Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin Ayrılık Nedenleriyle İlgili Ortaya Atılan İddiaların Ardı Arkası Kesilmiyor!

2.3bPAYLAŞIM

Sevgilisi varken eski eşten 2. çocuğu istemek de ne bileyim...😂

Yaklaşık bir buçuk senedir ilişki yaşayan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz, aşka olan inancımızı yeniden yeşerten, uyumlarıyla hepimizi kıskandıran bir çiftti.

Biz evleneceklerini beklerken ne yazık ki bu güzel ilişkiye nazar değdi ve Defne Samyeli'nin Cem Yılmaz'ın film galasına katılmamasıyla çiftin ayrıldıkları dedikodusu yayılmaya başladı. İkili konuyla ilgili açıklama yapmadı ve böylelikle iddiaların ardı arkası da kesilmedi.

Ayrıldılar mı? Defne Samyeli'nin Karakomik Filmler Serisinin Galasına Katılmaması Ayrılık İddialarını Güçlendirdi! - onedio.com
Ayrıldılar mı? Defne Samyeli'nin Karakomik Filmler Serisinin Galasına Katılmaması Ayrılık İddialarını Güçlendirdi! - onedio.com

Önce Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya ile kurduğu samimiyet nedeniyle Defne Samyeli'nin kıskançlık krizine girdiği ve bu nedenle ayrıldıkları söylendi.

Konuyla ilgili detayları içeriğimizden okuyabilirisiniz.

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin Ayrılık Sebebinin Serenay Sarıkaya Olduğu İddiası Ortalığı Fena Karıştıracak Gibi! - onedio.com
Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin Ayrılık Sebebinin Serenay Sarıkaya Olduğu İddiası Ortalığı Fena Karıştıracak Gibi! - onedio.com

Dedikodu kazanı bir kere kaynamaya başladı daha durur mu? Durmaz! Bir diğer söylentilere göre de Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu'dan ikinci çocuğu istiyormuş. Akıllara zarar bu iddiayı biz anlamakta güçlük çektik.

Defne Samyeli'yle birlikteyken Ahu Yağtu'dan çocuk yapacak hali yoktur herhalde...

E şimdi de Defne Samyeli'nin sahnesini izlemeye giden İbrahim Kutluay'ın Samyeli'yi beğendiği ve aralarında bir şeyler olabileceği söyleniyor.

Bu son iki iddia gerçekten kafaları karıştırıyor. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak hep birlikte çekirdeklerimiz hazır bekliyoruz.

Sizin düşünceleriniz neler? Yorumlarda buluşalım! 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Küpeden başka bişeye odaklanamadım ama sevindim,ikisini de sevmiyorum çünkü...Ayrıca ne olacaktı ki?bikaç ay takılıp bıraktı,klasik.Tabiiki karısından isteyecek,bi çocugu ondan,neden anneleri ayrı olsun ki?Hem ayrı ayrı nafaka mı verecek?

hikka-mikazuki

Gördüğüm en alakasız çiftti bence, bu kadar bir arada durmalarına bile şaşırdım. Aşka inancım pekişti hatta :D

mizmiz-murtel

Bence Cem ters köşe yapsın Cansu Dere'ye geri dönsün ondan çocuk yapsın...

coldhearted

Sevgi anlayışınızı ayrı yaşam tarzınızı ayrı... Kimin eli kimin götünde belli değil. "Serenay sarıkayayla ismi anılan ve eski eşinden çocuk isteyen cem yılmazın eski sevgilisinden hoşlanan İbrahim Kutluay" İçeriği okurken midem bulandı ak

r2d2

Sizinde düşünceleriniz neler diyor? Valla hocam cem yılmazın zikinin hangi kukuya gireceği ile alakalı herhangi bir düşüncem yoktur.

Görüş Bildir