Görüş Bildir
Haberler
Canlı Yayında "Trump'ı S*keyim" Dedikten Sonra Çok Konuşulan Adam: Robert De Niro!

etiket Canlı Yayında "Trump'ı S*keyim" Dedikten Sonra Çok Konuşulan Adam: Robert De Niro!

72. Tony Ödülleri'nde sahneye çıkan Robert De Niro'nun sözleri gündeme damgasını vurdu. Trump hakkında tek cümlelik bir yorum yaptı ve bütün salon ayakta alkışladı.

Kaynak1, Kaynak2, Kaynak3

İçeriğin Devamı Aşağıda

Trump hayranı olmadığını her fırsatta açıkça dile getiren Robert De Niro, daha önce katıldığı bir yardım kuruluşu yemeğinde Trump için "Sahtekârlık ve aç gözlülük dünyası." demişti.

Trump hayranı olmadığını her fırsatta açıkça dile getiren Robert De Niro, daha önce katıldığı bir yardım kuruluşu yemeğinde Trump için "Sahtekârlık ve aç gözlülük dünyası." demişti.

Ve Hollywood Reporter'da cümlelerine şöyle devam etmişti; 'Üniversite eğitimi tabii ki önemli ama insanlık olmadan alınmış bir eğitim sadece cahillik. Başkanımıza bakın, University of Pennsylvania'da eğitimini tamamlamış ve eminim ki çok iyi bir eğitim almıştır ama yine de tam bir aptal. Ve insanlık ve merhametten yoksun.'

Başkanlık seçimleri sırasında da Trump'a ağır sözler sarf etmişti...

Bu sefer ise katıldığı Tony Ödülleri'nde, Trump'a hakaret ederek gündeme bomba gibi düştü...

Bu sefer ise katıldığı Tony Ödülleri'nde, Trump'a hakaret ederek gündeme bomba gibi düştü...

Efsanevi şarkıcı Bruce Springsteen'i sunmak için sahneye çıkan De Niro; 'Tek bir şey söyleyeceğim. Trump'ı s*keyim.' dedi. Kısa bir süre salonda bir sessizlik oluştu ve ardından neredeyse bütün salon De Niro'yu ayakta alkışladı.

O anlar kameralara böyle yansıdı ve canlı yayın olduğu için kimse engel olamadı.

Acımasız yorumunun ardından Bruce Springsteen'i anons eden De Niro, seçimler hakkında yorum yapmaya devam etti; 'Bruce, buradaki herkesi kasıp kavuracağını biliyorum. Daha da önemlisi bu tehlikeli zamanlarda, seçimi sallayacaksın.Her zaman savaştığın şey, kendi kelimelerinle, doğru, şeffaflık, hükumette birlik olsun. Buna şimdi ihtiyacımız var.'

Amerikan kanalı olan CBS daha sonra videodaki De Niro'nun yaptığı yorumları sansürledi fakat diğer kanallarda hala sansürsüz olarak yayınlanıyor. Kanal daha sonra ise şu yorumu yaptı; 'Mr. De Niro'nun yorumları yazılı değildi ve böyle bir hamleyi beklemiyorduk. Bu saldırgan konuşma üslubunu yayından sildik.'

İçeriğin Devamı Aşağıda

De Niro'nun bu sözlerini duyan diğer ödül sahipleri ise hemen basın odasına gittiler. Harry Potter and the Cursed Child filminin yönetmeni olan John Tiffany; 'Al Pacino az önce Trump'ı s*keyim mi dedi?' gibi bir soru yönelttikten sonra, Angels in America'nın yazarı Tony Kushner da kendi Trump karşıtı yorumlarını şöyle dile getirdi; 'Trump'ı s*keyim, katılıyorum.' ve Trump'ın seçimi için ise 'Hitler hatası' dedi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
752
259
206
25
15
14
6
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Bucky B

Bu soruyu erdogana sorabilir misin?

Fırat Sümbül

Karşılaşa bilsek sorarım da .. ondan sonra sene-i devriyemde mezarıma mum yakmaya gelirsiniz bir yiğit daha gelip geçti diye :)

merdanrozyyew

Fuck Trump dedikten sonra sessizlik oldu demişsiniz ama olmamış ki?!