Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin Ayrılık Sebebinin Serenay Sarıkaya Olduğu İddiası Ortalığı Fena Karıştıracak Gibi!

253PAYLAŞIM

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin ilişkisi Serenay Sarıkaya'dan dolayı mı bitti?

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin herkesi imrendiren aşkları 1 yılı aşkındır devam ediyordu. Herkesin gözleri önünde aşklarını doyasıya yaşayan bu çiftin geçtiğimiz günlerde ayrıldıkları iddia edilmişti.

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı Karakomik Filmler serisinin ilk filmleri ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’nın galasına Defne Samyeli'nin katılmaması,

Hatta birlikte yaşadıkları evi terk etmesi, ayrılık iddialarını iyice güçlendirmişti. Fakat bu sefer farklı bir iddiayla karşınızdayız.

Tabii bir yandan da kıskançlık nedediyle ayrıldıkları da iddia ediliyordu.

2. sayfa programında Cem Yılmaz ve Defne Samyeli'nin ayrılık sebebi tartışılıyordu. Bu ayrılığın sebebinin Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz arasındaki samimiyetin olduğu ve Defne Samyeli'nin kıskandığı iddiası öne sürüldü.

Kaynak: 2. sayfa

Serenay Sarıkaya, 11 Nisan 2019'da Yılmaz'ın tek kişilik gösterisini izlemeye gitmiş, çıkışta 'iade-i ziyaret olacak ve Cem Yılmaz da Alice gösterimize gelecek' demişti.

Cem Yılmaz aradan 7 gün geçtikten sonra iade-i ziyarette bulunmuş ve Serenay Sarıkaya'ya övgüler yağdırmıştı. Yanında Defne Samyeli de vardı ve Serenay Sarıkaya ile ilgili sorular karşısında biraz yüzü düşmüştü.

Anlayacağınız bu ayrılığa sebep olan şeyin Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya arasındaki fazla samimiyet olduğu iddia ediliyor.

Bakalım, ayrılık iddialarına karşı sessiz kalan Cem Yılmaz ve Defne Samyeli bu konu hakkında bir şey diyecek mi? Ya da Serenay Sarıkaya ne diyecek?

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
akatsuki1971

ya bi rahat bırakın şu insanları kim kiminle çiftleşmek istiyorsa düzüşsün. size ne haha

wisletful

Kesinlikle yalan haber . Bir kere seranay cemin en yakın arkadaşıyla bir dizi üzerinde samimi sahneler çekti . Cem kesinlikle böyle bir olay içine girmez. Heleki medyadan alacagı eleştiriler ve aralarındaki yaş & görüntü farkından dolayı . Tamamen yalan haber .

pofuudk20

çok saçma kızı yaşında serenay iğrenç resmen

deryabarsan

ne saçma bir iddia. ayrıca sırf o yüzden ayrılmışsa bence cem yılmaz kurtulmuş.

queen_of_the_7_kingdoms

Hepsi birbirinden çirkin ve karaktersiz.

Görüş Bildir