Görüş Bildir

Cinsel Hayatlarını Yataklarının Epey Dışına Taşıyıp Halka Açık Alanlarda Seks Deneyimi Yaşayan 18 Ünlü

Haberler
> Cinsel Hayatlarını Yataklarının Epey Dışına Taşıyıp Halka Açık Alanlarda Seks Deneyimi Yaşayan 18 Ünlü

Ünlüler seks hayatlarıyla ilgili açıklamaları ve tecrübeleriyle bizleri her zaman şaşırtıyor. Halka açık yerlerde seks yaptığını itiraf eden, yakalanan ve insanların ağzına sakız olan ünlüler kimmiş bir bakalım…

1. Kim Kardashian

1. Kim Kardashian

Böyle bir listede Kim olmazsa olmazdı. Kardashian, hayranlarıyla gerçekleştirdiği bir soru cevap etkinliğinde “Seks yaptığın en ilginç yer neresiydi?” sorusuna “sinema salonuydu” şeklinde cevap verdi.

2. Kendra Wilkinson

2. Kendra Wilkinson

Eski Playboy Yıldızı Kendra Wilkinson, eski eşi Hank Baskett ile halka açık alanlarda seks yaptığını itiraf etmişti.

3. Miley Cyrus & Liam Hemsworth

3. Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Hollywood çevrelerinde sıkça dile getirilen bir iddiaya göre Miley ve Liam, Vanity Fair’in düzenlediği bir partide masanın altında “işi pişirmişler”. İkili bugüne kadar bu iddiayı yalanlamadı.

4. Zoe Saldana

4. Zoe Saldana

Saldana uzun bir tren yolculuğunda, iki tren vagonu arasında seks yaptığını itiraf etti.

5. Jenny McCarthy

5. Jenny McCarthy

McCarthy, ABD’nin ünlü ulusal parkı Büyük Kanyon’da cinsel deneyim yaşadığını itiraf etti. Ancak bu deneyimiyle ilgili pek de olumlu konuşmuyor:

Bol miktarda akrep, toz ve taş vardı. Yaptığım en kötü ve ilginç seksti.”

6. Ashley Graham

6. Ashley Graham

Ünlü model, bir röportajında “Okyanusta, herkesin görebileceği bir alanda erkek arkadaşımla ilişkiye girdim.” şeklinde bir itirafta bulundu.

7. Will Smith & Jada Pinkett Smith

7. Will Smith & Jada Pinkett Smith

Jada Pinkett Smith bir röportajında güzellik sırrının “bol seks” olduğunu söylemişti. Eşi Will Smith ile arabada, dışarıda, arkadaşlarının evinde seks yaptıklarını itiraf eden başarılı oyuncu, 2010 Oscar Ödülleri’ne katılmak üzere kiraladıkları limuzinde de seks yaptıklarını itiraf etti

8. Kirsten Dunst & Jake Gyllenhaal

8. Kirsten Dunst & Jake Gyllenhaal

Kristen Dunst, Gyllenhaal ile ilişkide oldukları dönemlerde “arabada, plajda, halka açık birçok alanda” seks yaptıklarını, böylece ilişkilerine renk kattıklarını söyledi.

9. Christina Aguilera

9. Christina Aguilera

Xtina, kocası Matthew Rutler ile aile büyüklerinin olduğu bir partide banyoda seviştiklerini söylemişti.

10. Brad Pitt

10. Brad Pitt

Bir dönem Brad Pitt ile ilişki yaşayan şarkıcı Sinitta, Londra’nın en ünlü yapılarından biri “Royal Albert Hall”de Pitt ile cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti.

11. Jennifer Lopez

11. Jennifer Lopez

J- Lo katıldığı bir televizyon programında,  “etrafı açık bir balkonda” cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etmişti.

12. Ralph Fiennes

12. Ralph Fiennes

Namıdiğer Voldemort! 2007 yılında uzun mesafeli bir uçuşta Avustralyalı bir kabin görevlisiyle sevişirken yakalanan Fiennes, kabin görevlisinin işinden olmasına sebep oldu. Ancak uyanık kabin görevlisi bu hikayeyi basına satarak 150.000 dolar kazanmayı da başardı.

13. Khloe Kardashian

13. Khloe Kardashian

Khole Kardashian, kalabalık bir uçak yolculuğunda tuvalette cinsel ilişki yaşadığını itiraf etti. Hatta tuvaletten çıktıktan sonra diğer yolcuların “İyi eğlendin mi?” şeklinde sorularına da maruz kalmış.

14. Kourtney Kardashian

14. Kourtney Kardashian

Acaba bu durum Kardashianlar için bir aile geleneği falan mı? Her neyse, magazin çevrelerinin söylediğine göre Kourtney Kardashian da eski eşi Scott Disick ile bir spor salonununda cinsel ilişkiye girmiş.

15. Lady Gaga

15. Lady Gaga

Lady Gaga bir röportajında, gece vakti etrafta kimse yokken plajda seks yapmayı sevdiğini ve fırsat buldukça bu eylemi hala gerçekleştirdiğini belirtmişti.

16. Pamela Anderson

16. Pamela Anderson

Pamela Anderson’un Tommy Lee ile birlikte, teknede cinsel ilişkiye girdiği bir videosu bile var.

17. Drew Barrymore

17. Drew Barrymore

Barrymore’un eski sevgilisi Fabrizio Moretti verdiği bir röportajda, New York’ta bir opera salonunun tuvaletinde seks yaptıklarını söyledi. Ancak bu girişimlerinin pek başarılı olmadığını ve yakalandıklarını da itiraf etti.

18. Scarlett Johansson

Hem de ünlü oyuncu Benicio Del Toro ile! Bu konu hakkında iki taraftan da bir itiraf olmamasına rağmen, ikilinin bir otelin asansöründe cinsel ilişkiye girdikleri baya yaygın bir dedikodu. Bu dedikodu ile alakalı yıllar sonra Benicio Del Toro, “Otel sadece 8 katlıydı, çok hızlı bir şekilde yapmak zorundaydık.” şeklinde şakayla karışık bir demeçte bulundu. Ne kadar doğru bilemeyiz elbet!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
64
35
31
19
17
13
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?