Bu Sanat Testine Göre Seni Bekleyen Kaderi Söylüyoruz!

-

Seni nasıl bir kaderin beklediğini biliyor musun? Belki ünlü bir yazar olmalı, belki de büyük bir şirketin başına geçmelisin kim bilir... Sanata bakış açına göre sana bunun cevabını verebiliriz. Testi çöz, gerçekleştirmen gereken o büyük amacı söyleyelim!

1. İlk olarak cinsiyetini söyle bakalım.

2. Şimdi de yaşını öğrenelim.

3. Bu resme baktığında ne görüyorsun?

Rengarenk çiçekler
Güneşli bir gökyüzü
Dalgalı bir deniz

4. Bu resim sende hangi duyguyu uyandırıyor?

Kafa karışıklığı
Sevgi
Eğlence

5. Peki, bu resimde en çok dikkatini çeken şey ne?

Ağaçta asılı duran merdiven
Adamın yüzündeki kapı
Uçan saatler

6. Sence resimdeki kişinin yüzünde nasıl bir ifade var?

Büyülenmiş
Sakin
Korkmuş

7. Mona Lisa'nın yüzündeki gülümsemeyi görebiliyor musun?

Evet
Hayır

8. Geldik son soruya... Bu resimde ne görüyorsun?

Çiçekler
Yüzler
Kelebekler

Çok satan bir roman yazarı!

Müjdemizi isteriz, yazacağın kitap çok satanların zirvesine oturuyor! Oldum olası kelimelerle aran çok iyi zaten, buradan alıp yürüdüğün vakit adını edebiyat tarihine yazdıracaksın haberin olsun.

Başarılı bir politikacı!

Sende dünyayı çok daha iyi bir hale getirme isteği var. Var olan düzeni değiştirmek ve yenilik getirmek istiyorsun. Senden çok iyi bir politikacı olur, bak kaderin de öyle söylüyor!

Büyük bir şirketin CEO'su!

Hadi yine iyisin, seni şahane bir kader bekliyor! Bu aralar ticarete falan atılmaya niyetliysen elini çabuk tut, çünkü giriştiğin her işte başarılı olacaksın. Seni zirve bekliyor balım, boş durmak yok!

Kocaman bir aile!

Burada ailesine çok düşkün birilerini gördük sanki! En çok istediğin şey kalabalık bir ailen ve huzurlu bir yuvanın olması. O zaman sana güzel haberi verelim, dileğin kabul oluyor! Seni bol çocuklu, huzurlu ve her daim neşeli bir ev bekliyor...

Nam salmış bir profesör!

O zehir gibi beynin, seni akademik kariyer basamaklarına teker teker tırmandırıyor canım. Hadi gözün aydın! Bu aklı kesinlikle heba etmemen lazım, kaderin ve bilim dünyası seni çağırıyor!

Herkesin gıpta ettiği bir ünlü!

Artık fenomen mi oluyorsun, modaya mı merak salıyorsun, yoksa müzik dünyasına hızlı bir giriş mi yapıyorsun bilemiyoruz ama sende star ışığı olduğu kesin! Bir yerden başla sen yürümeye, ilerde yolun mutlaka şöhretler kaldırımına çıkacak!

Bu testler de ilgini çekebilir:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
thisladysea

ceo ehehe.d

fatma-lalsu-ince

Büyük bir şirketin CEO'su! Hadi yine iyisin, seni şahane bir kader bekliyor! Bu aralar ticarete falan atılmaya niyetliysen elini çabuk tut, çünkü giriştiğin her işte başarılı olacaksın. Seni zirve bekliyor balım, boş durmak yok!

pedro-pascal

Büyük bir şirketin CEO'su! Hadi yine iyisin, seni şahane bir kader bekliyor! Bu aralar ticarete falan atılmaya niyetliysen elini çabuk tut, çünkü giriştiğin her işte başarılı olacaksın. Seni zirve bekliyor balım, boş durmak yok!:)

dilek-ishak

Nam salmış bir profesör!O zehir gibi beynin, seni akademik kariyer basamaklarına teker teker tırmandırıyor canım. Hadi gözün aydın! Bu aklı kesinlikle heba etmemen lazım, kaderin ve bilim dünyası seni çağırıyor!

simple-aydan

Büyük bir şirketin CEO'su! Hadi yine iyisin, seni şahane bir kader bekliyor! Bu aralar ticarete falan atılmaya niyetliysen elini çabuk tut, çünkü giriştiğin her işte başarılı olacaksın. Seni zirve bekliyor balım, boş durmak yok!

simple-aydan

Her kesde buyuk bir şirketin CEO-su olmuşş :-D

Görüş Bildir