Çekirdekleri Hazırlayın! Gıybet Kazanı Yine Haftanın En Sağlam Dedikodularıyla Fokur Fokur! 🔥

-

Merhaba gıybetseverler, bu hafta kazanımız son derece sıcak aşk söylentileri, ayrılıklar ve kavgalar ile tam ayarında kaynıyor! Hazırsanız başlayalım kazanımızı döndürmeye! 🔥

1. Mustafa Sandal ile boşanmasından beri gündemden düşmeyen Emina Jahovic, bu hafta ilk kez yeni sevgilisi Saran ile el ele görüntülendi!

Artık hiçbir şekilde aşklarını gizlemiyorlar. Geçtiğimiz haftalarda ilişkiyi doğrulamış, ardından Instagram'dan grup fotoğrafları paylaşmışlardı. Bu hafta ise İstinye Park’ta akşam yemeği yediler ve kameralara adeta poz verircesine el ele yürüdüler.

2. Bu arada Mustafa Sandal cephesinde ise çooook tuhaf olaylar oluyordu! Baştan anlatalım şimdi...

Biliyorsunuz geçtiğimiz hafta Mustafa Sandal'ın Ceren Hindistan ile aşk yaşamaya başladıklarına dair bir haber vermiştik. Yanılmışız... Fakat, yanılan sadece biz değilmişiz, Ceren Hindistan da yanılmış!

Meğer Mustafa Sandal, Irmak Ünal ile berabermiş. Bunları Ceren Hindistan işte böyle açıkladı:

"Mustafa Sandal’ın yanındaki kadını herkes ben sanınca DM’den mesaj attım. O gün de ‘tesadüfen arabamda sizin şarkınızı dinlerken paylaşım yapınca herkes ben olduğumu düşünüyor, ne yapalım’ dedim. O da ‘Cerenciğim hiç gerek yok. Hazır böyle şeyler yazılmışken aşk yaşayalım’ dedi. Duygusal bir konuşmaya geçti mesaj. Ben her zaman mesafeliydim. Hayranı olduğum bir insandı tamam ama hiçbir zaman aşk konusu geçmedi. Mustafa Sandal bana o fotoğraf için ‘açıklama yapma, seni arayanlara telefon açma’ dedi. Bir bildiği var herhalde diye düşündüm. Meğer Irmak Hanım ile berabermiş bana onları yazarken. Ben de duyunca şok oldum. Ne gerek vardı böyle şeylere?" diyen Hindistan oldukça kırılmış gözüküyor. Sandal, Hindistan ile biraz flört edip eğlenmiş anlaşılan...

3. Sandal, ilerleyen günlerde Ceren'in bu açıklamalarına herhangi bir cevap vermezken, Serel Yereli ile bu paylaşımı yaparak gündemi bir anda değiştirdi!

Londra'da birlikte yemek yiyen ikiliye dair elbette aşk söylentileri çıktı. Buna Serel Yereli "Güzel bir yemek oldu. Büyüğüm kendisi, ne deseydim, olmaz diyemedim. Ben burada çok ciddi kariyer kurmaya çalışıyorum. Mustafa ile müzik ya da düet gibi bir çalışmamız olmayacak.” dedi. Sandal ise “Serel’le buradaki stüdyo tonmaister ve mastering ortamları ile alakalı buluştuk. Burada bu konuda sağlam bir muhiti var! Yani bir müzisyen, bir müzisyenle müzik üzerine bir saat vakit geçirip sohbet etti!” diyerek aşka dair söylentileri yalanladı.

4. Bu hafta Demet Akalın yine gündemdeydi... Zira Okan Kurt ile barıştığı iddia ediliyordu. Hatta fotoğrafları bile ortaya çıktı!

Bu hafta Demet Akalın yine gündemdeydi... Zira Okan Kurt ile barıştığı iddia ediliyordu. Hatta fotoğrafları bile ortaya çıktı!
Bu hafta Demet Akalın yine gündemdeydi... Zira Okan Kurt ile barıştığı iddia ediliyordu. Hatta fotoğrafları bile ortaya çıktı!

Fakat Demet Akalın, 'barıştılar' iddialarına ateş püskürdü: "Hira için haftada bir görüşüyorum, çok meraklı olmayın." dedi. Anlaşılan o ki bu çift dost olarak görüşmeye devam edecekler.

5. Fakat bu çiftin barışma ihtimali ise bizleri heyecanlandırmadı değil! Burak Deniz ve Büşra Develi yine buluştu!

Bir türlü ayrılmayı beceremeyen çift Cihangir'de buluştu. İki saat boyunca bir kafede hararetli bir şekilde konuşan çift mekandan ayrı ayrı çıktılar. Daha önce barışmaları yönündeki iddiaları sert bir şekilde yalanlayan çift, bu defa bir açıklama yapacaklar mı acaba... Merak konusu!

6. Şevval Sam ise doğum gününü kutladı bu hafta... Ama gündeme gelen kişi yine Talat Bulut oldu!

Dün "Yasak Elma" dizi setinde kendisine sürpriz doğum günü düzenlenen Şevval Sam'ın pastayı üflemeden önce "Gereksiz varlıklardan kurtulmak ve reytingimizin tavan yapması"  dileğinde bulununca Talat Bulut'tan derrrrrhal bir Instagram videosu geldi!

"Yokluk içinde geldiği yeri marifet zannedip sevinme gereksiz yere de gerinme sonra seni bir şey zannederler." diyen Talat Bulut yine şaşırtmadı. Şevval Sam'a açacağını iddia ettiği davayı da hala açmadı. Her gün yeni bir video yayınlayan Talat Bulut, hep bildiğiniz gibi...

7. Geçen hafta eşine uyguladığı şiddet ortaya çıkan Neco'ya bir tepki de kızı Ayşe Özyılmazel'den geldi.

Özyılmazel, "Her kim kadına şiddet uygularsa, benim gözümde aynı çukura aittir. Cezasını çekmeli, bedelini ödemelidir." dedi. Ayşe Özyılmazel ve babasının sıkıntılı bir geçmişi olduğu biliniyor. Kendi annesi ile de benzer durumlara şahit kalmış olabileceğini düşündürdü bu açıklama...

8. Bir aile kavgası da Ferhat Göçer cephesinden geldi. Ferhat Göçer'in kızı Yağmur, inanılmaz açıklamalarda bulundu!

Yağmur, daha önce de babasının onunla hiç ilgilenmediğine dair açıklamalar yapmıştı. Bu hafta ise bir magazin programına katılarak babasının onu hiç aramadığını, geçmişte de çok kötü davrandığını gözyaşları içerisinde anlattı. Pek çok detay veren Yağmur'un iddiaları üzerine Göçer, bir basın açıklaması yapacağını söyledi fakat ardından bu açıklamayı iptal etti ve "Bu konunun aile arasında halledilmesi gereken bir problem olması ve Yağmur’un daha fazla zarar görmemesi adına kızımla iletişime geçtim." diyerek daha sağlıklı bir karar vermiş oldu.

9. Arda Turan ve Aslıhan Doğan ise bebek sahibi olduktan sonra ilk defa beraber görüntülendiler!

Ne Berkay kavgası, ne de daha önce yaşananlar... Çift, hiçbir sıkıntı yaşanmamışçasına mutlu görünüyordu. Aslıhan'ın ise şu vücudu ile bir hafta önce doğum yaptığına inanmak zordu! Doğumdan beri ilk kez dışarı çıktıklarını belirten çift, "Hamza Arda uyanmadan gitmemiz lazım" diyerek uzaklaştılar.

10. Yıllardır görmediğimiz Sevda Demirel ise bu hafta yeni estetik olmuş hali ile görüntülendi.

Kim Kardashian'a benzemek için dolgularını çıkardığını ve yeni rötuşlar yaptırdığını belirten Demirel'in bu hali, yeniden gündeme gelmeye niyetlendiğine yoruldu. Ne dersiniz, "Kardashian'a benzemek için ameliyat olanlar" listesine Demirel de girer mi?

11. Can Yaman ve Demet Özdemir arasındaki aşk dedikoduları ise bitmek bilmiyor. Bu hafta yine pek samimi görüntülendiler!

Can Yaman ve Demet Özdemir arasındaki aşk dedikoduları ise bitmek bilmiyor. Bu hafta yine pek samimi görüntülendiler!
Can Yaman ve Demet Özdemir arasındaki aşk dedikoduları ise bitmek bilmiyor. Bu hafta yine pek samimi görüntülendiler!

Dizinin senaristi Aslı Zengin’in doğum günü kutlamasına katılan ikili, samimi halleriyle dikkat çekti ve Yaman’ın bir ara Özdemir’in yanağından makas aldığı görüldü. Bu da derhal aşk dedikodularına yoruldu elbette. Gerçi sadece arkadaşça da olabilir zira daha geçen hafta Yaman'ın yeni bir sevgilisi olduğuna dair haberler çıkmıştı...

12. Gelelim bu haftanın en bomba dedikodusuna! Ortalık fena karışacak!

Işın Karaca, çıktığı bir magazin programında eski eşinden bahsetti. Asıl ilginç kısım ise olaya İrem Derici'nin dahil olduğu zamandı...

Karaca'nın iddiasına göre İrem Derici, Karaca'nın eşine -onlar hala beraberken- evlenme teklif etmiş!

Derici bu iddialara derhal Instagram hesabından cevap verdi tabi...

Kimin Kocası Buuuu? İrem Derici, Işın Karaca'nın Kocasına Hâlâ Beraberlerken Evlilik Teklifi Etti mi? - onedio.com
Kimin Kocası Buuuu? İrem Derici, Işın Karaca'nın Kocasına Hâlâ Beraberlerken Evlilik Teklifi Etti mi? - onedio.com

Fakat Karaca'nın olayı anlatışı son derece detaylı idi... Ayrıca şahitlerinin olduğunu da iddia ediyor. Bakalım neler göreceğiz?!

13. Alişan ise bu hafta yine son derece Alişan'dı... Bir magazin programına katılarak düğünde takılan altınlardan öyle bir bahsetti ki...

Düğünde bir kişinin kendilerine altın kutusunda 1 TL para hediye ettiğini ve kimin yaptığını bulmak için düğün CD'sini defalarca izlediğini söyledi. Ne diyebiliriz ki... 😂

14. Şimdi de biraz çenemizi parayla yoralım... Ronaldo, bu hafta sevgilisi Georgina Rodriguez ile nişanlandı.

Şimdi de biraz çenemizi parayla yoralım... Ronaldo, bu hafta sevgilisi Georgina Rodriguez ile nişanlandı.
Şimdi de biraz çenemizi parayla yoralım... Ronaldo, bu hafta sevgilisi Georgina Rodriguez ile nişanlandı.

Rodriguez yüzüğünü işte böyle gösterdi. Henüz yüzüğün değerini öğrenemedik fakat beraberce çıktıkları ve sadece 15 dakika geçirdikleri restoranda 190 bin lira hesap ödeyip kalktıklarını belirtelim...

15. Meğer gerçekten de çoktan evlenmişler! Hailey Baldwin, artık Hailey Bieber oldu!

Hailey Baldwin, Instagram hesabında 'Baldwin' olan soyadını 'Bieber' olarak değiştirdi. Evlendiklerine dair iddiaları sık sık yalanlamışlardı. Araya Gomez'in hastalığı da girince Bieber açıklamalar yapmaktan çekinmişti. Meğer çoktan evlenmişler! Ne diyebiliriz ki, hayırlı olsun!

16. Güzeller güzelimiz Azra Akın ise bu hafta anne oldu!

Bebeğinin cinsiyetini doğumda öğrenen Akın, artık bir erkek çocuk annesi. Herhangi bir sosyal medya paylaşımı yapmadı fakat bebeğin de, kendisinin de çok iyi olduğunu belirtti. Sağlıklı ömürler diliyoruz!

17. Kazanımızı biricik Tarkan'ımızın uyarısıyla kapatıyoruz: Bu soğuklarda sokaktaki dostlarımızı unutmayalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
neslihan-nisan

justin e ne olmus oyle yaa bi hi bile demedi diyen kiz geldi aklima sfjdsfjs bi hi bile demeye hali kalmamis sanki 20 yas yaslanmis.. musti de antropoza girmis gibi nereye hucum edecegini sasirmis yillardir ne yokluk cekiyomussun yahu

lulucan

17 :)

merdan-rozyyev

"Hazır böyle şeyler yazılmışken aşk yaşayalım" ne lan Mustafa beyciğim? :D

soylemelih

Justin methe düşmüş ...

waltor

Mustafa'nın sırf eski karısını kıskandırmak için yaptığı hareketlere bak , gördüğüne yazıyor :D

Başlıklar

AlişanAltınArda TuranAşkCihangirCristiano RonaldoDemet AkalınGıybet KazanıHindistanInstagramİrem DericiKim KardashianOkan KurtSosyal MedyaTarkananneaşkdizimüzik
Görüş Bildir