Müge Anlı'da Akılalmaz Olay! Aynı Anda 8 Kadınla Birlikte Olan Adamla İlgili Gerçekleri Sevgilileri Bir Olup Ortaya Çıkardı!

809PAYLAŞIM

Yıllarca bunu nasıl saklamış acaba?

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=0DfyU1lE...

Müge Anlı'nın programına katılan Sevgi'nin anlattıkları pişmiş tavuğun başına bile gelmeyecek cinsten. Hemen hikayesini anlatmaya başlayalım, yorumu da size bırakalım.

Sevgi, Ömer isimli bir adamla zamanında birlikte olmuş ve bu beraberlikten bir tane çocuk dünyaya getirmiş. Fakat doğan çocuğu sevgilisi Ömer kabul etmemiş.

Her ne kadar bu çocuk benden değil diye inkar etsede DNA testi yaptırdıklarında Ömer'in olduğu anlaşılmış.

İşte her şey bundan sonra başlamış. Sevgi, çocuğun Ömer'den olduğunu ispatlamaya çalışırken eşi zannettiği insanın aslında Satiye isimli bir kadınla evli olduğunu öğrenmiş.

Aynı zamanda Selin isimli başka bir kadınla da birlikte olduğunu, bu kadından da 2 tane çocuğu olduğunu ortaya çıkarmış. Yani şu an ortada 3 kadın ve 4 çocuk var anlayacağınız. Dahası var elbette...

Sevgi de bu işin peşine düşmüş ve Ömer'in hayatındaki kadınların 3 taneden ibaret olmadığı gerçeğiyle yüzleşmiş. İmam nikahlı eşinin sevgilisi Selin ile birlik olup diğer kadınlara da ulaşmışlar.

Meğersem 41 yaşındaki Ömer, aynı dönemlerde aslında Sevgi'yle birlikte toplam 8 kadınla ilişki yaşamış ve bu ilişkilerden de 5 çocuğu olmuş.

Sevgi'nin iddiasına göre kocası olarak bildiği Ömer, zengin kadınlarla ilişki yaşayıp onlardan çocuk yapıyormuş ve daha zengin kadın buldukça diğer kadınları terk ediyormuş.

İşin garip tarafı da yıllarca bu kadınlar birbirlerinden habersiz ve Ömer'in tek eşi olduklarını zannederek yaşamış.

Şimdi de bu kadınlar Ömer'den hesap sormak için çareyi Müge Anlı'da arıyorlar. Akıllara durgunluk verecek bir hikaye gerçekten. Bir adam 8 kadını nasıl bu kadar kolay mağdur edebilir, aklım almıyor...

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hknbyrm

Beni 1 tanesi parmağında oynatır, adam 8 kadını parmağında oynatmış :)

vemrv

Millet bir tane resmi nikahlı eş bulamazken adam 8 tane kadına imam nikahı kıyarak evlenmiş üstelik birer tanede çocuk yapmış.Vallahi hayret.

emine.ata.73

önce bi olayı tam izleseydiniz aq kadınlar bu adamın bu ilişkilerini bile bile onun çocuklarını doğurmuşlar. birbirlerini kabul etmişler derken adam bunları bırakıp başkasına gitmiş ve bu kaşotlar bunu hazmedememiş

Gizli Kullanıcı

Bu saftirik kadınlar neden bana denk gelmez ki hiç? Bana niyeyse hep cin gibiler denk gelir. Zeka zekayı mı çekiyo nedir :D

gradiyent

o değil nasıl yakalanmamış hayret valla o kadar kadın hiç mi şüphelenmemişler

Görüş Bildir