Çatır Çatır Aldatıldıklarını Olabilecek En Kötü Şekilde Öğrenirken Bahtsızlıkta Boyut Atlayan 13 Kişi

267PAYLAŞIM

Herkes sevgilisini kollasın. 😂

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/spenceralthouse...

1. "İkimizi de ilgilendiren bir konu ile ilgili kocamın maillerini kontrol ediyordum."

"O da baktığımı bildiği için yanımda oturuyordu. Gelen kutusunu açtığım zaman birçok randevu sitesinden mail geldiğini gördüm. Daha kötüsüne hazır mısınız? Bir tanesini açtım ve benim adıma bir BDSM platformuna kaydolduğunu gördüm. Hem de fotoğraflarımı kullanıyordu."

2. "Bir arkadaşım kız arkadaşını, Slovenya'dan değişim öğrencisi ie aldattı."

"Kız bir gün daha önce hiç üçlü seks yapmadığını söylemiş. Arkadaşım da kabul etmiş. Üçüncü kadın geldiğinde bir bakmış aldattığı kız arkadaşı. İkisi de birbirini aldatıyormuş yani."

3. "Üç aylık sevgilim ailesinden biri vefat ettiği için onların yanına gideceğini söyledi. Birkaç gün sonra telefonuma kaza yaptığı ile ilgili bir mesaj geldi."

"Birkaç hafta sonra erkek arkadaşım döndü. Bir akşam vücudunda hiçbir kaza izi olmadığını fark ettim ve sordum. Beni geçiştirdi tabii. O ay cep telefonu faturam çok fazla geldi. Kontrol etmek için aradığım zaman yurt dışı ile görüşme yaptığım söylendi, ben de yapmadığımı söyledim. Onlar da Panama ile görüştüğümü söylediler. Meğer, sevgilim beni aldatıp bir kızla Panama'ya gitmiş."

4. "Erkek arkadaşım telefonumdan maillerini kontrol etmişti. Açık bıraktığını unuttu sanırım. Ertesi gün birçok bildirim geldi."

"Maillere girdiğim zaman yanımda yatarken başka kadınlarla mailleştiğini gördüm."

5. "Doğum günüm için bir parti veriyordum. Partiye tanımadığım bir kadın geldi."

"Gelen kadın erkek arkadaşımla yattığını söyledi. Seks yaparken sevgilim doğum günümden bahsetmiş, o da uğramak istemiş."

6. "Birkaç yıl önce sevgilimin iki ayrı Facebook profili olduğunu öğrenmiştim."

"Bir tanesinde benimle olup, diğerinde başka bir kızla ilişki içerisindeymiş. En kırıcısı da o diğer profilinde ortak arkadaşlarımızın oluşuydu. O kadar zaman bilip bana söylememişler."

7. "Erkek arkadaşımın beni aldattığını öğrendikten 2 ay sonra evlendiğini öğrendim."

"Birlikte olduğumuz 6 ay boyunca o kadın da hayatındaymış."

8. "Sevgilim birkaç günlüğüne şehir dışında olacağını ve köpeğine göz kulak olmamı söyledi."

"Köpeğinin maması bittiği zaman mama almak için evine gittim. İçeri girdiğimde onu bir kadınla yakaladım..."

9. "Eski sevgilim ve ben bir yıldır birlikteydik. Evlenmeyi planlıyorduk, bir akşam benim bilgisayarımı kullandı."

"Ertesi gün bilgisayarımı açtığım zaman en yakın arkadaşım diye tanıştırdığı insanla mesajlarını yakaladım. Arkamdan nasıl seks yaptıklarını, benim seks konusunda ne kadar kötü olduğumu konuşmuşlar."

10. "Bana kanser tanısı konmuştu ve hemen tedaviye başlamıştık."

"Bir gün sürpriz yapmak için eve erken döndüm ve onu yatakta başka birisi ile yakaladım. Kanserden kısa bir süre sonra HPV olduğumu öğrendim. Beni 10 yıldır aldatıyormuş..."

11. "Eski sevgilim beni uyuyor zannederken bir telefon görüşmesi yaptı. Dinledim ve başka bir kadın olduğunu öğrendim."

12. "Sevgilim bana yeni doğan yeğeninin fotoğraflarını gösterirken, aldattığı adamın fotoğraflarını gördüm."

13. "Sevgilimin ailesi gelmişti. Birçok bebek oyuncağı alıp gelmişler, ama ben hamile değildim."

"Meğer beni aldattığı kadın hamileymiş..."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaoako

tövbe tövbe

huseyin-tulay-can

Ablamda gözlerimin önünde senelerdir Eniştemin onu aldatmasını yaşadı hatta birinden şuan 12 yaşında oğlu olduğunu öğrendi ne kadar kötü birşey babamda annemi terketmişti ve çocukken çok zor şeyler yaşadık annemde babam onu aldattı diye babamı aldattı hayatımda kimseye güvenim kalmadı şuan evliyim Rabbim şaşırtmasın eşim çok iyi bi insan fakat o kadar paranoya gibi bişey olmuşum ki? sürekli aldatıyormu diye bunaltıyorum iki insana yakışmayan çok kötü birşey kendini edebini en önemlisi Rabbini bilen aldatmaz..

badcatsero

dostum haddime düşmez ama mutlaka psikolojik destek alın. yaşadığınız travma aile hayatınızı olumsuz etkilemesin. diğerlerine inat çok mutlu bir yuvanız olur umarım

zhenis.

bi akşam eve geldiğinde omzunda ısırık izleri vardı çocukların yaptığını söyledi ama biri 6 biri 2 yaşında ve süt dişleri hala duruyor aynı zamanda ağızları o kadar da büyük değil oğlumun ben yapmadım anne demesi... sevgilinin aldatması bir şey değil yine bi tekme atarsın da çocuklarının babasını kovamiyorsun işte.. aldatılmak kadar mide bulandırıcı küçük düşürücü bir durum daha yaşamadım ben o ve onun gibi bütün erkeklere lanet olsun!

pinar-yalcin7

İzmir'e tatile gitmişti ve Instagram'da şarap bardağını paylaşmıştı bardağın yansımasından aldatildigimi öğrenmiştim.

bunuikimizedey1

Ağa be

Gizli Kullanıcı

sen bordo bereli olmalısın ne gördün ki orada

badcatsero

valla helal olsun XD

liar

Sevgili Onedio, editörlerin ve editörlerin yaptıkları (!) içeriklerin daha çok kontrol edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Tamam, seks her zaman satar bunu biliyoruz. Bu içerik de sadece onun için yapılmış, onun da farkındayız. Yani seks içeriği yapıyorsunuz ayıptır günahtır falan yazacak değilim, yetişkin insanlarız ve hepimiz bu tip içeriklere tıklarız. Ama bu kadar özensiz içerik yapmak neyin nesi, yani yabancı siteden al, tercüme et, altına görsel ekle üstüne yazıyı yaz geç. İnsanı bunaltıcı derecede çok reklam alıp, yani bu kadar para kazanıp, içeriklerin bu kadar basitleşmesi çok tezat. Bu şekilde giderse, buzfeed sitesi kapanırsa eğer Onedio da kapanacak. Sadece iyi niyetli bi kullanıcı uyarısı olarak yazıyorum.

Görüş Bildir