton amca" olabilecek yaşta yani...

Lakin geçen yıllar ile 60'a dayanan yaşı onu bir nebze bile sakinleştirmedi, olgunlaştırmadı. Geçtiğimiz günlerde bir taciz vakası ile gündeme geldi.

Türk Malı dizisinin setinde asistan bir kadına tacizde bulunduğu, kadının da bundan rahatsız olması ve asla karşılık vermemesi üzerine yönetime "bu kızı işten atın" diye baskı yaptığı ortaya çıktı. Sonuç olarak diziden kovulan kişi Mehmet Ali Erbil oldu.

Oysa o, kendi boyunda üç çocuğu olan bir baba...

Bu taciz meselesinden sonra Mehmet Ali Erbil'in boşandıktan sonra da çok yakın arkadaş kaldığı, kızı Yasmin'in annesi Nergis Kumbasar da diziyi bırakmak zorunda kaldı.

Eskiden Mehmet Ali Erbil'in uçarı ve yer yer hadsiz tavırlarını bilsek de, o aslında daha çok genç sevgilileri ile gündeme gelirdi.

Genelde de kalp kırardı... 

Örneğin Özlem Yıldız ile oldukça göz önünde bir ilişki yaşamış, ayrıldıklarında da Özlem Yıldız uzun süre depresyondan çıkamamıştı. Hele hele o "kızımız olacaktı" anını kim unutabilir ki?!

Aynı şekilde Nefise Karatay için de pek hayırlı bir sevgili olmamıştı Erbil...

İlişkileri öyle göz önündeydi ki, bu pozları dahi verdiler. Sonuç olarak Nefise Karatay babası tarafından reddedildi.

Kendisinden 21 yaş küçük Sedef ile evlendiğinde, Erbil'in biraz durulacağını düşünmüştük. Fakat o evliliği de hızlıca bitti.

Erbil'in sevgililikleri dahi daha uzun sürüyordu.

Sedef'ten sonra bir kere daha evlendi fakat yine boşandı. Bu arada pek çok genç kadınla ilişkisi oldu. Yıllar işte böyle geçti...

Erbil'in son sevgilisi ise kendisinden tam tamına 34 yaş küçük, Nevin isimli bir şarkıcı.

Birkaç kez beraber görüntülendiler. Artık herkes Erbil'in hızlı başlayıp hızlı biten ilişkilerine alıştığı için magazine değer dahi görülmedi.

Bu arada genç kadının, Mehmet Ali Erbil'in kızı yaşında olduğunu söylememize gerek yok... Zira Yasmin Erbil artık gayet yetişkin bir kadın!

Bu da sevimsiz bir detay işte!

Fakat şarkıcı Nevin, diğer sevgililerden farklı olarak şaşırtan bir açıklama ile gündeme geldi. İddiasına göre Mehmet Ali Erbil'den hamileydi!

"İnanın hamile kalacağım aklımın ucundan geçmedi. Adam hasta bir de yaşlı ya, doğal olarak ihtimal vermedim" diyen şarkıcı çocuğu doğurmak istediğini, fakat Mehmet Ali Erbil'in kürtaj konusunda ısrarcı olduğunu da ekledi.

"Bana boş kağıda şartlarını yaz, altına imzamı atarım. Senden mal mülk istemiyorum."

"Bebeği nüfusuna al, soyadını ver. İstersen sonra benden ayrıl. Ele güne karşı bu çocuğu kabul etmen gerekiyor. Sonuçta bir starsın" diyen Nevin'e karşı ise Mehmet Ali'nin açıklaması net oldu:

"Hastayım, bakamam! O çocuk kaç sene daha baba yüzü görecek?!"

"Mehmet Ali’yi çok sevdim, kandım, inandım."

"Karı koca gibi 3 aydır her gün beraberdik. Sevdiğim adamdan hamile kaldım. Tabii ki doğurmak isteyeceğim" açıklamasını da yaptı. 

Ardından ise işler azıcık daha karıştı...

"Aileye çok önem veirim. Bir çocuk iki insanın sevgisinden oluşur, böyle bir şey yok ortada. 2 3 kere görüştüğüm insandan nasıl çocuk sahibi olabilirim?"

Açıklamasını yapan Erbil de, bugün içerisinde Nevin'in hamileliğini sonlandırdığını açıkladı. Fakat detaylar daha da tuhaftı...

İddiaya göre hamileliği sonlandırdıktan sonra Erbil, Nevin'e 5000 dolar verdi. Bu yeterince tuhafken, bir de açıklamalar eklendi...

Aslında Nevin, Erbil'den ikinci el bir araba ve 35 bin lira olan kira ödemesi istemiş. Lakin Erbil sadece 5000 dolar vermiş. 

Daha fazla özel hayatı hakkında konuşmayacağını söyleyen Erbil, şimdilik konuyu kapatmış gibi duruyor.

Ne diyebiliriz ki... Genç insanların ekonomik olarak özgür bir halde, kendi iradeleriyle, doğru seçimler yapmalarını diliyoruz...

Sanatçılarımızın da bu tarz haberlerle değil; yaptıkları işlerle gündeme gelmelerini umuyoruz artık!

Ayıp yahu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cansukebecioglu

sanatçı demişsiniz ama ben sanat göremiyorum mehmet ali erbil denince aklıma tek gelen çarkıfeleği sunan adam olması başka hiçbir numarası yok fazla büyütülmüş biri

Gizli Kullanıcı

Yemin ediyorum şu koskoca içerikte sadece "sanatçı" kısmına takıldım. Çünkü içerik baştan aşağıya bombok, çirkinlik akıyor ve sonunda sanatçılıktan bahsediliyor. Bu insanlara sanatçı diyorsanız, herkes tarafından kabul görmüş sanatçımız Kemal Sunal ne oluyor yani... Diyecek bir şey yok, bu adamdan tiksiniyorum.

merdo-oktay

Keşke en büyük fırlamalıkların bu podcastteki gibi olsaymış Mali Bey...

ooztarhan

Sanatçı !?!?!? Dalga mı geçiyorsunuz ? Hangisi sanatçı sanat nerede ?

merve-yazicioglu1

Nevincik ikinci bir Şeyma Subaşı olmaya karar vermiş ama yanılmış. Şeyma üstad Sütaş Kaşar Peyniri. Nevin Torku.

alpagut-han

döktürmüşsün hemşehrim...

Görüş Bildir