Büyük Lokma Ye Büyük Söz Söyleme Sözünün Vücut Bulmuş Hali Asla Yapmam Deyip Yaptıkları Şeyleri Paylaşan 13 İnsan

602PAYLAŞIM

Biraz da tükürdüğümüzü yalayalım. 😂

Twitter takipçilerimizden asla yapmam deyip yaptıkları şeyleri bizimle paylaşmalarını istedik. Biz de büyük laflar eden bu insanların cevaplarını sizler için derledik.

1. 

@sefakuss

2. 

@nenvarumay

3. 

@Busese09

4. 

@neyiriniz

5. 

@BerkerTuna

6. 

@berrkccan

7. 

@tgcsrgl

8. 

@EmineAydiinn12

9. 

@pestogeneve

10. 

@eylulkurabiyesi

11. 

@little_zeyrek

12. 

@serumakmiyior

13. Sizin de asla yapmam deyip daha sonra yaptığınız bir şey var mı? Bizimle yorumlarda paylaşabilirsiniz. :)

@kutupyildizi_00

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
xyirx

.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠.̛̄̅̿̑̆͑͗̉̃͊͋͌͆͛̽̐̊͒̂̌͐̀́̏̋̍̎̒̓̔̾̈́̈̇̚̕͘͞͝͡͠

hakan-alp

12 numara süper

komunist.bankaci

Bilin bakalım kim senelerce "sigara içen birini ciddiye alamıyorum" diye gezdi ve şuan günde en az 1 paket gömüyor? Kim "hiçbir kuvvet beni İstanbul'a taşıyamaz" dedi ve artık başka şehirde yaşadığını düşünemiyor? Kim "bir gün beni bankacılık yaparken görürseniz bilin ki o ben değilim çok uzaktan ikizim, escort olurum o mesleği yapmam" dedi ve bankacı? Kim "kedi denen karaktersiz hayvanı sevmem, seveni de sevmem" dedi ama her gün kedisine torun severken aşka gelen teyzeler gibi "gurban olduğum" diye bağırıp hayvanı uykusundan sıçrayak uyandırıyor? Üstteki nicke bakın.

handsomeboi

asla pasif olmam derdim. şimdiyse full pasifim. Allah affetsin çok zevkli.

vanilla-planifolia

allahım nolur o bildiğim pasif olmasın :(((

Gizli Kullanıcı

Ahahahahaha sanırım o bildiğin pasiften :D

vemrv

Oh be içimiz rahatladı,herkesin tükürdüğünü yaladığı bir nokta varmış.Hep benim gibi bir daha aynı .... yiyen var mıdır diye stres yapmaya gerek yok :)))

Görüş Bildir