Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Soyut Renk Testi Hayattan Beklentini Söylüyor!

-

Yapman gereken çok basit. Kendine en yakın bulduğun şıkkı işaretlemen yeterli. Bakalım senin beklentilerin neler?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

Yaratıcılık çıktı!

Senin bu hayatta yaparak mutlu olacağın şey kesinlikle yaratıcı işler. Hayatın anlamını sanatta buluyorsun resmen! Her dönemin birbirinden farklı olsa da hepsinde kesinlikle ortaya çıkardığın işlerin var.

Aşk çıktı!

Senin hem bedensel hem de ruhsal olarak sevgiye derinden ihtiyacın var. Bu yalnız kalamadığın anlamına gelmiyor ama sen birilerini sevmek için doğmuşsun. Arkadaş, sevgili ya da aile bireyi farketmez, ilişkilerinde güçlü bağlantı kurduğun an kendini daha canlı hissediyorsun.

Ün çıktı!

Ün dediğimize bakma, senin asıl beklentin bu dünyadan göçmeden önce bir iz bırakmak. Hayattaki beklentin hatta onu anlamlandırman da bundan geçiyor. İz bırakmalı, etki etmelisin çünkü. Övgü almaktan, takdir edilmekten hoşlanırsın, saygıya da büyük önem verirsin. Kitap yazacak insansın vesselam!

İstikrar çıktı!

Kaygı, gerginlik ve dengesizlik senin hayatından her zaman uzak tutmak istediğin şeyler. Düzen ve rutin dengeli tutulursa huzur verir, bunun farkındasın. Kararlı olmak, ayakları yere basan biri olmak senin için çok önemli. Stabil bir hayat senin en büyük beklentin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
miray-yildirim2

Aynı ben YARATICILIK

mavijojobatnesi

AŞK ÇIKTI...

fyzacar

Ün Çıktı

snowboy

nah çıktı

eluine

www.nahcek.com

justice_fighter

Ün çıktı! Ün dediğimize bakma, senin asıl beklentin bu dünyadan göçmeden önce bir iz bırakmak. Hayattaki beklentin hatta onu anlamlandırman da bundan geçiyor. İz bırakmalı, etki etmelisin çünkü. Övgü almaktan, takdir edilmekten hoşlanırsın, saygıya da büyük önem verirsin. Kitap yazacak insansın vesselam!

Başlıklar

Kitapaşk
Görüş Bildir