Cinayetini ve Tecavüzünü Meşrulaştırmaya Çalışan Adamı Destekleyenlere Gelen Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!

13PAYLAŞIM

19 yaşındaki genç kız, eski sevgilisi tarafından öldürüldü ve tecavüz edildi. Detayları sizler için indy100'dan derledik.

Kaynak: https://www.indy100.com/article/russia-m...

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada herkesin tepkisini çeken olay, bir kez daha insanların kanının donmasına neden oldu.

19 yaşındaki Tatiana Strakhova, eski erkek arkadaşı Artyom Iskhakov tarafından tecavüz edildikten sonra öldürüldü. Bütün bunlar yetmezmiş gibi intihar etmeden önce de öldürdüğü eski kız arkadaşının cesediyle sevişti.

Artyom ölmeden önce sosyal medyada eski sevgilisi Tatiana hakkında eleştirel sözler paylaştı.

'Tahrik edici' fotoğraflar paylaştığı için öldürdüğünü, dolayısıyla genç kadının suçlu olduğunu paylaştı. İşin ilginç yanı ise bu sözlerin ardından birçok insan Artyom'u haklı bularak, onun tarafını tuttu.

Kendisini haklı çıkarmaya, uyguladığı cinsel şiddeti ve cinayeti meşrulaştırmaya çalışan bu adamın sözlerine hak verenlere tepkiler ise çığ gibi büyümeye başladı.

Yüzlerce insan 'It's not a reason to kill' (Bu öldürmek için sebep değil) etiketiyle fotoğraflar paylaşmaya başladı. 👇👇

'Bana saygı duy'

👇👇

👏👏

Yalnızca kadınlar değildi tepki gösterenler...

👩👩

'Bu öldürmek için bir neden değil.'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zerozer

Bizim abazanlar bu haberi okumaZ inşallah.

aptalasik

Bunun gibileri pek yakında türkiyede görürsek şaşırmıycam :/

dlngnc1324

pislik herif

benimkedimcoksuper

kusura bakmayin ama vucutlarini sergileyenlerin kiza uzuldugunu dusunmuyorum

veginsane

Kesinlikle

veginsane

Evet cocuğun yaptığı çok büyük oçluk ama tepki vercem diye vücudunu segilemeye çalışan sürtükler de ayrı bir konu

cerenimo35

Sana ne peki bundan? Bunu yapmayı tercih etmişse, iyi veya kötü demek sana düşmüyor. "Sürtük" yakıştırması yapmak ise haddine değil.

veginsane

Şöyle söyleyebilirim ki kendini objeleştirdikleri gibi başka kadınlara da AV ve popo ve memeden başka hiç bişey ifade etmeyen insanlara çeviriyorlar. Kim Kardashian Nicki Minaj gibi sürtükler yüzünden kadınlar değerini kaybediyor. Ve bu beni ilgilendiriyor. Bunlarda onların küçük boyu. Peki sana şöyle soruyum burda hiç kaslarını sergileyen bir erkek görüyor musun? Ya da mevzu insan vücuduysa neden hiç kiloluyu geçtim burda manken gibi olmayan kız yok? Demekki amaç başkaymış dimi?

cerenimo35

Konuşma ve hitap biçimi kişinin aynasıdır aslında. Dolayısıyla seni mesajınla baş başa bırakıyorum.#Bedirhan Pınar

cerenimo35

Belki de problem bir kadına baktığında onu sadece meme ve popodan başka bir şey olarak görmek istemeyen kişilerdedir. #vegalı manyak Yaptıklarını doğru veya yanlış olarak adlandırmıyorum ben sadece. İnsanların özgür tercihleri hakkında yorum yapmak yanlış diyorum sadece. Adam önce öldürmüş sonra kadının cesedine tecavüz etmiş ve biz hala burada neyi tartışıyoruz. Bir kadının ne konuşup ne giyeceğini bu kadar düşünmek yerine biraz da bunları yapanları yargılasanız keşke!

veginsane

Bende sana söylediğin yanlış demiyorum sadece sevgili kadınlar vücudunu o kadar obje olarak kullanılıyor ki reklamlar markalar vs. bunlar da ona destek oluyorlar. Tabi ki meme popodan başka bi şey görmek istemeyenler de var bunlar bunu iyice pekiştiriyor.

meryem-yigit5

yaa kendini camdan aşağa at sonra geberme seni götüren ambulans kaza yapsın da tam diğerleri kuruluna ambulans patlasın da diri diri yanarak öl inşallah ya bu nasıl bir zihniyettir protesto kelimesini hiç duymadın mı

Görüş Bildir