Görüş Bildir
Haberler
Bülent Ersoy'un Hapse Giren Orkestra Üyelerinin Ailelerine Gönderdiği Para Olay Oldu! "Hayatımızı Mahvettin.."

Bülent Ersoy'un Hapse Giren Orkestra Üyelerinin Ailelerine Gönderdiği Para Olay Oldu! "Hayatımızı Mahvettin.."

Müge Kakşi
17.10.2021 - 14:04

Geçtiğimiz haftalarda ünlü sanatçı Mustafa Keser ile Star Tv'de Benzemez Kimse Bize programını sunan Bülent Ersoy programın bitmesine neden olduğu iddiaları ile çok konuşulmuştu. Keser'in yaptığı açıklamalar sonrası manevi tazminat davası açan Ersoy'un 'Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı' sözleriyle açıklamada bulundu. Ersoy en son Kıbrıs konseri öncesinde sahte PCR testinden cezaya çarptırılan orkestra üyeleriyle gündeme geldi. Orkestra üyelerinin ailelerine ödediği ücret ise magazin dünyasına konu oldu. İşte Ersoy'un ödediği ücret...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy geçtiğimiz günlerde Kıbrıs konseri için PCR testleri sahte çıkan orkestra ekibiyle gündemde bomba etkisi yarattı. Sahte testler yüzünden cezaya çarptırılan orkestra üyeleri 'Hayatımızı mahvettin.' diye konuşurken Diva orkestra üyelerinin ailelerine para yardımında bulundu. Ersoy'un gönderdiği para ise olay oldu. İşte detaylar...

Bülent Ersoy Orkestra Üyeleri İçin Tüm Servetini Harcayacağını Söylemişti

Bülent Ersoy Orkestra Üyeleri İçin Tüm Servetini Harcayacağını Söylemişti

Kamuoyunda 'Diva' lakabıyla bilinen Bülent Ersoy'un orkestrası, 28 Ağustos’ta çift aşının yanı sıra test de istenen Kıbrıs'a girişte, otelin temin ettiği sahte PCR testleriyle yakalanmıştı. Polis gözetiminde sahneye çıkan ve ardından yargılanan orkestra üyeleri, yapılan son duruşmalarında birer ay ceza alırken, şef Onur Özelçağlayan 1.5 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Orkestra üyeleri 'Hayatımızı mahvettin' diyerek Ersoy'a tepki göstermişti.

'Tüm servetini harcayacağım'

Bülent Ersoy yargı sürecinde, orkestrayı kurtarmak için tüm servetini harcayacağını söylemişti.

Orkestra üyeleri ise son duruşma çıkışı “Hayatımızı mahvettin” dedikleri Ersoy’a sözünü tutmadığı yönünde sitem etmişti.

Bülent Ersoy'dan 5 Bin TL Yardım

Bülent Ersoy'dan 5 Bin TL Yardım

Bülent Ersoy’un orkestrasının Türkiye’deki ailelerine 5 bin TL’lik maddi yardımda bulunduğu ancak ailelerin para değil onlara kavuşmak istediği öğrenildi.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
85
28
16
11
9
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Onur Dündar

Giydiğin elbisenin en kötüsü bile 5 bin TL değildir yazık