Burak Özçivit ile Kadir Doğulu Arasındaki Yıllardır Süregelen Gerginliğin Nedenlerini Masaya Yatırıyoruz!

5.3bPAYLAŞIM

Yıllardır anlayamadık gitti...

Burak Özçivit ile Kadir Doğulu arasındaki gerginliği masaya yatırıyoruz bugün. İkili arasında yıllardır süregelen bir gerginlik var sizin de bildiğiniz üzere.

İkilimiz oldum olası böyle birbirlerine bilenmiş durumda değiller, öncelikle onu söyleyelim. Geçmişte aynı dizide rol almışlıkları, aynı masada oturmuşlukları var.

Ha içten içe bir gıcıklıkları varsa birbirlerine, onu bilemiyoruz tabii... Ama o dönem arkadaşlardı. Biz gördüğümüzü söylüyoruz sonuçta.

Her neyse Burak Özçivit ile Kadir Doğulu'nun eşi -o dönem henüz evlenmemişlerdi- Neslihan Atagül, 2015 yılında yayın hayatına başlayan, 'Kara Sevda' dizisinde başrolü paylaşıyorlardı, hatırlarsanız.

Burak Özçivit ile Kadir Doğulu arasındaki ilk çatırdamalar da o zaman başladı zaten.

Kadir Doğulu'nun attığı bu tweet'i belki hatırlıyorsunuzdur. Üstü kapalı bir gönderme gibi görünse de herkes bu sözün kime gittiğini gayet iyi biliyordu o dönem.

Zira Burak Özçivit, kendisine Neslihan Atagül ile ilgili yöneltilen sorulara, "Neslihan’ın sevgilisi Kadir Doğulu benim arkadaşım. Bizde yanlış olmaz” cevabını vermişti. Kadir Doğulu da bu açıklamadan, Burak Özçivit'in "her kadının kendisine aşık olma potansiyelinde olduğunu düşündüğünü" çıkarmıştı.

Arkadaş olduklarını biliyorduk ancak Kadir Doğulu, "Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftini düğünlerine davet etmediklerini" söylemişti. Al sana yeni bir tartışma tabii...

Ardından bir yıl sonra Fahriye Evcen ile Burak Özçivit de düğünlerine, Neslihan Atagül - Kadir Doğulu çiftini davet etmedi pek tabii. Ama çiftler arasındaki bu gerginlikten daha çok konuşulan bir şey varsa o da Fahriye Evcen'in gelinliğinin, Neslihan Atagül'ün gelinliğine olan benzerliğiydi...

Tüm bu gelişmelerin ardından elbette ki ortam iyice gerildi ve magazin gündemi de dahil herkes bu iki çifti birbirleriyle kıyaslamaya başladı ilginç bir şekilde...

Yıllardır küsler mi barışıklar mı bir türlü çözememiştik vallahi... Ta ki Kadir Doğulu, yıllardır süregelen bu durumla ilgili açıklama yapana kadar.

Ne olup bittiğini Kadir Doğulu'nun ağzından dinliyoruz şimdi. Kendisi '40' isimli programda anlatmış... "Sanıyorlar ki yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor. Halbuki o başka meşrepte adam! Burak'la çalıştım, çok sevdim, mert bir adam. Belki de Türkiye'nin en güzel adamlarından bir tanesi... Şahane vasıfları da var; ama meşrebimiz birbirimize uygun değil! Biz dost, arkadaş olamayız."

"Bir araya geldiğimizde azami saygı gösteriyoruz. Kırgınlık yaratacak hiçbir kelamımız olmadı, çok kibar bir çocuktur Burak. Ama biz dost olmadık, olamadık. Çünkü biz başka meşreplerdeyiz. O futboldan hoşlanıyor ben hoşlanmıyorum, bu da bir araya geldiğinde konuşulacak şeylerin azlığını gösteriyor."

Vallahi ne yalan söyleyelim, bu açıklama da biraz kafa karıştırdı ama en azından nedir ne değildir biraz anlamış olduk...

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ordekkac

Bunca sene sonra bu açıklama anlamsız geldi bana.

ocreatus

Burak özçivitle fahriye evcen evlenince isiklari söndü, sanki enerjileri düştü. Zafen kasıntı tipler. Dügünleri bile kasıntı oldu. Kadirle neslihanın dügünleri daha eğlenceliydi, hem de hala enerjileri yüksek. Ama kadir doğulunun eskiden hande yenerle aşk yaşaması tiksinç geliyor,soğutuyor. Burda en iyi kalan neslihan herhalde. Yolu açık olsun

tirtilsavar

Kadir in bu halleri onu işsiz bıraktı.karisi çalışıyor ona bakıyor şükür.o şiirler falan ondan...oteki bebe de evliliğini ticarete evirdi (ki eşi de öyle) 3/4 seneye hepsini unuturuz.tr de yaşayan 73883837 milyonerler listesinde bir yerlerde isimleri dolanırken bizler fasulyeye yine zam geldi falan diye tartışırız.

queen_of_the_7_kingdoms

Bence Kadir açık ara önde,şahsen Burak'ın tipini hiç beğenmiyorum,Kadir'in karısını da beğenmiyorum,Fahriye'yle olsalardı keşke,gerçi oda kocası gibi kasıntı..Bide demişler ki kıskanıyo!Neyini kıskanacak Allah aşkına?Elini sallasan Burak'a değer ülkede,kıskansa kıskansa şansını kıskanır.Birazcık boyu uzun işte ondan,o kadar.Başroller Kadir'e yakışır,karizması yeter ayrıca bu konu nerden çıktı,ne saçma!..

eylemsabit

olay tamamen Kadir in kıskançlığı bence

Görüş Bildir