Müge Anlı'da Eşini Öldürdüğünü İtiraf Eden Osman Biçer'in Kan Donduran İfadeleri ve Cinayetin Detayları

1.2bPAYLAŞIM

Müge Anlı'nın da dediğini gibi gerçekten sakin insandan biraz korkmak gerekiyor...

17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan 3 çocuk annesi Güldane Biçer’in yakınları Müge Anlı’ya başvurarak bulunmasını istemişti. Güldane Biçer'in eşi, Osman Biçer de detayları anlatmak programa katılmıştı.

Osman Biçer'in anlattıklarına göre 16 Eylül 2011'de ev sahipleri olan yaşlı kadın, Osman Biçer'e eşi Güldane'nin başka erkeklerle konuştuğunu söylemiş ve bir numara vermiş. Osman da bu numarayı aramış. Murat isimli biri çıkmış. Güldane bu iddiayı kabul etmemiş.

17 Eylül günü de kahvaltı yapıp işe gitmek için evden çıkan Biçer, saat 4 gibi eve geldiğinde eşi Güldane'yi evde görememiş.

Ardından da eşinin babasını durumu anlatmak için aramış fakat Güldane Biçer'in yakınları programda 17 Eylül'de değil, 19 Eylül'de aradığını söyleyerek bu ifadeyi en başta reddetti.

Çelişkili ifadeler vermeye başlayan Osman Biçer'in Kamil isimli arkadaşı da Güldane'yi kaybolduktan 2 hafta sonra gördüğüne dair ifade vermiş.

Bir de Osman Biçer, Güldane ortadan kaybolduktan 2 yıl sonra, intihar ettiği söylenen kardeşinin eşiyle evlenmiş.

Tüm bu çelişkili ifadelerin ve ortaya çıkan detayların ardından da Osman Biçer, dün yayınlanan programın ardından gözaltına alındı ve 10 yıl önce başka bir erkeğe kaçtığını söylediği eşi Güldane'yi sonunda öldürdüğünü itiraf etti.

Adliyeye sevk edilirken kameralara da "Namusumu temizledim. Az bile yaptım, hak ediyordu." açıklamasını yaptı.

Polise verdiği ifadede Güldane'yi telefonla yanına çağırdığını, vücudunun birçok yerinden ve cinsel organın bıçaklayarak öldürüp Büyükçekmece'de gömdüğünü söyledi.

Bu arada yıllardır kızını bekleyen Güldane Biçer'in annesi de kızı gömüldüğü yerden çıkarılırken tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmiş. Bu tesadüf çok üzücü...

Programın başından beri Osman Biçer, çelişkileri ifadeleri nedeniyle zaten hep dikkat çekmişti. Bu kadının öldürüldüğü de netti. Osman Biçer'den de başka öldürebilecek şüpheli yoktu. Oklar hep onu gösteriyordu. Tahmin edildiği gibi de çıktı...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bahariye

insan öldürmek en büyük namussuzluk! namusunu tenmizlemişmiş asıl namuzsuz kendisi adi pislik

tekub-ama-ziskecic

Namus kavramınızı... Yeter artık ülkede hiçbir şey yüzünden insan öldüremezsiniz. Dininiz islam, hiç m iaçıp okumuyorsunuz? Bi de az bile yaptım demesi yok mu? Al kaynar ütüyü başına yapıştır pislik herif. Çok namusluysan boşarsın kadını nüfusundan çıkarırsın namusuna (!) laf gelmez. Ensest pislik.

logicaldoor

Kardeşinin intiharını da araştırsınlar...

aysenedio

Şu ülkeyi idam cezası gelse keşke. Birini asıcaksın bu namussuzların hepsine ibret olucak bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı?!

kuzu02

Kadının ev sahibi yukarı çık adama karın seni aldatıyor haberin olsun de sonra in aşağı. Film bundan sonra kopmuş. Ruh hastası psikopat katil kadını öldürmüş. Sonra bu ev sahibi kadın programa çağrıldığında günah çıkmam de ama. Güldane' nin yakınlarının yerinde olsam bu kadın hakkında suç duyurusunda bulunurdum.

Görüş Bildir