Müge Anlı'ya Kayıp Oğlunu Bulmak İçin Katılan Serap Çelikünal, 22 Yılda Doğurduğu Çocuk Sayısını Söyleyince Herkesi Dumur Etti!

272PAYLAŞIM

Nasıl dayandın ablam sen ya...

Faili meçhul cinayetler ve kayıp olaylarıyla gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yine akıllara durgunluk veren bir duruma şahit olduk.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde figüran olarak çalışan Serap Çelikkünal Çukurova Üniversitesi'nde memur olarak görev yapan 24 yaşındaki kayıp oğlunu bulmak için Müge Anlı'ya başvurmuştu.

Oğlunu bulma umuduyla programa sığınan Serap Çelikkünal kendisiyle ilgili öyle bir şey itiraf etti ki stüdyodakiler şaşkınlıklarını gizlemeyedi.

48 yaşında olan Çelikkünal, 14 yaşında kaçırılarak zorla evlendiğini ve şu anda 10 çocuğu olduğunu söyledi.

Ardından da ölen çocuklarının 28 tane olduğunu söyleyince ağızlar açık kaldı. Yani 48 yaşındaki bu kadın 14 yaşından itibaren tam 38 çocuğa hamile kalmış.

Ölen çocukların çoğunun üçüz dördüz olduğunu söyleyen Çelikünal, hem tiyatroya gidip hem de evine bakıyormuş.

14 yaşında hayatı mahvedilen bir kız çocuğu 22 yılda sürekli hamile kalmış ve 38 çocuk doğurmuş düşünebiliyor musunuz?

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blackcat

daha neler gorecegiz ? Bakalim.

heisenbug

Bu kadının kocasının işi gücü yok mu arkadaş, kadın daha karnındakini doğurmadan diğerine hamile mi kaldı!!! Mucize gibi bişey... Belli ki evi sadece kadın geçindiriyor. Adam çalışıyor olsaydı ikinciyi yaparken bile bin defa düşünürdü.

fethiye-demir1

Ya tövbe estafurullah o nasıl şey ya! Kedi köpek bile bazı aylarda çiftleşiyor yazıklar olsun bu ne be!

happy-quokka

Ne kadar acı bir haber. Ya kadının yaşadığı acılar ne olacak çocuk yaşta çocuk doğurması mı ölen çocukları mı hangisi daha acı vericiydi. Çevremdeki insanlara her zaman kız çocuklarının okutulması gerektiğini anlatıyorum özellikle kız çocuklarını ortaokul bittikten sonra okuldan almayı düşünen komşularıma . Ne yazık ki saatlerce dil döktüğüm halde kararlarını değiştiremiyorum ve o yaşta okuldan alınan kızları bir kaç yıl içinde evlendirmeleri kaçınılmaz oluyor. Düşündükçe deli oluyorum kızlar toplum içinde konuşamıyor kendini ifade edemiyor ne istediğini söyleyemiyor benim de böğrüme tabiri caizse öküz oturuyor.

klndr

çoğrafya kaderdir sözü akıllara geliyor. Serap hanım gibi niceleri vardır eminim.

Görüş Bildir