Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Vine Fenomeni Hakan Hepcan ile Cem Yılmaz'ın Girdiği Tartışma Üzerine Twitter Tepkileri

 > 
22bPAYLAŞIM

Her şey Hakan Hepcan'ın o sırada twitter'da kendince takipçilerine cevap veren Cem Yılmaz'ın sosyal medya üzerindeki imajı hakkında tweet atmasıyla başladı. O sırada birçok takipçisine cevap veren Cem Yılmaz bu tweet'i de es geçmedi ve ilginç bir tartışma yaşandı:

Bunlar da twitter kullanıcılarından bu tartışma üzerine gelen komik tepkiler:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bwk

eleman yavşasam mı atarlansam mı arafında kalmıs

hyturkyilmaz

Cem Yılmaz'ı da Hakan Hepcan'ı da övmek yerine ti'ye alanlar güldürdüğü için onları övmek istiyorum. Harika ya! :)

davuterdurucan

kim lan bu hakan hepcan :)

isi_lorein

hakan hepcan 6 saniyeyle ünlü olmuş, cem yılmaz yıllardır günlerce süren turnelerden, filmlerden, reklamlardan, 1 günde satılan biletlerden ünlü olmuş biri. gerçekten tırnaklarıyla kazıyarak gelmiş birinin 6 ay sonra sönecek balonla karşılaştırılması mantıksız. cem yılmazın tutumu doğru demiyorum haşa.

layda

hakan hepcan'ı hiç sevmem. cem yılmaz'ı tüm film ve gösterilerini ezbere bilecek kadar severim ama tavrı çok yanlış. hakan hepcan bir anda gelen şöhretle millete saldırmaktan çekinmez hale geldi ve birinin haddini bildirmesi gerekiyordu. ancak bu atışmada herhangi bir sataşma söz konusu değil, ki sürekli alttan almasına rağmen cem yılmaz giydirmiş de giydirmiş. cem yılmaz hiçbir şekilde eleştiri kabul edemediğini bir kez daha göstermiş oldu. bu bir sorun bence, aşırı özgüven ve mükemmel olduğunu düşünme. neyse. belki de hakan hepcan'a kıl oluyordur ve bunu bir fırsat olarak bilmiş lafı koymuştur.

Görüş Bildir