Görüş Bildir
Haberler
Cinayetler, Kayıplar, Çocuk İstismarı! Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında İzlediğimiz Kan Donduran 14 Olay

Cinayetler, Kayıplar, Çocuk İstismarı! Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında İzlediğimiz Kan Donduran 14 Olay

Aburoski
07.05.2021 - 13:54

Sabah kuşağının yıllardır vazgeçilmez ismi şüphesiz Müge Anlı ve Tatlı Sert programını yıllardır takip ediyoruz ve aklımızın almayacağı, kanımızın çekildiği birçok olaya şahit oluyoruz. Biz de programda ortaya çıkan kan donduran olayları hatırlatmak için sizlere bu dev listeyi hazırladık.

1. Çığ, eniştesi İsa Akman'ın evlendirme vaadiyle kendisini kandırıp 500 bin tl'lik senet imzalattığını, ormanlık alanda tecavüz ettiğini, çıplak fotoğraflarını çektiğini ve şiddet uyguladığını iddia etmişti.

2. 44 yaşındaki 2 çocuk babası Ali Toprak Mersin'deki muz serasında başından vurarak öldüren Alime Toprak'ın açıklamaları herkesi şoke etmişti.

3. 25 yaşındaki kuzeni Sergen Uysal tarafından kaçırılan 15 yaşındaki Sıla'dan yine haber alamayan ailesi Müge Anlı'ya sığınmıştı. Yayına bağlanan Sergen Uysal, küçük kız çocuğuyla 1 ay boyunca arkadaşlık yaptığını itiraf etmişti.

4. Bir handa arkadaşlarıyla birlikte görülen ve bir daha haber alınmayan Mervenur'un da cansız bedenine ulaşılmıştı. Cüneyt Akyol'un babasını evinde bulunmuştu. Cüneyt, cesedi sardıktan sonra kurye çağırdığını ve babasının evine kurye ile taşıdığını, 4 aydan bu yana da evin çatı katında cesedi sakladığını itiraf etmişti.

5. 2011 yılından beri kayıp olan Güldane Biçer’i Osman Biçer'in öldürdüğü ortaya çıkmıştı. Güldane'yi telefonla yanına çağırdığını, vücudunun birçok yerinden ve cinsel organın bıçaklayarak öldürüp Büyükçekmece'de gömdüğünü söylemişti.

6. Yangında ölen 9 yaşındaki Şiar'ın cinayete kurban gidip gitmediği araştırılırken Şiar'ın annesi erkek arkadaşıyla birlikte oğlunu yaktığını gözaltı sırasında itiraf etmişti.

7. İnternette tanıştığı Nazmi isimli bir erkek için 2 kızını da alıp Türkiye'ye gelen ve bir süre sonra imam nikahlı olduğu Nazmi ile araları bozulan Ayfer Yaralı, eşine verdiği borcu almak için Anlı'nın kapısı çalmıştı ve programda Nazmi'nin 12 yaşındaki kızını taciz ettiğini bilmesine rağmen hiçbir şey yapmadığı ortaya çıkmıştı.

8. 2014 yılında öldürülen ve bir çuvalın içinde bulunan 6 yaşındaki Zehra Topdağ'ın, yengesi Kadriye'yi bir erkekle ilişkiye girerken gördüğü için Kadriye ve o erkek tarafından öldürüldüğü söylenmişti.

9. Semra Gümüş'ün eşi "Kızım" diyerek seslendiği 25 yaşındaki yengesini kaçırmak için 17 yaşındaki kızını sevdiği insanla evlendirmeyip başka birine 20 bin TL'ye satmıştı.

10. 8 kadınla birlikte olup bir de üstüne bu kadınların bazılarından çocuk yapan adamın hikayesi. Durumu öğrenen Sevgi, Müge Anlı'ya katılıp her şeyi anlatmıştı.

11. Trafik kazasında ölen Tuncay Demirel'in ölümü araştırılmıştı. Aile bu ölümden Tuncay'ın eşi Nazife'yi sorumlu tutmuştu. Aile, gelinlerinin Tuncay Demirel'i aldattığını, gece çocuklarını ve eşini uyutup gece kulüplerine gittiğini söylemişti.

12. Kayıp oğlunu aramak için programa katılan Serap Çelikünal 22 yılda toplam 38 çocuk doğurduğunu iddia etmişti.

13. 14 Ekim 2016 günü ortadan kaybolan 3,5 yaşındaki Irmak Kupal'ın daha önce öz yeğenini taciz eden komşu Himmet A. tarafından istismar edildikten sonra öldürüldüğü ortaya çıkmıştı.

14. Torunlarının kaybolduğunu söyleyen Palu ailesinin arkasından çocuğa yönelik istismar, cinayet, aile içi şiddet ve uyuşturucu madde kullanımı çıkmıştı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
99
59
16
14
6
4
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın