Bu Testte Sadece Cinsellikle İlgili Terimlere Hakim Olanlar 10/10 Yapabilecek!

109PAYLAŞIM

Cinsellikle ilgili terimlerin hepsine hakimim diyenlerdensen;

Haydi teste! 

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Hmm kafan karıştı galiba...

Olmadı, tekrar dene istersen...

Tebrikler!

Sen cinsellikle ilgili bütün terimlere hakimsin! Sonuçta her konuda bilgi sahibi olmak senin için önemlidir. Bu konuda da kendini gösterip 10 sorunun hepsine doğru cevap verdin. Bir ortamda cinsellik söz konusu olduğun fransız kalmayanlardansın. Kendi bilgilerini etrafındakilere aktaran, grubun lideri olan kişisi sensin. Tebrikler!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mr.furkannn

10/10 yaptığım için beni tebrik etmiş, fakat bu test cinsellik testi degil, cinsel yönelimler testi olmuş sadece. Cinselliği bilen, bunu sadece kendini tatmin etmek için kullanmayan, hayatındaki daha farklı konularda da tatmin olabilen bir yürüyen cinsellik, bu sorulara gülüp geçer :) Mesela şu tarz sorularla hazırlasaydınız, burada 10/10 yapmış cogu insan çuvallardı; örnek soru: Sizin canınızı sıkan, egoist, kendi bildiğini okuyan, sürekli sizi yönetmeye çalışan bir erkeğiniz var ise, seks sırasında ondan nasıl intikam alırsınız? Cevap; Pretzel pozisyonu (Yani; onu önümde diz çöktürdüm! Nihahah😆😉)

seda-diril

Çeviriler Google translate tan kötü olmasa 2. Kez denemem gerekmeyecekti 🤣

Gizli Kullanıcı

Tebrikler! Sen cinsellikle ilgili bütün terimlere hakimsin! Sonuçta her konuda bilgi sahibi olmak senin için önemlidir. Bu konuda da kendini gösterip 10 sorunun hepsine doğru cevap verdin. Bir ortamda cinsellik söz konusu olduğun fransız kalmayanlardansın. Kendi bilgilerini etrafındakilere aktaran, grubun lideri olan kişisi sensin. Tebrikler!

emre-korkmaz33

ilk sorudan elendim,bilmeme gereken

gurkan_arslan

7 hariç diğerlerini biliyorum. Birisi midem bulandı yazmış. Bunları görünce aklına hemen seks pozisyonları ve o pozisyonları uygulayan kişilerin cinsiyetleri geliyor sanırım. Halbuki nasıl herhangi bir bilimsel kaynağı incelerken miden bulanmıyorsa bunda da bulanmamalıydı. Güzel test, amacı güzel. Teşekkürler.

Görüş Bildir