Cehalette Son Perde! Müritlerine Cinsel Organını Emdirerek "Badeleyen" Sahte Şeyhin Beyin Yakan Savunması

-

Din istismarının ve cehaletin ne boyutlarda yaşandığını gördükçe insanın aklı duruyor. 2011 yılında bir operasyonla göz altına alınıp tutuklanan sahte şeyh Uğur Korunmaz'ın ve müritlerinin ifadeleri sosyal medyada yeniden gündeme geldi. Kimin durumu daha vahim, insan okudukça karar veremiyor...

2013 yılında mahkeme heyeti sanığın 15 müştekiye birden fazla kez ‘Cinsel istismar’ suçunda 10’ar yıl, 4 yakınıcıya ise sadece birer defa ‘Cinsel istismar’ suçunda 8’er yıl olmak üzere toplam 182 yıl hapis cezasına çarptırdı. Korunmaz’a böylece daha önce verilen 6 yılla birlikte 188 yıl ceza verilmiş oldu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
57alay

erkeği kadını... anal-oral düz gitmiş.. bi de meme emer gibi demiş yala.. dedem derdi valla gene andım onu özlemle: akıl, başta en büyük sermayedir, hem de, henni boyuk sermayedur vurgulu aksanıyla rahmetli

maxiimuss

yine bir müslüm kalkancı vakası, yine bir islami kötüleme vakası, yine bir din yobazlıktır vakası, yine bir tarikat ve tasavvuf cahilliktir vakası. Bu ülkenin insanlarına cumhuriyet kurulduğundan beri böyle sapık şerefsizleri göstererek islami aşağılamaya çalışıyorlar. Bir bıkmadılar. Allah bu islamı kötü gösteren sapıkları iki cihanda kahretsin inş.

cihangir-yesilkaya

yıl olmuş 2018 bilgi çağı ,bilinç çağı, teknoloji çağı hayla bu gibi sapıklara mürit olan var . Din istismarcıları , tüccarları bu ülkenin kanseri olmuştur .yıllardır süre gelen bir adet meslek dalı kazanç kapısı olmuştur . yazık canım ülkeme .

ilaydasavrann

konu zaten korkunç ona diyecek laf yok, fakat şöyle şöyle bir sıkıntı var tweetlerde geçen ibne kelimesini hakaret olarak kullanıldığı bir durum söz konusu. Ki bu da oldukça yanlış bir tutumdur. Bir kesimin hakkını savunurken diğer kesimleri de aşağılamadan bunu gerçekleştirebileceğimiz günler yakındır umarım.

iilunga

s*kilmeden cennetede giremeyecez vay arkadaş :D

Görüş Bildir