Cem Yılmaz'dan Kendisini Sürekli Reklam Yaptığı İçin Eleştiren Takipçisine Twitter'dan Küfürlü Cevap!

-
2 dakikada okuyabilirsiniz

Türkiye'de "laf sokma" deyince bir Demet Akalın, iki Cem Yılmaz geliyor akla. Bu sefer Cem Yılmaz almış bayrağı eline!

Twitter'dan yazdığı "küfürlü" laf sokma tweetiyle ortalığı karıştırmış yine!

Cem Yılmaz, bildiğiniz üzere sosyal medyayı, özellikle Twitter'ı oldukça aktif kullanıyor.

Lafını asla esirgemeden yazıyor, söylediğinin de arkasında duruyor!

Örnek verecek olursak; Hakan Hepcan ile ettiği bu tartışmayı hatırlarsınız mesela....

Buradan ulaşabilirsiniz muhabbetin hepsine.

Ya da Cengiz Semercioğlu'nun sonradan özür dilediği haberi için yazdıklarını...

Merak edenleri şöyle alalım.

Ünlüymüş, sıradan bir takipçiymiş onun için hiç fark etmiyor!

Kendisine laf edenlerden gözüne çarpanlara anında veriyor cevabını.

Hakkında çıkan yalan haberlere de lafını sokuyor.

Velhasıl kelam, bugünlerde Cem Yılmaz'ın yeni bir filmi vizyona girecek.

Hatta bugün girdi vizyona, eveet. 😂

Bu yüzden de Twitter hesabından sürekli bu filminin reklamını yapıyor.

Sadece bu filminin değil, yakın arkadaşlarının çıkardığı kitaplardan, katıldığı etkinliklerden, arkadaşlarının başarılarından da bahsediyor. Bu yüzden bazen "fazla takipçili, reklam yapan hesaplar"dan birine dönüşüyor.

Bu yaptığı reklamlar, yani attığı Tweet'ler birkaç takipçisini sinirlendirmiş olacak ki, "Abi yeter, sürekli reklam yapıyorsun" diye sitemde bulunmuşlar kendisine.

Cem Yılmaz da her zamanki gibi açmış ağzını yummuş gözünü; yapıştırmış cevabını!

Biraz küfür de edince, ortalığı karıştırmış tabii...

Eh, söz konusu Cem Yılmaz olunca pek şaşırmadık aslında!

Bakalım tartışmaların devamı gelecek mi?

Siz siz olun, Cem Yılmaz'a tweet atmadan önce iki kere düşünün 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mertalgun

Laf sokmuş ama kurduğu cümlelerde hiçbir derinlik, zeka parıltısı yok ama adı laf sokma orası tamam. Gayet sokaktaki sıradan bir adamın sinirlendiğinde kuracağı cümleleri küfürle süsleyerek söylemiş. Ayrıca herkes bilir ki sosyal medyada bi tartışma esnasında taraflardan biri bol gülücük ifadeli veya içinde "hahaha" geçen cümleler kuruyorsa karşısındakini sinirlendirmeye çalışıyordur. Yani "sana söyleyecek iyi bir lafım yok bolca güleyim de söylediklerinin umrumda olmadığı belli olsun, böylece sen sinirlen" mesajı verilmeye çalışıyordur. Sanal tartışmalara bu gözle bakarsanız her yerde görebilirsiniz bu durumu.

d2_79

Cevap vermesini hoş karşılıyorum ben. Sövmek, eleştirilere cevabını vermek en doğru hakkı. CMYLMZ'de de kendisi söylüyor zaten. "Sanatçı hep ezilsin istiyoruz. Hep bir mütevazi olsun. Hep bir sessiz olsun..." gibisinden bir esprisi de var. Niye sessiz olsun ki? Ünlü olduğu için mi? Niye cevap vermesin? Ünlü olduğu için mi? "Seni oraya biz çıkarttık, biz de indiririz!!!" diyenlere ben de küfür etmek istiyorum. Kimse Cem Yılmaz'ı oraya çıkartmadı. Cem Yılmaz kendisi çıktı. Belki zor belki kolay. Ama çıktı. Adam başardı bunu. Sevilen işler yapıldı. Sevildi. Sevilmeyen işler yaptı. Sevilmedi. Bunlara sitem de etti. Kendisine artistlik taslayanlara da artistliğini yaptı. Bu adam böyle yorumcuların tillahını görmüş geçirmiş bir adam. Susmasın konuşsun, konuşmaya da devam etsin. Kendi başardığı işi ve emeğinin geçtiği her konu hakkında konuşma hakkına sonuna kadar sahip bir insan.

dnzsfk

Cem Yılmaz üzerinden prim yapma sezonu açıldı.

justice-fighter

yukardaki tufan arhana katılıyorum..sen ünlüsün bikere adam ol önce.madem cevap vereceksin,kendini düşürüp herkesle bir tutacaksın,sevenlerini azarlayıp kaybedeceksin,bi zahmet ya hesap açma ya yoruma kapalı ol ozaman..tamam haksızsın demiyorum herzaman ama olmaz böyle..seviye yerlerde bune amk ergen gibi laf sokma çabası..biraz asil ol lan..kaale alma..onlar hem ulaştıkları için seviniyolar hem laf sokup rezil ettiğin için üzülüyolar.ikisi de sana eksi olarak geri dönüyo.para kaybedersin,şöhret kaybedersin..yapma..kendi kredini düşürüyorsun insanların gözünde.şey gibi bu,hani doktora gidersin derdini anlatırsın,onu böyle gözünde büyütürsün,dersin ki derdim geçecek,ama doktor ağzına sıçıp yollar veya sevdiğin,ilahlaştırdığın biri sana bunu yapar..aynı şey..gözünde yerlebir olur yani..sen seviyeni gösterirsin..neden aynı seviyeye düşüyosun ki..standup larında da seyircilerle dalga geçiyo,anlattıklarıyla herkesin kalbini kırıp rezil ediyo.böyle olmaz..böylelerinden adamlık beklememek lazım aslında..insanın karakteri çok önemli..yaptığı işe saygım sonsuz,severek izliyoruz beğeniyoruz gülüyoruz,belki türkiyede bir numara ama karakter yok..böyle giderse seveni azalır.tıpkı fahriye evcenin yaşlı kadına yaptığı gibi..herşey güzellik veya para değil..insanlar kendine gelmeli..haan hepcanı günahım kadar sevmem belki ama adam da bunun bi hayranı,bişey dememiş,kendince eleştirmiş..haddi değil belki ama cevap verme..çokmu zor?bune kibir bune egodur yaa..sende bi insansın herkes gibi..alçak gönüllü olduğun kadar yücelirsin,unutma..

fafatara

Samimi adam , zira amk diye spor gazetesi var bu ülkede ya da milletin a.. koyacağız diyen vekiller hani çokta şaapmamak lazım severim Cmylmz'ı.

sevket-erdogan

lafı gediğine oturtmuşsun hacı helal

Başlıklar

Cem YılmazDemet AkalınTwitter
Görüş Bildir