Çalıştıkları Hastanelerde Karşılaştıkları En Kötü Seks Kazalarını Açık Açık Paylaşarak Başımızdan Aşağı Soğuk Sular Döktüren 13 Kişi

20PAYLAŞIM

Bu kazalar sizi bir takım yakınlaşmalardan soğutabilir bizden söylemesi...

1. "Eşi şehir dışındayken vibratörünü kullanan bir adam vardı. Biraz fazla zorlamış galiba, hastaneye geldiğinde sigmoid kolonu yırtılmıştı."

"Acilen ameliyata almamız gerekti."

2. "Asla unutamayacağım bir hasta vardı. 30'larında bir kadın, evinde dildo olarak karyola direği kullanmış, geldiği zaman vajinal kanaması vardı."

3. "Acil serviste çalışıyordum. Bir gün kapıdan vampir filmlerini andıran bir kadın girdi, ağzından kanlar akıyordu."

"Ne olduğunu anlamaya çalıştık, sadece kanın onun olmadığını söyleyebildi. Ardından sedyeyle erkek arkadaşını getirdiler, arabada oral seks yapmaya çalışmışlar ve sonra kaza yapmışlar."

4. "Ameliyathanede çalışıyordum, kalın bağırsağı yırtılmış biri geldi."

"Seks sırasında bir değişiklik olsun diyerek, su şişesini kullanmak istemişler ve sonuçta bir değişiklik oldu, geceleri hastanede bitti."

5. "Bir gece çalıştığım hastaneye gitmek zorunda kaldım. Acil servise bir hasta geldi, seks işçisi olan bir kadınla birlikte olmuş ve ücretini ödemediği için kadın eline geçen her şeyi adama fırlatmış."

"Hastanın penisinin her yeri yırtılmıştı."

6. "Hastaneye gelen adamın düğün yüzüğü penisine sıkışmıştı."

"Nasıl olduğunu bilmiyoruz ama önce itfaiyeyi aramışlar, yüzüğü çıkartması için. Onlar da bir şey yapamayacaklarını, hastaneye gitmeleri gerektiğini söylemişler."

7. "Stajyer olarak çalıştığım hastaneye, gecenin bir yarısı bir çift geldi. Birbirlerine kenetlenmiş bir şekilde duruyorlardı."

"İkisinin de cinsel organında bulunan piercing ilişki sırasında birbirine geçmiş ve canları çok yanarken çıkartamayacaklarını anlayınca, hastaneye gelmişler." 

8. "Penisi kırık bir adamla karşılaşmıştık. Sevgilisinin üzerinde olduğu bir pozisyon denerken, kadın birkaç kez zıplamış ve adamın penisi kırılmış."

"Aslında kırılmak denemez tam olarak, penisindeki dokular zedelenmişti..."

9. "Hikaye aslında çok kısa, acil servise gelen kadın ve sevgilisi duşta seks yapmak istiyor, adamın ayağı kayıyor ve yere düşünce kaburgası çatlıyor..."

"Bu arada adam çıplak bir şekilde geldi hastaneye."

10. "Hayatımda ilk defa cinsel organına telefon sokmuş bir kadın gördüm. Titreşiminden faydalanmak isterken biraz ileri gitmiş ve sıkışmış."

11. "Acil servise gelen bir adamın penisi fermuarına sıkışmıştı. Nasıl olduğunu sorduğumuz zaman birlikte olduğu kadının eşi eve gelince aceleyle giyinirken olduğunu söyledi."

12. "Hastanede çalışmıyorum ama babam itfaiye görevlisi, bir gün seks oyuncağı olarak kullandıkları kelepçenin anahtarını kaybeden bir çifte yardım etmeye gitmişlerdi."

"Gittikleri zaman ikisi de çıplak bir şekilde bekliyormuş."

13. "İşe yeni başladığım zaman yolda giderken porno izlediği için kaza yapan bir adam gelmişti..."

66.media.tumblr.com

Bu Haber ile İlgili Linkler

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chuck-berry

#11 işte bunlar hep don giymeme yüzünden :D

eexorciist

alacak verecek muhabbeti sanırım cam kola şişesini 70 yaşında bi dayıya sonuna kadar sokmuşlar röntgende çok tuhaf duruyordu

can-gumrukcuoglu

sigmoid kolona ulaşmak için en az bi 20 cm falan zorlamak lazım

Görüş Bildir