Bu Tatlı Testine Göre Sana En Uygun Mevsimi Söylüyoruz!

Psikoloji Testleri-

Senin mevsimin hangisi?

Çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Evet, tatlı seçimlerimize başlayabiliriz. Seç bakalım!

Sütlaç
Kazandibi
Tavuk Göğsü
Supangle

3. Seçmeye devam edelim.

Fıstıklı Baklava
Cevizli Baklava
Fıstıklı Sarma
Şöbiyet

4. Bu ikiliden birini seçmek zor!

Künefe
Katmer

5. Şimdi de bu pastalardan birini seç.

Çikolatalı Pasta
Çilekli Pasta
Mozaik Pasta
Ballı Fıstıklı Pasta

6. Eee bunların hatrı kalır ama!

Sufle
Ekler
Profiterol
Meyveli Tartolet

7. Son olarak bunlardan birini seç.

Trileçe
Revani
Waffle
Browni

İlkbahar!

Senin ruhun ilkbahara ait! Sen tıpkı bahar çiçekleri gibi rengarenk cıvıl cıvıl bir insansın. Seni mutsuz görmek neredeyse imkansız. Etrafındakiler için bir çeşit enerji deposusun. Gülmeyenleri güldürür, canı sıkkın olanları iyileştirirsin. Çünkü sen daima karanlığın ardındaki ışığı görürsün. Çok iyimsersin yani, umutsuzluğa kapılıp kendini üzmek yerine iyi tarafını görmeyi tercih ediyorsun her durumun. İlkbahar mevsimler arasında en ılımlı olanıdır. Sen de tıpkı ilkbahar gibi ılımlı bir insansın. Abartı yoktur senin hayatında, her şey tam kararında olması gerektiği gibidir. Bu yüzden de sevenin çoktur, çekemeyenin de. İlkbahar tam senin mevsimin. Kim temiz havanın, kuş cıvıltılarının, mis gibi çiçek kokularının tadını çıkarmak istemez ki?

Yaz!

Senin ruhun yaza ait! Sen tıpkı yaz gibi sıcacık bir insansın. Çok neşelisin, yüzünden gülümseme bir saniye bile eksik olmaz senin. İnsanlar seni gördüklerinde içleri ısınır, istemsiz bir gülümseme oluşur suratlarında. Her ortamın en aranılan, en sevilen ismi olman bundandır. Yaz çok hareketli bir mevsimdir, sende de yazın bu hareketliliğini görmek mümkün. Yerinde durmuyorsun hiç, oturup kalmak hiç sana göre değil. Hayatında daima bir hareket, enerji istiyorsun. Ayrıca sende yazın kavurucu sıcağı gibi bir öfke var. Damarına basıldığı zaman seni durdurabilene aşk olsun. Adamı doğduğuna pişman edersin sen. Tersine dikkat etmek lazım yani, seni kızdırmamak lazım. Onun dışında 10 numara bir insansın. :)

Sonbahar!

Senin ruhun sonbahara ait! Sonbahar insana hep romantik gelir; yaprakların dökülüşü, her yerin hafif turuncu bir renge bürünmesi. İşte sende sonbaharın romantikliği var. Çok ince ve romantik bir insansın sen. Kibarlık genlerine işlemiş yani. Tam anlamıyla aşkın ve romantizmin sözlükteki anlamı sensin. Ayrıca da melankolik bir insansın. Bunu çok abartmadıktan, kendini çok parçalamadıktan sonra bir sıkıntı yok bizce. Kendini değmeyecek şeyler uğruna üzme yeter. Sakın unutma: "Hiç kimse ya da hiçbir şey senden daha değerli değil.”

Kış!

Senin ruhun kışa ait! Resmen mücadele mevsimidir kış. Sen de savaşçı bir insan olduğun için kış senin mevsimin. Hep bir mücadele içindesin, istediğin şey için bıkmadan yorulmadan sonuna kadar savaşırsın sen. Ayrıca dışarıdan bakanlar senin çok soğuk ve ciddi bir insan olduğunu düşünür. Ama seni tanıyınca yanıldıklarını anlarlar. Ketum bir havan da yok değil. Fakat seni tanıyanlar seni bilirler, senin aslında ne kadar sevecen ve sempatik bir insan olduğunu. Ayrıca çok iyi bir sırdaşsın sen. Herkesin hayatında olmasını istediği türden bir insansın yani.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
selambensmile

İlkbahar

serra1234

İlkbahar 💞

ugur-ersin-guclu

kış, güzel, çok severim hemde.. Ama burdaki tatlıların çoğunu pek sevmem :D

tc-tugce-ergun

kesinlikle yaz tam isabet ve kış da artık çok uzadı

acilin

Tek bana mı sonhabar çıkardın acımasız test! Doğru bu arada :)

Görüş Bildir